לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

לידי היפיפייה מחפשת בית

רמת גן16:02
לידי היא חתולת הימלייה מעורבת, יפיפייה, עם פרווה עשירה וזנב עבות. היא חברותית ומתלטפת. צעירה ובריאה, בת שנה, ומחפשת בית אוהב. נמצאת בתל אביב. לפרטים נא ליצור קשר טלפוני. במידה ואין מענה אנא השאירו מסרון ונחזור בהקדם.

לואי החתול

הרצליה15:28
לואי הוא חתול מקסים בין שנה וחצי, מעוקר, מסורס ומטופל היטב. נאמן ואוהב. הוא מחפש קורת גג וקצת אהבה. מחפש בית או חצר סגורה ללא חתולים נוספים. נמצא בפרדסיה יגיע לכל מקום לבית טוב.

גורה מקסימה למסירה

גבת10:00
פיצ' היא גורה יפיפיה בת ארבעה וחצי חודשים, עדינה ושובבה, רגילה לבית וחצר ולחברת חתולים, כלבים וילדים. פיצ' מחוסנת ועצמאית ומחפשת בית שאוהב חתולים לכל החיים!!

חתולות פיקסי בוב

רחובות14:54
שתי חתולות יפיפיות מגזע נדיר בארץ פיקסי בוב מחפשות בית חם ואוהב. בנות 3 שנים, בריאות, מעוקרות. גרות בתוך הבית ומאוד אוהבות לטייל בחוץ. ימסרו עם כל הציוד.

חתלתולות קטנות ומתוקות מנומרות

נתניה14:21
למסירה, חתלתולון מתוק מנומר עם אח ואחות נוספים. מאוד יפוים וחמודים. אוכלים לבד ושולטים על צריכיהם ומטופלים היטב. הם אוהבים לשחק בחוט וכדור, מגרגרים ולטפנים. מחפשים כולם בתים חמים ואוהבים לרציניים בלבד. שירי מנתניה.

למסירה גורים טריקולורים ומנומרים

נתניה14:21
למסירה, גורי חתלתולים טריקולוריות ומנומרים מאאאאוווודדדד חמודים שגדלו בביתי מינקותם. אוכלים לבד ומחונכים בעשיית צרכים בחול. מחפשים בתים אוהבים לרציניים בלבד!!! שירי מנתניה.

גורי חתלתולים נקבות וזכרים מחפשים בית

נתניה14:21
גורי חתולים נקבות וזכרים שגדלו בביתי עם המון אהבה וכעת מחפשים בתים חמים למשפחות רציניות. רינה מנתניה

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו13:55
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שנה ועשרה חודשים מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד אבל ניתן לאמץ רק אחד מהם. אני מבאר שבע אבל יכול להביא אותם למרכז. מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע.

גורה יפהפייה ומתוקה בת 4 חודשים

תל אביב-יפו13:55
גורה טורטית מהממת מחפשת בית! היא בת 4 חודשים, בריאה, קיבלה טיפול לפרעושים, תולעים וגם חיסון ראשון. יפהפייה עם עירבובייה של צבעים, כל פעם שאני מסתכל עלייה אני מגלה עוד איזה כתם וגוון חדש. חברותית מאוד, מתה על ליטופים ותשומת לב, מלאת שמחת חיים, אוהבת לשחק, מתוקה מאוד ומתפנקת. תסתדר גם עם חתולים אחרים במקרה ויש לכם. תמסר אך ורק כחתולה בייתית בלי אפשרות לצאת החוצה. אנחנו נמצאים בבאר שבע

גור חתולים ג'ינג'י בן חודש מחפש בית

ראשון לציון13:54
גור חתולים ג'ינג'י כבן חודש זקוק בדחיפות לבית אומן או מאמץ. הגור הוא אחד מתוך חמישה גורי חתולים המועמדים להמתה באחד ההסגרים באזור המרכז. לפרטים יותר מדויקים נא לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר. חבר'ה, תצילו אותם בבקשה!!!

גור חתולים טריקולורי בן חודש מחפש בית

ראשון לציון13:54
גור חתולים טריקולורי ( חום , שחור ולבן ) בן חודש מחפש בדחיפות בית אומן או מאמץ. הגור הוא אחד מתוך חמישיית גורי חתולים שנלכדו על ידי השירותים הוטרינריים , נמצא באחד ההסגרים במרכז הארץ ומועמד להמתה ! אנא הצילו אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. לפרטים יש לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( הטלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") . במידה ולא הצלחתם להשיג את אלה בטלפון , אנא שלחו הודעת ס.מ.ס או צרו קשר עם ניר טל - מפרסם מודעה זו.

גור חתולים יפהפה בן חודש ישמח לבית משלו

ראשון לציון13:54
גור חתולים יפהפה טריקולורי ( בצבעים שחור , כתום ולבן ) ישמח לבית משלו. במידה ולא ימצא לגור בית או אפילו אומנה זמנית - ימיו ספורים בהסגר העירוני שכן הוא - יחד עם עוד ארבעה גורים נוספים בני אותו גיל - מועמדים להמתה באחד ההסגרים העירוניים במרכז הארץ. אנא מכם - הצילו אותו ואת יתר אחיו ! לפרטים יותר מדויקים תוכלו לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( מספר השלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") או עם ניר טל - מפרסם המודעה ( מספר הטלפון השני ב"פרטי יצירת קשר" )

גור חתולים בצבע שחור בן חודש ישמח לבית מ

ראשון לציון13:54
גור חתולים בצבע שחור בן חודש ישמח לבית משלו . הגור הוא אחד מתוך חמישה גורי חתולים שנמצאים באחד ההסגרים העירוניים במרכז הארץ ונמצאים בסכנת המתה ! הם זקוקים לאומנה או אימוץ באופן מיידי.! לפרטים יותר מדויקים נא לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( הטלפון הראשון במודעה ) או אל ניר טל - מפרסם מודעה זו ( הטלפון השני במודעה ) . אנא עיזרו להם לפני שיהיה מאוחר מדי !

גורת חתולים קטנטנה עם עיניים בצבעים שוני

ראשון לציון13:54
גורת חתולים קטנטנה עם עיניים בצבעים שונים שעברה התעללות וכתוצאה מכך חסרות לה מספר אצבעות. הקטנטונת הזאת מחפשת בית, אנא תנו לה הזדמנות לחיים טובים ובית חם. לפרטים: אלה ( הטלפון הראשון שמופיע למעלה ב"פרטי יצירת קשר") ניר טל ( הטלפון השני המופיע למטה ב"פרטי יצירת קשר") Милая молодая кошечка в поиске дома! Кошечка очень нежная , но с характером . У красотки потрясающие разные глазки. Кошечка пострадала от жестокости человека, у неё не хватает несколько пальчиков на лапке. Ищет свою единственную и неповторимую семью, где её никогда не обидят и не предадут. Звоните, может это ваша кошечка? Она ждёT - Алла

4 גורי חתולים יונקים מחפשים בית חם

אשדוד13:54
4 גורי חתולים בני כמה ימים מחפשים בית חם בדחיפות ! האימוץ או אומנה היא בחינם ( ללא תשלום ). הגורים נמצאו על יד בניין נטוש שמועמד להריסה באשדוד. הם מטופלים כעת על ידי מיכאל מור , בחור צעיר המנסה לסייע להם , אך זמנם אוזל ! מחפשים בדחיפות אדם שיסכים לקחת אותם אליו הביתה לאומנה ( הם לא חייבים להיות בבית , הם יכולים להיות גם בתוך קופסה בחצר הבית . מה שחשוב זה להאכיל אותם עם טפטפת כל 3 עד 4 שעות ולדאוג להם לסביבה נעימה - לא חמה מדי ולא קרה מדי ). תוכלו גם להרים טלפון לניר טל - מפרסם מודעה זו

לוציפר החתול ישמח לבית משלו בראשון לציון

ראשון לציון13:54
לוציפר הוא חתול חברותי וידידותי ביותר , המתגורר בראשון לציון ואשר ישמח לבית משלו. לופיצר הוא חתול מאוד אנרגטי , אוהב ליטופים ומשחקים , אוהב להתהפך על הגב ולהסתובב כאשר הוא אוחז בי הן בגפיו הקדמיות והן בגפיו האחוריות תוך כדי משחק וקופץ לעברי. הוא כיום בן כמעט שנתיים ופרוותו מאופיינת בצבעי שחור ולבן. הוא אומץ בגיל חודש ימים על ידי שכנה שהייתה גרה בשכירות בקומה שמעל הדירה שבה אני גר , אך לצערי היא נאלצה לעזוב את הדירה כאשר לוציפר היה בן שנה ועברה להתגורר ברמת אליהו. לוציפר נשאר מאחור להתגורר בבנין בו אני גר שממוקם במרכז ראשון לציון באזור המערב הוותיק , ועדיין מחכה לאחד או האחת שיסכים או תסכים לאפשר ללוציפר להתגורר בביתו או בביתה ולאמצו. לוציפר חש בדידות גדולה בסביבה בו אני גר , אך מתחבר מהר מאד לבני אדם , במיוחד לילדים. הוא נבהל מכלבים שאינו מכיר ולעיתים הוא רודף אחרי יונים על מנת לתפוס אותם. לוציפר ניזון הן ממוצרי חלב והן מאוכל בשרי יבש , אך מערכת העיכול שלו רגישה לסוגי אוכל בשרי מסוימים על כן רצוי לקנות לו מזון מסוג פריסקיז. מי שיאמץ את לוציפר , רצוי שלא יביאו לדירה בבניין רב קומות אלא

סנדי, הגורה שאוהבת לשתות שנדי

רחובות13:45
סנדי המתוקה בת כחודשיים, סנדי המתוקה בת כחודשיים,חמודה, חברותית, מתלטפת עד אין קץ,, עצמאית מבחינת עשיית צרכיה ואכילת מזון. הגורה הייתה לכודה בתוך מנוע של רכב. היא ניצלה מהרכב רגע לפני הגרוע מכל.היא עברה כמה טיפולים והיא בריאה לחלוטין. אנא פתחו את לבכם ואמצו את הגורה המתוקה.

ביונסה, החתלתולה שלמצוא בית אוהב תנסה

רחובות13:45
המתוקה בת כ-5 חודשים, נזרקה לגינתי כאשר הייתה יונקת. עברתי איתה תלאות בעניין היניקה ולמידה לעשות צרכים. כעת היא בוגרת, עצמאית באכילה ובעשיית צרכים. החתלתולה מתוקה מנשוא, מעוקרת, מחוסנת, מתלטפת, חברותית, מגרגרת ופשוט אוהבת אדם. אם אתם שואלים אותי-פשוט אמצו את הדבר המושלם הזה.

זברה, הגורה המנומרת שתותחית באלגברה

רחובות13:45
החתלתולה הייתה לכודה בתוך בור אטום בבטון, ונחלצתי לעזרתה בזכות חור קטנטן שהיה בבטון. המתוקה בת 5 חודשים, מעוקרת, מתלטפת, חברותית, עצמאית, חמודה בטירוף. פתחו את לבכם ואמצו את הילדונת, מי שיאמץ אותה פשוט יהיה בר מזל. המודעה מכוונת לגברים ונשים כאחד P:

סיתוונית-החתלתולה החייכנית

רחובות13:45
הגורה החמודה בת כ-5 חודשים, קצרת ראייה, אך עם זאת היא מתפקדת ככל חתול בעל ראייה. אני ממש פוחדת שלא אמצא בית לגורה ומוכרחה למצוא לה בית אוהב, תומך ומסתכל בתוך הקנקן. פתחו את לבכם לחתלתולה המתוקה, החברותית, המתלטפת והמגרגרת.
עוד חתולים:   1345678הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב