ריהוט וכלי בית

»

כלי בית

»

תמונות ועיצוב הקיר

תמונות ועיצוב הקיר למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

תמונה לתליה

רחובות13:28
תמונה מלבנית אופקית, ללא מסגרת 70 גובה, 100 אורך

תמונות ומסגרות

חיפה11:00
תמונות ומסגרות

מסגרת קטנה לתמונה על שולחן

הרצליה07:42
מסגרת לתמונה קנה לשים על השולחן

תמונה לבית

חולון20/2
תמונה חמודה במצב טוב גובה 58 ס"מ, רוחב 23 ס"מ. נקודות איסוף: חולון רחוב אילת (שקרוב להגר"א) תל אביב: יגאל אלון ליד עזריאלי או רמת החייל

תמונה בסגנון של פעם

חולון20/2
תמונה מסגנון של פעם, לאוהבי הז'אנר איסוף מחולון נאות רחל תל אביב - יגאל אלון ליד עזריאלי או רמת החייל

תמונה גדולה 2

פתח תקווה20/2
תמונה גדולה ויפה, 50*70 ס"מ מודפסת על קרטון איכותי ללא מסגרת

תמונה גדולה 3

פתח תקווה20/2
תמונה גדולה ויפה, 50*70 ס"מ מודפסת על קרטון איכותי ללא מסגרת

מניפת נוי

ראשון לציון20/2
מניפת נוי גדולה לתלייה על הקיר

תמונות קטנות

תל אביב-יפו20/2
3 תמונות של כוכבי מוזיקה

תמונת ספינה

חיפה20/2
תמונה של ספינה בעבודת יד

תמונה + 2 מסגרות

סלעית19/2
תמונה עם תיור משלים על המסגרת. בנוסף ימסרו 2 מסגרות. מניסיון עבר הקודם זוכה אם לא יאסף עד סוף החודש יזרק

מראה גדולה

צור משה18/2
מראה גדולה מסגרת עץ בצבע לבן

פוסטר ישן של נינט

חיפה18/2
*** נא לשלוח דואר אלקטרוני (לא לפנות במסר) *** פוסטר ישן של נינט. במצב חדש, מעולם לא היה בשימוש. אם לא יימסר השבוע ילך לפח המחזור. כל עוד המודעה באתר החפץ לא נמסר. כן, גם אם התאריך נראה ישן. אני מסירה ביום המסירה.

מתלה עץ לפתקיות עם חיפושיות

חיפה18/2
מתלה מעץ צבוע לקיר עם תופסן לפתקיות. מגיע בלי פתקיות. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

פוסטר

חיפה18/2
למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל בלבד. המסירה רק בסופ"ש הקרוב – חמישי, שישי, שבת בשעות אחה"צ (מהצוהריים עד הערב) לאחר מכן הדירה מפונה סופית וכל מה שלא יימסר ייזרק. נא לפנות רק בדואר אלקטרוני (אימייל) ו*לא* דרך האתר. מסרים באגורה לא ייענו. כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... לא יכולה לנהל מעקב מי ביקש מה, אז אל תשאלו מה רלוונטי. כל מה שבאתר, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

פוסטר כרזת הסרט ז'יל וג'ים

חיפה18/2
היה תלוי הרבה שנים, הורד מהקיר, לא במצב מושלם. לא מגולגל. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

פאזל ממוסגר יפה

חיננית18/2
פאזל של תמונת נוף יפה. במצב טוב.

פוסטר (כרזה) מקורי של סרט

חיפה18/2
כרזת הסרט "נער משום מקום" על חייו של ג'ון לנון בנעוריו. הסרט הוצג בקולנוע לב לפני כעשור. הפוסטר מגולגל. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

פוסטר אומנותי ממוזיאון ישראל

חיפה18/2
פוסטר אומנותי, תמונה שחור לבן ממוזיאון ישראל של האומן גרהרד ריכטר. מודפס על נייר עבה. למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.

תמונה ממוסגרת צילום שחור לבן של ניו יורק

חיפה17/2
אפשר לראות את הגודל לפי המרצפות (20X20). למסירה בחיפה, ליד כיכר ספר, הוראות הגעה יישלחו בדוא"ל (אימייל) בלבד. למסירה מיידית, בשעות אחה"צ. הדירה כבר פונתה (למעט החפצים הנמסרים) ואני מגיעה במיוחד אם מתאמים איתי. בבקשה לפנות רק אם אתם רציניים, לכתוב בדוא"ל באיזו שעה אתם באים ומה אתם רוצים. *** עדיפות לפונים בדואר אלקטרוני (אימייל). אין לי פנאי להתכתבויות באגורה או בטלפון. *** כל הקודם זוכה, לא שומרת ולא שולחת. גם ככה הרבה אנשים מתעניינים ובסוף לא באים... נא לא לפנות רק כדי לשאול אם רלוונטי. כל מה שמפורסם, רלוונטי. אני מסירה מייד לאחר המסירה. כל עוד המודעה באתר, החפץ עוד לא נמסר. החפצים לא ארוזים, נא להביא שקיות/תיקים כדי לאסוף את מה שאתם רוצים.
עוד תמונות ועיצוב הקיר:   12345678הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב