תחביבים וספורט

»

אספנות

»

שונות - אספנות

שונות - אספנות למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

בקבוק מיץ דלעת מהארי פוטר

תל אביב-יפו21/3
בקבוק ריק של pumpkin juice (ללא המיץ) הישר מעולמו של הארי פוטר באולפני יוניברסל באורלנדו, פלורידה. מצוין לאוהבי הארי פוטר :)

פלטת חימום ומיקסר חשמל אמריקאי

נטור4/3
פלטת חימום לסיר אחד מאוד יפה ומעוצבת + מיקסר ידני באריזה מקורית מתאימים לחשמל אמריקאי . היו בשימוש בארצות הברית נארזו לפני בסביבות חמש /עשר שנים יצאו מהארגז (יחד עם הרבה חפצים באכות מעולה ) בימים האחרונים נדרש שנאי(טרנספורמטור) להתאמה לחשמל של ישראל . איסוף מעפולה

מגהץ משנת 1996/לאספנים

נטור4/3
מגהץ חשמלי משנת 1996 לפי תעודת האחריות שמודבקת על הקופסה . חדש באריזה לא נראה שנעשה בו שימוש . איסוף מעפולה ניתן לתאם איסוף מנטור .

קטלוגים ישנים של אלבומי מוזיקה

חיפה21/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (ולא לפנות במסר) *** קטלוגים ישנים של תקליטורים (דיסקים / CD) מתחילת שנות האלפיים. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת בדואר. אפשר לבוא בסופ"ש בכל זמן, רק לתאם. אין צורך לשאול אם רלוונטי, כל עוד המודעה באתר החפץ לא נמסר. בבקשה תפנו (בדואר אלקטרוני!) רק אם אתם מגיעים בוודאות ורוצים לתאם מועד.

מחזיק מפתחות

חיפה21/2
*** נא לפנות בדואר אלקטרוני בלבד ולא דרך המסרים *** מחזיק מפתחות ממתכת (מלא, יש לו קצת משקל) בצורת יונהעם הכיתוב 2000. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות כיס עם רוכסן

חיפה21/2
אפשר להלביש על רוכסן של תיק כדי לשמור בתוכו דברים קטנים. יש כזה גם בכחול. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

מחזיק מפתחות

ראש העין19/2
מחזיק מפתחות נשלף,הצבע קצת דהה אבל הוא עובד.

כתב עת

כפר סבא22/3
כ 20 חוברות של כתב העת משקפיים בהוצאת מוזיאון ישראל בשיתוף עם ידיעות אחרונות. במצב טוב מאוד

צעצועים בובות

ירושלים11/3
למסירה מספר בובות פרוותיות במספר גדלים במצב יחסי טוב

בקבוקוני אקטימל

חולון7/3
בקבוקוני אקטימל עם תמונות

עט נובע יקר מאוד מברזל

נתניה5/3
עט נובע ישן מברזל מגולף עם ציורים של ירושלים קניתי בחו"ל ואשמח לתת בכיף (צריך להחליף מחסנית דיו)

דיסקטים של פעם

יקנעם עילית2/3
2 קופסאות של דיסקטים קטנים חדשים למחשב של פעם

תקליט קלאסי לפאטיפון

חולון1/2
תקליט עם מוזיקה קלאסית למסירה

אוסף מחקים

רמת גן26/1
אוסף מחקים לפחות 20 פריטים ללא שימוש
עוד שונות - אספנות:   1
אמנת הפרסום המיטיב