לתינוק ולילד

»

צעצועים ומשחקים

»

שונות - משחקים וצעצועים

שונות - משחקים וצעצועים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

קלפי רביעיות

ירושלים10:12
למסירה משחקי רביעיות. שלוש סדרות. האחת, בנושא חנוכה, יש בה עשר רביעיות. שתי הרביעיות האחרות הן בנושא בין אדם לחברו והנהגות בחיי היום-יום, שבכל אחת מהן נותרו שבע או שמונה רביעיות, אך אפשר לחבר אותן והן יהיו למשחק אחד גדול יותר. מבקשת שיפנה אליי רק מי שבטוח שיוכל להגיע לקחת את הקלפים.

שטיח פאזל מסול

ראשון לציון13:24
שטיח פאזל מחומר שנקרא סול

לוח ציור (קצת שבור)

רחובות16/2
דורש תיקון, אפשר להוסיף גליל נייר ברחובות ההולנדית

משחק עץ

עופרים16/2
כמו חדש. רק מייל בבקשה

הליכון

תל אביב-יפו16/2
למסירה הליכון לילדים שרק מתחילים ללכת

נרות מספרים לעוגת יומולדת - 2 ו7

כפר סבא16/2
נרות יומולדת שדלקו דקה

רכבת צעצוע

חיפה16/2
רכבת צעצוע של פישר פרייס - מתאים מגיל שנה וחצי

רובי מים/ שפריצרים

נס ציונה16/2
שפריצרים רובה מים לבריכה

בית בובות

חיפה16/2
ביתב בובות של פישר פרייס - מתאים מגיל שנה וחצי.

כדורי פלסטיק

רמת גן16/2
כדורי פלסטיק חלקם עם מעיכות.

פסלון/בובת פלסטיק דיסני

חיפה15/2
קרונק מהסרט "הקיסר נפל על הראש". גובה של כ-10 ס"מ בערך. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו באימייל בלבד. *לא* לשלוח מסר באתר! המסירה רק בסופ"ש הזה – שישי/שבת בשעות אחה"צ בלבד (עד הערב). לא בבוקר ולא בצוהריים. לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. *** נא לפנות רק בדואר אלקטרוני ו*לא* דרך אגורה. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז נא לא לפנות כדי לשאול מה רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. מה שלא מפורסם – אין. בבקשה לא להטריד סתם על חפצים שלא פרסמתי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

בועות סבון

חיפה14/2
למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

חבל קפיצה דלגית

חיפה14/2
חבל קפיצה ישן, פעם היה לו מונה אוטומטי לסיבובים... לא מאוד ארוך, מתאים יותר לילדים. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

תוף מרים סמיילי לילדים

גן יבנה14/2
תוף מרים סמיילי לילדים

קופת חיסכון קטנה

חיפה14/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (לא לפנות במסרים באגורה) *** קופת חיסכון קטנה מחרס צבוע (כנראה). בגודל של אגרוף בערך (של אדם בוגר). לא רואים בתמונה, אבל בחלק האחורי של הייצור הירוק הזה יש חריץ למטבעות. יכול לשמש סתם כמו פסלון נוי חמוד. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת בדואר. אפשר לבוא בסופ"ש בכל זמן, רק לתאם. אין צורך לשאול אם רלוונטי, כל עוד המודעה באתר החפץ לא נמסר. בבקשה תפנו (בדואר אלקטרוני!) רק אם אתם מגיעים בוודאות ורוצים לתאם מועד.

ספרון למיטת תינוק

מודיעין עילית14/2
ספרון למיטת תינוק חיות מצוירות

מקלות משחק

פתח תקווה14/2
מקלות משחק

כדור מים עם נצנצים

רמת גן14/2
כדור מים עם נצנצים. צעצוע נחמד לילדים.

ספינר

באר שבע13/2
ספינר ירוק צהוב

גלגלי עזר

צופים13/2
גלגלי עזר לאופניים
עוד שונות - משחקים וצעצועים:   12345678910הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב