לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

חתלתול בן חודשיים

רחובות15:57
למסירה חתלתול בן חודשיים. האחיות שלו כבר נמסרו, הוא נשאר! הוא מאוד חמוד ורגיל לילדים וליתופים. הוא קיבל טיפול נגד פשפשים ותולעים.

חתולה קטנה וחמודה

רחובות00:13
החתולה קטנה. בת חודשיים. ג'ינג'ית. כרגע נמצאת בנצרת עלית

פאשה וסאשה, 2 גורי חתולים

תל אביב-יפו20:01
פאשה וסאשה, 2 אחים חברותיים ומקסימים לאימוץ, ביחד או בנפרד. בני חודשיים וחצי, מתועלים ומפורעשים. נמצאים בתל אביב, יש אפשרות לנייד אותם. אם אין מענה, נא לסמס לי ואחזור אליך

גורה גרגרנית מעוקרת רכת-פרווה

רמת השרון18:29
גורה מעוקרת רכת-פרווה כבת 5 חודשים. גרגרנית ומתוקה! *גם בשבת*

גור מתוק בן חודשיים וחצי

כפר סבא18:29
ניצול מנוע מקסים רק בן חודשיים וחצי, וכבר עצמאי לחלוטין! *אפשרי גם בשבת*

15 גורי חתולים בירושלים מחפשים אומנה דחו

ירושלים13:49
ש בשירות הוטרינרי בירושלים 15 גורים שנגמלו. הם בסכנת המתה מיידית. מי שמאמץ מקבל בחינם לגמרי עיקור, חיסון , תילוע, פרעוש. יש לי עוד כ 20 גורים באומנה אבל בגלל בהילות העניין אני אפילו לא מפרסמת אותם. (למרות כעס האומנות) כי לגורים הקטנטנים אין אפילו אומנה. הם בכלוב קטנטן. ללא אמא אפילו ללא בד שיגן עליהם מצוינת הכלוב הקר. הגורים בירושלים ומגיעים לכל מקום בארץ עד פתח הבית. תתקשרו בבקשה דחוף להצלת חיים ממשית. לפרטים : טלי בן עטר אלתר ( טלפון 1 ) או ניר טל ( טלפון 2 ).

16 גורי חתולים מחפשים בית בדחיפות

נתניה13:49
16 גורי חתולים , הנמצאים באזור נתניה ותל אביב , מחפשים בית בדחיפות ! הגורים סבלו מאלימות של בני אדם באזור נתניה , שניים מהם נקשרו בחוט ברזל לגדר חייה וחולצו על ידי אישה מקסימה בשם אלה. שלושה גורים אחרים עברו התעללות על ידי ילדים אשר הרימו אותם ורצו איתם בבריחה כאשר הם החזיקו בהם רק בזנב מאחור והשאירו את שאר הגוף של החתולים תלויים באוויר בין שמיים לארץ. שניי גורים אחרים חולצו מבור ניקוז עמוק ליד בניין נטוש באזור נתניה. גם הם חולצו על ידי אלה. לפרטים נוספים : אלה ( מספר הטלפון הראשון המופיע ב"פרטי יצירת קשר " ) או ניר טל ( מספר הטלפון השני המופיע ב"פרטי יצירת קשר" ) .

חתולים חמודים מחפשים בתים

נתניה13:49
כ-20 חתולים חמודים , אשר הוצלו מהתעללות , מחפשים בתים חמים. מי שמסייעת להם היא אישה בשם המתנדבת לא אחת להציל אותם , הן מהתעללויות על ידי ילדים והן מאנשים מבוגרים הרוצים לפגוע בחתולים. ברשות אלה נמצא אלבום עם תמונות החתולים המיועדים למסירה. מי שייצור קשר עם אלה , אלה תוכל לשלוח אליו באמצאות אפליקציית הווטס-אפ תמונות של החתולים. חלק מהחתולים נמצאים באומנות זמניות שאלה הצליחה למצוא במקומות שונים בארץ , כגון תל אביב , פתח תקווה , רחובות , רמת גן , בת -ים , חולון וכדומה. בין החתולים שאלה מטפלת בהם ישנם לא מעט גורים קטנים בני חודש , חודשיים ושלושה חודשים. לפרטים נוספים : אלה ( מספר הטלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") וניר טל ( מספר הטלפון השני שמופיע ב"פרטי יצירת קשר")

חתולה מדהימה לבית הטוב ביותר

קרית ים13:41
חתולה מתוקה ומתלטפת.נולדה עם פגם(רגל האחורית אחת אינה מפותחת).זה לא מפריע לה להיות אקטיבית ולהשתוקק לחום ואהבה.מעוקרת.תמסר תמורת סל אימוץ על סך 250 ש"ח.לאנשים בעלי לב זהב ולבית ללא ילדים קטנים

חתולה עם אופי דבש רק לאנשים עם ניסיון

קרית ים13:41
חתולה,בת כ8 חודשים מחפשת בן אדם שתוכל להתכרבל לידו שנים על גבי שנים.מתוקה,מתנהגת כמו כלב,רצה אחרי אנשים ומלקקת להם את הידיים.רגילה לאוכל יבש ורטוב.מצא את ארגז החול בלי שיראו לה.מדהימהההה!!!קיבלה טיפול נגד פרעושים ותולעים.תמסר תמורת סל אימוץ על סך 200 ש"ח

גור חתולים למסירה

קרית ים13:02
חתול ג'ינג'י מתוק בן 4 שבועות, זקוק לבית חם. מסוגל לאכול אוכל רטוב, לא חייב תחליף חלב. אוהב פסטרמה, להתלטף ולהתלקק. מאוד חברותי. מורגל לצרכים בארגז חול, נקי מפרעושים ורגיל לכלבים.

חתולה גורה בת 8 חודשים

תל אביב-יפו12:50
חתולה גורה בת 8 חודשים, מחוסנת ומעוקרת

גור חתולים מקסים

נתניה11:21
למסירה לידיים טובות . גור חתולים מקסים בן שלושה חודשים. אופי נוח , אוהב ליטופים ומלא שמחת חיים מחפש בית חם ואוהב.

גורי חתולים מחפשים בית חם

חולון11:21
2 אחים גורים מהממים מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.

בובה מחפשת בית חם

באר שבע08:18
בובה- גורה מתוקה ומהממת, בת 4 חודשים,עצמאית, אוכלת אוכל יבש, עדינה וגרגרנית לא קטנה. מחפשת יד אוהבת, מחפשת בית חם ואוהב לכל החיים. תימסר עבור התחייבות לעיקור. נמצאת בבאר שבע. אם אין מענה נא לשלוח הודעת sms.

דובי המהמם מחפש בית אוהב

באר שבע08:18
דובי- חתול מהמם בערך בן 5 חודשים, עצמאי,חברותי, אוהב לשחק ומת על ליטופים, חושש מכלבים, מסתדר עם חתולים חברותיים ושהם לא דומיננטים. יש חשש לחירשות, יימסור מסורס או עבור התחייבות לסירוס. מחפש בית אחראי ואוהב לכל החיים. אם אין מענה נא לשלוח הודעת sms.

לולה מחפשת בית חם

באר שבע08:18
לולה- גורה מהממת בת 4 חודשים, חברותית מאוד, גרגרנית, עדינה, עצמאית, מסתדרת עם ילדים ולא מפחדת עם כלבים, מחפשת בית חם ואוהב שיאקלם אותה ויתן לה לפרוח. תימסר מעוקרת או עם תחייבות לעיקור, תימסר אך ורק למשפחה רצינית שתתן לה בית לכל החיים. אם אין מענה נא לשלוח הודעת sms.

גורי חתלתולים נקבות וזכרים מחפשים בית

נתניה06:29
גורי חתולים נקבות וזכרים שגדלו בביתי עם המון אהבה וכעת מחפשים בתים חמים למשפחות רציניות. רינה מנתניה

למסירה, חתלתולה מתוקה בשם צ'וצ'אה

נתניה06:29
למסירה, חתלתולה מתוקה בשם צ'וצ'אה, שגדלה בביתי מינקותה וכעת מחפשת בית חם ואוהב. היא מחונכת לעשות צרכיה בחול ואוכלת אוכל של גורי חתולים. היא מאוד אוהבת להתכרבל בידיים ולהירדם ואוהבת לשחק בצעצועים. מחפשת בית חם ואוהב לרציניים בלבד. אפי מנתניה.

למסירה גורת חתלתולים מתוק

נתניה06:29
למסירה, קיה, גורה מתוקה וחמודה שגדלה בביתי מינקותה וכעת מחפשת בית אוהב ורציני. היא אוכלת אוכל יבש ועושה צרכיה בחול. קיה אוהבת לשחק ולהתכרבל בידיים ובמיטה. היא מתולעת ובריאה ומחפש בית לרציניים בלבד. אפי מנתניה
עוד חתולים:   123456הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב