לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

לוח בעלי חיים למסירה - כאן תוכלו למצוא דגים, ארנבות, שרקנים, חתולים, כלבים, אוגרים, תוכים, לוח בעלי חיים, ציוד יד שניה לבעלי חיים, חיות משק וחקלאות ועוד...

בעלי חיים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

חתול מושלם

ירושלים10:29
יהב, זכר כבן 4 חודשים, יפיפה, אופי עדין וחברותי,אוהב לישון עלי, משחק המון עם הגור השני, מתוק מאוד מאוד. טוב מאד לכל אחד, למשפחה, לילדים, למבוגרים, לבודדים וכד, גם למי שיש לו כבר חתול ורוצה שיהיה לו חבר. בקיצור: חתול מושלם.

גורי חתלתולים נקבות וזכר

נתניה12:42
למסירה, גורי חתלתולים נקבות וזכר ג'ינג'י, מנומרות עם לבן ושחורה עם לבן.גדלו בביתי מינקותם וכעת מוכנים לבתים אוהבים. שירי מנתניה

גורי חתלתולים/ות מתוקים/ות

נתניה12:42
למסירה גור וגורה מתוקים שגדלו מינקותם בביתי ומחפשים בית/ים למשפחה/ות אוהבים וחמים, לרציניים בלבד. שירי מנתניה

גורים/ות לבנים עם נקודות ג'ינג'ים ומנומר

נתניה12:42
למסירה גורים/ות חתלתולים לבנים ג'ינג'ים ומנומר אחים ואחות שגדלו בביתי מינקותם, מחפשים בתים אוהבים ורציניים. הם אוכלים לבד ועושים צרכיהם בחול. ימסרו לרציניים בלבד. שירי מנתניה.

שני חתולים יפהפיים

תל אביב-יפו12:24
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שלוש וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד . מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע. אנשים שיתאימו הם כאלה שמבלים לא מעט בבית כי לשניהם יש נטייה להשמנה והם מקבלים מספר ארוחות ביום (אין להם כלי עם אוכל זמין).

שני חתולים יפהפיים מחפשים בית

תל אביב-יפו12:24
פרח ופיץ', אח ואחות יפהפיים ומקסימים מחפשים בית. לשניהם אופי מהמם, הם עדינים, חברותיים, מתלטפים, אוהבים אנשים, יחס וחום. הם בני שנה, מטופלים ומחוסנים (הנקבה מעוקרת, הזכר מסורס). מעוניין למסור את שניהם יחד, הם קשורים אחד לשני. יימסרו כחתולים ביתיים נטו, לא רוצה שיצאו החוצה ואני צריך שהחלונות יהיו מרושתים על מנת שלא יפלו/יברחו. הם שניהם אוצר, באמת שהם מדהימים והם יימסרו לבית רציני ואחראי בלבד. אנחנו נמצאים בבאר שבע.

כ-90 חתולים חמודים זקוקים לבתים

ירושלים10:38
כ-90 חתולים שונים , ביניהם הרבה גורים , מחפשים בתים ! חלקם נמצאים עדיין בהסגר העירוני בירושלים ונמצאים בסכנת המתה מיידית , חלקם נמצאים באומנות זמניות בבתים של מתנדבים , חלקם גורי חתולים שהגיעו לאומנות מאנשים שלא יכלו לגדל אותם , חלקם נמצאו ללא האמא ברחוב וטופלו באומנה בעזרת אנשים טובים שנרתמו לסייע להם. אנא אמצו אותם ! האימוץ הוא בחינם ! ( אינו כרוך בתשלום ! ) . מדובר בחתולים מאוד ידידותיים וחברותיים , שטופלו באהבה ובמסירות על ידי האומנות שלקחו אותם תחת חסותן , ומשוועים לבתים מאמצים. יש ביניהם מבחר גדול מכל הצבעים והגילאים !

חתלתול מדהים ביופיו

ירושלים10:29
באבוש של שרית, חתלתול יפיפה, לבן עם קישוטים שחורים, בן חודשיים, מתוק ואוהב לשחק, מתאים ביותר למשפחה עם ילדים אך ישמח לכל מאמצ/ת שיחבקו אותו אל ליבם וייתנו לו הגנה וחום המגיעים לו. יביא אושר ורוגע לנשמה.

חתולה פלפלית

תל אביב-יפו09:06
חתולה סקרנית, מצחיקה, וגרגרנית! מעוקרת כבת שנתיים. רגילה לארגז הצרכים. האימוץ באזור המרכז/שרון מאומנה פרטית.

חתולה שחורה עדינה ומתמסרת

קרית אונו09:06
חתולה עדינה כבת חצי-שנה וכבר מעוקרת! *ניידת* גם בשבת*

גורה מתפנקת

רמת השרון09:06
גורה גרגרנית ומתוקה כבת 3 חודשים. עצמאית!

חתול יפיפה וטוב מחפש בית לחיים

ירושלים06:47
חתול צעיר, נמצא עזוב לנפשו ברחוב.קיבל טיפול נסיכים שכלל: סירוס, עקירת שיניים, פירעוש ותילוע. עכשיו הוא נראה ממש נהדר חיפה, שיער פרוותי מבריק ו הוא מוכן לאימוץ. בעל אופי ידידותי ומתחשב. מי שיאמץ אותו יקבל חבר לחיים. תודה סיון.

גורת חתולים חבל על הזמן

ירושלים06:47
חתולונת קטנטונת, ידידותית מאוד, יפיפייה טריקולורית, יש לה תעודה מהעירה, כלומר: חיסונים ועיקור חינם. טובה מאד למשפחה, לילדים, ולמבוגרים. מחכה לכם ובתקוה שתאמצו אותי במהרה. אמיליה

גורים אוגרי סורים

אריאל01:00
גורים אוגרי סורים, בראיים וחמודים מי בית-גידול "תפוח" מחפשים ידיים טובים. יש 4 זכרים ו5 נקבות, בצבעיים: שחור, קינמון, שנהב, Dove ו Dove מאושן עם ובלי חגורה לבנה. (בתמונה - נקבה בצבע Dove). אם יש רק כלוב 1, כדי לקחת אוגר (אוגרת) אחד, כי אוגרים סורים - חיות בודדות ו לא יכולים לגור ביחד ב כלוב 1- תיהיה מלחמה.(או אם זכר+נקבה בכלוב 1 - כל 16 ימים - גורים.

קישוטים לאקוואריום

נשר01:00
קישוטים לאקווריום. יחסית גדולים

חול לארגז לחתול

גדרה01:00
שק חול לחתול כמעט מלא

שרקן

חיפה01:00
מחפשים בית לשרקנית בת 3 שבועות שנמצאה ברחוב

כלבה למסירה

תל אביב-יפו00:20
כלבה למסירה מחוסנת מעוקרת וחברותית בת שבע שנים מתאימה למשפחה או לאדם בודד לפרטים נוספים לשלוח הודעה

גורי חתולים נקבה וזכר

נתניה6/12
למסירה, גור וגורה שגדלו מינקותם וכעת מחפשים בתים אוהבים לרציניים בלבד!! שירי מנתניה

גורי חתולות

נתניה6/12
למסירה גורות יפות וחמודות שגדלו בביתי ומחפשות בתים אוהבים. מחוסנות, מתולעות וללא פרעושים. מגרגרות, אוהבות ליטופים ואוהבו לשחק. שירי מנתניה
עוד בעלי חיים:   12345678910הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב