ספרים ומדיה דיגיטלית

»

ספרי לימוד ודעת

לוח ספרי לימוד ודעת למסירה - כאן תוכלו למצוא מסירת ספרי פסיכומטרי ובגרות, ספרי מתמטיקה יד שניה, ספרי מדעים וטבע יד 2 למסירה, ספרות מחשבים חינם, ספרים לבי"ס יסודי, מסירת מילונים ולקסיקונים, הסטוריה וארכאולוגיה, אנגלית, אזרחות, גיאוגרפיה, כימיה, פיזיקה, פילוסופיה, אנציקלופדיות יד 2 ועוד...

ספרי לימוד ודעת למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מבוא למקרוכלכלה - יחידה 9

חיפה14:54
הספר "מבוא למקרוכלכלה - יחידה 9 - המשק הפתוח" מאת אריה נחמיאס וגליה עופר, מהדורה מעודכנת ומורחבת (דצמבר 2002), בהוצאת "האוניברסיטה הפתוחה". הספר במצב טוב מאוד. אם הנכם מעוניינים בו, אנא פנו באמצעות מערכת המסרים של האתר.

אנציקלופדיה אביב

תל אביב-יפו18:09
רוב כרכי האינציקלופדיה, מעט משומשים

ספרי פסיכולוגיה

חיפה18:08
2 ספרי פסיכולוגיה. למסירה מיידית.

כרכי בריטניקה לנוער

תל אביב-יפו16:05
כרכי בריטניקה לנוער ========================= אנא בידקו מה אנו מחפשים במקביל ברשימת החיפוש שלנו כאן באתר תודה

ספרים ללימוד הנה"ח סוג 1-2

עמנואל15:59
3 ספרי לימוד הנה"ח סוג 1+2 ו2 ספרי מבחנים ופתרונות. מצב מצויין!!

תנך קסוטו - כל הכרכים

מודיעין14:30
מהדורה משנת 1973 אבל הספרים במצב מצוין. חלקם עם עטיפת הנייר חלקם בלי

אנציקלופדיה לנוער

חיפה (קרית חיים)12:44
16 כרכים-כל הסדרה

ספר לימוד-talking about literature

כפר סבא12:16
ספר לימוד-talking about literature

ספר - הסיעוד ביחידה לטיפול נשימתי נמרץ

קרית ים10:33
למסירה מיידית: ספר בתחום רפואה : " הסיעוד ביחידה לטיפול נשימתי נמרץ " הכריכה במצב משומש . הספר עצמו במצב טוב מאוד. ........ אין משלוח בדואר. .......... המעוניין מתבקש ... לתאם בהקדם ולהגיע

תנ"ך לתיכון

קרית ים10:33
למסירה : ספר תנ"ך לתיכון. ............... במצב חדש .................. אין משלוח בדואר. . מי שמעוניין -- להחליט .... להגיע בהקדם

ספר - שיחון עברי - צרפתי

קרית ים10:33
למסירה - בהקדם: ספר : "שיחון עברי - צרפתי". ............. אין משלוח בדואר. .............. הכריכה שלמה אבל במצב משומש. יתר הספר במצב מצויין. . ............ מי שמעוניין מתבקש לפנות בהקדם - לתאם ולהגיע בהקדם

מילון אוקספורד

כפר יונה09:37
מילון אנגלי אנגלי אוקספורד מהדורת 1987

קלטות וידאו ללימוד אנגלית לילדים

נשר09:14
למסירה 14 מתוך 15 קלטות לימוד אנגלית לילדים. למי שיש לו עדיין מכשיר וידאו עובד. קיבלנו מחברים את הקלטות ואז הסתבר שמכשיר וידאו שלנו לא עובד.

מדע וטכנולוגיה לכיתה א - מדריך למורה

נשר09:14
למסירה מדריך למורה של ספר לימוד "מדע וטכנולוגיה לכיתה א". תאריך אישור הספר 20/04/2009. מבקשת ליצור קשר רק אם יש כוונה להגיע בהקדם. הקשר הוא דרך האתר. נא לא להשאיר מספרי טלפון. לא שומרת ולא שולחת בדואר.

ספר לימוד ליסודי_2

נשר09:14
ספר "בראשית שלי" כיתה ב' או ג'. לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_3

נשר09:14
למסירה ספר לימוד תנ"ך "במדבר ודברים שלי" לכיתה ג' לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_4

נשר09:14
למסירה ספר לימוד תנ"ך לכיתה ג' - "שמות ויקרא" לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_5

נשר09:14
למסירה ספר לימוד עברית לכיתה ג' - "דרך המילים" לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_6

נשר09:14
למסירה ספר לימוד "מדע וטכנולוגיה" לכיתה ג' לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_7

נשר09:14
למסירה "להיות יחד בישראל" ספר לימוד לכיתה ג'
עוד ספרי לימוד ודעת:   12345678910הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב