לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

לוח בעלי חיים למסירה - כאן תוכלו למצוא דגים, ארנבות, שרקנים, חתולים, כלבים, אוגרים, תוכים, לוח בעלי חיים, ציוד יד שניה לבעלי חיים, חיות משק וחקלאות ועוד...

בעלי חיים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

למסירה גורים טריקולורים ומנומרים ולבנים

נתניה02:46
למסירה, גורי חתלתולים נקובות וזכרים מנומרים מאאאאוווודדדד חמודים שגדלו בביתי מינקותם. אוכלים לבד ומחונכים בעשיית צרכים בחול. מחפשים בתים אוהבים לרציניים בלבד!!! שירי מנתניה.

למסירה גורת חתלתולים מתוק

נתניה02:46
למסירה, קיה, גורה מתוקה וחמודה שגדלה בביתי מינקותה וכעת מחפשת בית אוהב ורציני. היא אוכלת אוכל יבש ועושה צרכיה בחול. קיה אוהבת לשחק ולהתכרבל בידיים ובמיטה. היא מתולעת ובריאה ומחפש בית לרציניים בלבד. אפי מנתניה

למסירה חתולונת קטנה

נתניה02:46
למסירה גורה קטנה יפה, חברותית וחכמה מחפשת בית אוהב. מחונכת לצרכים ואוכלת אוכל יבש. אפי מנתניה

גורת חתולים יפה וחמודה

קרית טבעון23:36
גורה שנראית כבת חצי שנה בערך, הופיעה בחצר בית של משפחה שמגדלת כבר מספר חתולים. תימסר ברצון לבית חדש ואוהב!

אוגר + כלוב

ירושלים11/12
אוגר חמוד העונה לשם "שלג" מחפש בית חדש - מגיע עם כלוב מאובזר

גור חתולים בצבע שחור בן חודש ישמח לבית מ

נתניה11/12
גור חתולים בצבע שחור בן חודש ישמח לבית משלו . הגור הוא אחד מתוך חמישה גורי חתולים שנמצאים באחד ההסגרים העירוניים במרכז הארץ ונמצאים בסכנת המתה ! הם זקוקים לאומנה או אימוץ באופן מיידי.! לפרטים יותר מדויקים נא לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( הטלפון הראשון במודעה ) או אל ניר טל - מפרסם מודעה זו ( הטלפון השני במודעה ) . אנא עיזרו להם לפני שיהיה מאוחר מדי !

גור חתולים בצבעים שחור ולבן מחפש בית

חולון11/12
גור חתולים בן כחודש בצבעים שחור ולבן מחפש בית. הוא חולץ מתחתית בור ניקוז באתר בנייה בחולון ונמצא כעת באומנה במקלט של בניין . הוא מטופל על ידי אישה מקסימה הדואגת לו. לפרטים נוספים : אלה ( מספר הטלפון הראשון המופיע במודעה ) או ניר טל ( מספר הטלפון השני המופיע במודעה )

גורת חתולים טריקולורית מחפשת בית

נתניה11/12
גורת חתולים טריקולורית , בת כחודש ימים , מחפשת בית קבוע ונמצאת כרגע באומנה זמנית. לפרטים נוספים ניתן לפנות אל אלה ( מספר הטלפון הראשון המופיע במודעה ) או אל ניר טל ( מספר הטלפון השני המופיע במודעה )

גורת חתולים טריקולורית לבנה זקוקה לבית מ

נתניה11/12
גורת חתולים טריקולורית ( לבנה , אפורה , וצהובה-כתומה ) תשמח לבית משלה. מטפלת ודואגת לה אישה נחמדה בשם אלה ( הטלפון העליון המופיע ב"פרטי יצירת קשר"). במידה ולא הצלחתם ליצור קשר עם אלה , אנא נסו ליצור קשר איתי , ניר טל ( מספר הטלפון התחתון המופיע ב"פרטי יצירת קשר"). המסירה היא בחינם ( ללא תשלום ).

15 גורי חתולים בירושלים מחפשים אומנה דחו

ירושלים11/12
ש בשירות הוטרינרי בירושלים 15 גורים שנגמלו. הם בסכנת המתה מיידית. מי שמאמץ מקבל בחינם לגמרי עיקור, חיסון , תילוע, פרעוש. יש לי עוד כ 20 גורים באומנה אבל בגלל בהילות העניין אני אפילו לא מפרסמת אותם. (למרות כעס האומנות) כי לגורים הקטנטנים אין אפילו אומנה. הם בכלוב קטנטן. ללא אמא אפילו ללא בד שיגן עליהם מצוינת הכלוב הקר. הגורים בירושלים ומגיעים לכל מקום בארץ עד פתח הבית. תתקשרו בבקשה דחוף להצלת חיים ממשית. לפרטים : טלי בן עטר אלתר ( טלפון 1 ) או ניר טל ( טלפון 2 ).

16 גורי חתולים מחפשים בית בדחיפות

תל אביב-יפו11/12
16 גורי חתולים , הנמצאים באזור נתניה ותל אביב , מחפשים בית בדחיפות ! הגורים סבלו מאלימות של בני אדם באזור נתניה , שניים מהם נקשרו בחוט ברזל לגדר חייה וחולצו על ידי אישה מקסימה בשם אלה. שלושה גורים אחרים עברו התעללות על ידי ילדים אשר הרימו אותם ורצו איתם בבריחה כאשר הם החזיקו בהם רק בזנב מאחור והשאירו את שאר הגוף של החתולים תלויים באוויר בין שמיים לארץ. שניי גורים אחרים חולצו מבור ניקוז עמוק ליד בניין נטוש באזור נתניה. גם הם חולצו על ידי אלה. לפרטים נוספים : אלה ( מספר הטלפון הראשון המופיע ב"פרטי יצירת קשר " ) או ניר טל ( מספר הטלפון השני המופיע ב"פרטי יצירת קשר" ) .

חתולים חמודים מחפשים בתים

תל אביב-יפו11/12
כ-20 חתולים חמודים , אשר הוצלו מהתעללות , מחפשים בתים חמים. מי שמסייעת להם היא אישה בשם המתנדבת לא אחת להציל אותם , הן מהתעללויות על ידי ילדים והן מאנשים מבוגרים הרוצים לפגוע בחתולים. ברשות אלה נמצא אלבום עם תמונות החתולים המיועדים למסירה. מי שייצור קשר עם אלה , אלה תוכל לשלוח אליו באמצאות אפליקציית הווטס-אפ תמונות של החתולים. חלק מהחתולים נמצאים באומנות זמניות שאלה הצליחה למצוא במקומות שונים בארץ , כגון תל אביב , פתח תקווה , רחובות , רמת גן , בת -ים , חולון וכדומה. בין החתולים שאלה מטפלת בהם ישנם לא מעט גורים קטנים בני חודש , חודשיים ושלושה חודשים. לפרטים נוספים : אלה ( מספר הטלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") וניר טל ( מספר הטלפון השני שמופיע ב"פרטי יצירת קשר")

ביגוד לכלב

תל אביב-יפו11/12
מוסרת באהבה לכלבים מאומצים/באומנה, מעילי גשם/רוח חדשים דנדשים, איכותיים ומחממים. צבעים: אדום, צהוב. נא לוודא התאמה ולפנות בהתאם! מידות: היקף חזה - 55 ס"מ היקף צוואר : 40 ס"מ אורך גוף: 45 ס"מ ** הזמנתי עבור הכלב שלי אבל קטן עליו...חחח

גורי אוגרים סיביריים

גבעתיים11/12
גורים מ ת ו קי ם בני 3 שבועות מחפשים בית חם ואוהב.

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו11/12
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שנתיים וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד אבל ניתן לאמץ רק אחד מהם. אני מבאר שבע אבל יכול להביא אותם למרכז. מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע.

גורים מתוקים מאוד

רמת השרון11/12
גורים בני חודשיים. ממש מקסימים

גורי חתולים מחפשים בית חם

חולון11/12
2 אחים גורים מהממים מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.

גורה גרגרנית מעוקרת רכת-פרווה

רמת השרון11/12
גורה מעוקרת רכת-פרווה כבת 5 חודשים. גרגרנית ומתוקה! *גם בשבת*

גור לבן-שחור

תל אביב-יפו11/12
גור אסופי מתוק וגרגרן כבן 3 חודשים! *יש גורים נוספים לאימוץ * *בכל שאלה- אפשרי לפנות גם בשבת/חג*

חתולה פרוותית שקטה מחפשת גינה

רמת השרון11/12
החתולה ניצלה מצומת סואנת כגורה. אבל בגלל מחסור באימוצים, וצפיפות באומנה, נאלצת לחזור לרח' בקרוב... מי מציל אותה וקולט לגינה?? * מוזמנים לפנות בכל שאלה. גם בשבת.*
עוד בעלי חיים:   12345678910הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב