תחביבים וספורט

»

אספנות

לוח אספנות למסירה - כאן תוכלו למצוא מכתביות יד שניה, ענתיקות יד שניה למסירה חינם, לוח אספנות ועוד...

אספנות למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מחזיק מפתחות

ראש העין09:58
מחזיק מפתחות נשלף,הצבע קצת דהה אבל הוא עובד.

מחזיק מפתחות כיס עם רוכסן

חיפה15/2
אפשר להלביש על רוכסן של תיק כדי לשמור בתוכו דברים קטנים. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו באימייל בלבד. *לא* לשלוח מסר באתר! המסירה רק בסופ"ש הזה – שישי/שבת בשעות אחה"צ בלבד (עד הערב). לא בבוקר ולא בצוהריים. לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. *** נא לפנות רק בדואר אלקטרוני ו*לא* דרך אגורה. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז נא לא לפנות כדי לשאול מה רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. מה שלא מפורסם – אין. בבקשה לא להטריד סתם על חפצים שלא פרסמתי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות חמסה לתקוע בעגלות סופר

חיפה15/2
למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו באימייל בלבד. *לא* לשלוח מסר באתר! המסירה רק בסופ"ש הזה – שישי/שבת בשעות אחה"צ בלבד (עד הערב). לא בבוקר ולא בצוהריים. לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. *** נא לפנות רק בדואר אלקטרוני ו*לא* דרך אגורה. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז נא לא לפנות כדי לשאול מה רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. מה שלא מפורסם – אין. בבקשה לא להטריד סתם על חפצים שלא פרסמתי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

בול של ציפור מהונג קונג

חיפה15/2
אני מורידה את המודעה לאחר המסירה. כל עוד המודעה קיימת החפץ לא נמסר. *** נא לפנות רק בדואר אלקטרוני, אני לא בודקת מסרים באגורה ***

גלויות למסירה

חיפה14/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (*לא* לפנות במסר) *** גלויות של שלי וכיו"ב שפרסמו כל מיני סרטים / סדרות טלוויזיה / מוצרים וכו'. חלקן מיוחדות (נפתחות ועוד). צילמתי כמה מהן לדוגמה. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות

חיפה14/2
*** נא לפנות בדואר אלקטרוני בלבד ולא דרך המסרים *** מחזיק מפתחות ממתכת (מלא, יש לו קצת משקל) בצורת יונהעם הכיתוב 2000. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

טלכרט מיקי מאוס

חיפה14/2
*** נא לפנות בדואר אלקטרוני בלבד ולא דרך המסרים *** טלכרט מיקי מאוס. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

פוגים / פוקימון / משהו לילדים

חיפה14/2
*** נא לפנות בדואר אלקטרוני בלבד ולא דרך המסרים *** פוגים / פוקימון / מה שזה לא היה לילדים... אחד פלסטיק, אחד מתכת, אחד פיקאצ'ו תלת-ממד שמשנה את הציור כשמשחקים עם הזווית (כמו הסרגלים של פעם).

קטלוגים ישנים של אלבומי מוזיקה

חיפה14/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (ולא לפנות במסר) *** קטלוגים ישנים של תקליטורים (דיסקים / CD) מתחילת שנות האלפיים. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת בדואר. אפשר לבוא בסופ"ש בכל זמן, רק לתאם. אין צורך לשאול אם רלוונטי, כל עוד המודעה באתר החפץ לא נמסר. בבקשה תפנו (בדואר אלקטרוני!) רק אם אתם מגיעים בוודאות ורוצים לתאם מועד.

צלחת קיר

פרדס חנה-כרכור5/2
למסירה צלחת צבעונית מצוירת לתליה מתאימה לאספנים

צלחת מצוירת

פרדס חנה-כרכור5/2
צלחת צבעונית מצוירת לתליה,מתאימה לאספנים / לקישוט

משקל דיגיטאלי ישן

ירושלים30/1
שלום עליכם משקל דיגיטאלי ישן לחובבי דברים ישנים

מגהץ משנת 1996/לאספנים

נטור20/1
מגהץ חשמלי משנת 1996 לפי תעודת האחריות שמודבקת על הקופסה . חדש באריזה לא נראה שנעשה בו שימוש . איסוף מעפולה ניתן לתאם איסוף מנטור .

קופסה לטבק

תל אביב-יפו17/1
קופסת טבק וינטג' של בנסון אנד הדג'ס

מצתים

נווה ימין15/1
מצתים שלא עובדים

אוסף שקיות תה

אלון שבות10/1
אלבום עם מאות אריזות של שקיות תה מחולק לפי חברות וסוגים מוכנים לשלוח בדואר. תנו כתובת.

בקבוק ספורט

דור6/1
בקבוק איכותי לספורט

אוסף בקבוקי בירה

אשקלון1/1
אוסף של כ-50 בקבוקי בירה (ריקים) 330 מ"ל

פלטת חימום ומיקסר חשמל אמריקאי

נטור1/1
פלטת חימום לסיר אחד מאוד יפה ומעוצבת + מיקסר ידני באריזה מקורית מתאימים לחשמל אמריקאי . היו בשימוש בארצות הברית נארזו לפני בסביבות חמש /עשר שנים יצאו מהארגז (יחד עם הרבה חפצים באכות מעולה ) בימים האחרונים נדרש שנאי(טרנספורמטור) להתאמה לחשמל של ישראל . איסוף מעפולה

קופסת אוכל סופרגול

ירושלים19/12
קופסת אוכל ממתכת לאספני קלפי סופרגול
עוד אספנות:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב