לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מספר גורים חמודים למסירה

רמת גן07:22
מספר גורים חמודים למסירה, בגילאים שונים, חלקם בני חודש וחצי, גדלים כרגע בחצר אבל רגילים לחברת בני אדם, אוהבים ליטופים, נקיים, בריאים, שובבים ואוהבים לשחק, ,מחפשים בית חם ואוהב, נמצאים כרגע בפ"ת, ניתן לפנות למאיה

גורה חמודה חייבת בית

רחובות03:10
גורה מנומרת מחפשת בית חם. נשארה לבד אחרי ששאר 5 בני משפחתה אומצו הגיעו למרפאה וטרינרית וממש רוצים לצאת מהכלוב יגיעו לכל מקום עם ליווי התחלתי ומענה לכל השאלות

ברני ונבי צמד חמד

רחובות03:10
ברני גינגי ונבי שחרחר בני כחצי שנה מסורסים ומטופלים מחפשים בית מצויין עדיפות ראשונית לבית ביחד! כיף גדול לגדל שניים שחברים טובים ומשחקים יחד יגיעו עם ציוד ראשוני והדרכה יגיעו לכל מקום. יש עוד מלא סרטונים ותמונות ישלחו בוואצאפ לרציניים

בוב החתול

תל אביב-יפו03:10
בוב בן כשנתיים מחוסן ומסורס מותק של חתול נמצא ברחוב הבנאי ומכאן שמו.. חתול שיתאים לבית שקט ורגוע אפילו עם מבוגרים אידיאלי מאוד וגם עם כלבים חייב בית כי קשה לו עם חתולים יגיע לכל מקום אפשר לקבל עוד תמונות בוואצאפ

גורה קטנה

רחובות03:10
בת כחודשיים שקטה נמצאת במרפאה ומחפשת, בית לצאת מהכלוב

ארגז לנשיאת חתול

ירושלים11/12
ארגז במצב מצוין לנשיאת חתול.

חתולה לאימוץ

חיפה11/12
נימה היא חתולה בת 3 שנים, מתוקה ועדינה, בריאה, מעוקרת. תתאים לבית ללא חתולים נוספים או עם חתול אחד עדין. ללא יציאה החוצה.

למסירה גורים טריקולורים ומנומרים ולבנים

נתניה11/12
למסירה, גורי חתלתולים נקובות וזכרים מנומרים מאאאאוווודדדד חמודים שגדלו בביתי מינקותם. אוכלים לבד ומחונכים בעשיית צרכים בחול. מחפשים בתים אוהבים לרציניים בלבד!!! שירי מנתניה.

למסירה, חתלתול מתוק

נתניה11/12
למסירה, חתלתול מתוק שגדל בביתי מינקותו וכעת מחפש בית חם ואוהב. הוא מחונך לעשיית צרכיו בחול ואוכל אוכל של גורי חתולים. הוא מאוד אוהב להתכרבל בידיים ולהירדם ולשחק בצעצועים. מחפש בית חם ואוהב לרציניים בלבד.רינה מנתניה.

גורי חתולות

נתניה11/12
למסירה גורות יפות וחמודות שגדלו בביתי ומחפשות בתים אוהבים. מחוסנות, מתולעות וללא פרעושים. מגרגרות, אוהבות ליטופים ואוהבו לשחק. שירי מנתניה

חתולה ביתית יפיפיה

ירושלים11/12
חתולה יפיפיה. נמצאה בוכיה ומחפשת בית חם. ידידותית מאד.

חתול מתוק למסירה

תל אביב-יפו11/12
חתלתול מיוחד שאספתי מהשוליים של נתיבי איילון ומאז נמצא אצלי באומנה. חתול ביתי, חברותי מאוד, עדין, מתלטף ורגוע. מסתדר עם בעלי חיים. מסורס ומחוסן, מושלם לבית עם ילדים!

גורה יפה ופרוותית לאימוץ

תל אביב-יפו11/12
גורה מתוקה שהצלתי מדריסה מחפשת בית חם ואוהב חברותית מאוד, עדינה, רגועה ובעלת אופי מקסים מדהימה ביופיה

אוליבר החתלתול

שילה10/12
אוליבר, יתום בן כ-3 חודשים, ללא נפש חיה בעולם, מחפש את האדם שהוא יאהב לעולמי עד (גרה בשומרון אך יכולה להביא לאיזור השרון\גוש דן)

גורים מתוקים לאימוץ!

גבת10/12
שני אחים מקסימים גודי וטיגי מחפשים בית מאמץ, ביחד! הכל הם עושים יחד .. משחקים, ישנים מחובקים מלקקים אחד את השני.. הייתי מאוד שמחה למסור אותם יחד. מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים. וגם לבית שיש בו חתולים וכלבים נוספים. הם עצמאים בכל ושובבים. כיום רגילים להיות רק בבית, אבל יוכלו לחיות גם בבית עם חצר .

חתול מדהים מחפש בית!

גבת10/12
לולי המתוק הוא חתול בן9-10 חודשים, הגיע מבסיס צבאי ברמת הגולן. חתול מאוד מיוחד באופיו, רגוע ונינוח מאוד, ומשרה סביבו שלווה.. :)) אינו שורט ולא מוציא כלל ציפורניים. אוהב מאוד להתלטף ולהתפנק ולנמנם רוב היום. יתאים גם לילדים וגם כבן לוויה לאנשים מבוגרים. מתאים לגידול בבית, או לבית עם חצר :))

חתול

רמת השרון10/12
חתול מטופח וביתי בן שנה וחצי מחפש בית חם ואוהב. ידידותי, מתכרבל ומתפנק, רגיל לחיות בבית וקשור לבני אדם. לרציניים בלבד!

אביזרים לחתול

תל אביב-יפו10/12
ארגז מלא חפצים לחתול כגון חטיפים, צעצועים, שפריצר, כפפות סירוק, קערית מדידה לאוכל וכו'

גורה מתוקה מחפשת בית חם ואוהב

תל אביב-יפו10/12
המאמי הנדירה הזו לאימוץ! גורה מהממת שהצלתי... באמצע הלילה שמעתי את היללות שלה בשוליים של כביש מהיר ובמבצע חילוץ שערך 3 שעות ניצלו חייה של הפיצית הזו :) תינוקת מתוקה ומצחיקה, גורה יפהפייה ומיוחדת במינה!! סופר חברותית, נפלאה עם ילדים, מסתדרת עם חתולים אני זמינה בנייד

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו9/12
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שלוש וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד . מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע. אנשים שיתאימו הם כאלה שמבלים לא מעט בבית כי לשניהם יש נטייה להשמנה והם מקבלים מספר ארוחות ביום (אין להם כלי עם אוכל זמין).
עוד חתולים:   123456הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב