תחביבים וספורט

»

אספנות

לוח אספנות למסירה - כאן תוכלו למצוא מכתביות יד שניה, ענתיקות יד שניה למסירה חינם, לוח אספנות ועוד...

אספנות למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מצית

תל אביב-יפו14:57
מצית קליפר חדשה בצבע סגול

בקבוקי בושם ריקים

תל אביב-יפו08:00
בקבוקי בושם ריקים למי שאוסף

אוסף גולות

רחובות18/4
אוסף גולות

שטרות ישנים

צופים3/4
2 שטרות ישנים מישראל. סורי - לא שולח בדואר!!

טלכרדים לאספנים

צופים3/4
טלכארדים מחו"ל למסירה לאספנים. סורי - לא שולח בדואר!!

אוסף בולים קטן

צופים3/4
אוסף קטן של בולים מהעולם. סורי - לא שולח בדואר!!

מגהץ משנת 1996/לאספנים

נטור4/3
מגהץ חשמלי משנת 1996 לפי תעודת האחריות שמודבקת על הקופסה . חדש באריזה לא נראה שנעשה בו שימוש . איסוף מעפולה ניתן לתאם איסוף מנטור .

פלטת חימום ומיקסר חשמל אמריקאי

נטור4/3
פלטת חימום לסיר אחד מאוד יפה ומעוצבת + מיקסר ידני באריזה מקורית מתאימים לחשמל אמריקאי . היו בשימוש בארצות הברית נארזו לפני בסביבות חמש /עשר שנים יצאו מהארגז (יחד עם הרבה חפצים באכות מעולה ) בימים האחרונים נדרש שנאי(טרנספורמטור) להתאמה לחשמל של ישראל . איסוף מעפולה

גלויות

חיפה21/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (*לא* לפנות במסר) *** גלויות של שלי וכיו"ב שפרסמו כל מיני סרטים / סדרות טלוויזיה / מוצרים וכו'. חלקן מיוחדות (נפתחות ועוד). צילמתי כמה מהן לדוגמה. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות

חיפה21/2
*** נא לפנות בדואר אלקטרוני בלבד ולא דרך המסרים *** מחזיק מפתחות ממתכת (מלא, יש לו קצת משקל) בצורת יונהעם הכיתוב 2000. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות כיס עם רוכסן

חיפה21/2
אפשר להלביש על רוכסן של תיק כדי לשמור בתוכו דברים קטנים. יש כזה גם בכחול. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

קטלוגים ישנים של אלבומי מוזיקה

חיפה21/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (ולא לפנות במסר) *** קטלוגים ישנים של תקליטורים (דיסקים / CD) מתחילת שנות האלפיים. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת בדואר. אפשר לבוא בסופ"ש בכל זמן, רק לתאם. אין צורך לשאול אם רלוונטי, כל עוד המודעה באתר החפץ לא נמסר. בבקשה תפנו (בדואר אלקטרוני!) רק אם אתם מגיעים בוודאות ורוצים לתאם מועד.

בול של ציפור מהונג קונג

חיפה21/2
אני מורידה את המודעה לאחר המסירה. כל עוד המודעה קיימת החפץ לא נמסר. *** נא לפנות רק בדואר אלקטרוני, אני לא בודקת מסרים באגורה ***

מחזיק מפתחות

ראש העין19/2
מחזיק מפתחות נשלף,הצבע קצת דהה אבל הוא עובד.

אוסף חוברות MAD ו-CRACKED

רעננה19/4
חוברות MAD ו-CRACKED מתקופות שונות. חלק מהחוברות במצב טוב וחלקן מעט פגומות.

טייפ רקורדר

בית שמש17/4
טייפ רקורד ישן. לא היה בשימוש זמן רב. לחובבי ענתיקות. בצבע שחור.

אוסף מחזיקי מפתחות

מבשרת ציון17/4
קופסת נעליים מלאה במחזיקי מפתחות יימסר למי שיבוא לקחת ממבשרת או מהכניסה לירושלים

בולים

ראשון לציון13/4
אוסף בולים מכל העולם שאינם מסודרים באלבום

תקליט קלאסי לפאטיפון

חולון12/4
תקליט עם מוזיקה קלאסית למסירה

דיסקטים של פעם

יקנעם עילית9/4
2 קופסאות של דיסקטים קטנים חדשים למחשב של פעם
עוד אספנות:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב