אמנת הפרסום המיטיב

אהבה בוגרת

אהבה ילדותית היא אהבה שקרית.

אהבה ילדותית היא אהבה של דרמה, של מתח, של לחץ ושל מאבקי כוחות. אנשים שאוהבים בצורה ילדותית מוחקים את עצמם ואת החיים שלהם בשביל בני הזוג שלהם ובשביל האהבה שלהם.

הם מתרגשים מכל דבר, לוקחים ברצינות כל דבר, מתאכזבים במהירות, נעלבים ונפגעים מכל יתוש, מאמינים שללא האהבה הם לא יחיו, הם אידיאליסטיים, הם קיצוניים והם דרמטיים כלפי כל דבר שקורה ואינו לפי הציפיות שלהם.

אהבה בוגרת היא אהבה עמוקה ואמיתית

אהבה בוגרת היא אהבה רגועה ומפוכחת יותר. אהבה בוגרת היא אהבה בשלה ועמוקה. אנשים שאוהבים בצורה בוגרת פועלים ממקום של ביטחון ושליטה.

הם סלחניים יותר כלפי בני הזוג שלהם, מצפים מהם לפחות ולא להרבה, לא נלחצים כמעט מכלום, לוקחים את הדברים הקשים בצורה חיובית ובאופן כללי לא נכנסים לדרמות ולמתחים מיותרים.

למדו לאהוב באמת.
 

אהבה אמיתית


אהבה אינה דרמה, לחץ ומחיקת החיים שלכם. רק אהבה ילדותית קשורה בהירואיות, בקורבן ובסבל. אהבה אמיתית וטובה אינה כרוכה בסבל ובכאב בכלל.

היא כרוכה בנעימות, בכייף, בעומק, בשקט פנימי, באינטימיות, במודעות, בשליטה אמיתית בחיים ובהבנה הבסיסית שרק דבר טוב הוא אמיתי ? ושכל הדברים השליליים והמלחיצים הם בעצם שקריים.

וטיפ לסיום: אהבה ילדותית היא סבל מתמשך עם נקודות קטנות של הנאה. אהבה בוגרת היא רצף ארוך של הנאות עם נקודות קטנות של כאב או סבל.

 

אודות הכותב:
יואב ברנזון הוא מאבחן ומטפל רב-תחומי במשברים בזוגיות ובקריירה
בשיטת "Yin-Yang" (אבחון ופתרון משברים זוגיים)
ובשיטת "Epower" (העצמה רגשית ומימוש הפוטנציאל האישי בזוגיות ובקריירה).
יואב ברנזון הוא גם הבעלים והמנהל של אתר האהבה המוביל ברשת
האתר המקיף והאיכותי ביותר בישראל בתחום האהבה והזוגיות
המעניק ייעוץ ייחודי, מאמרים, טיפים, שאלונים, ספרים ותשובות חינם.


מקור המאמר: www.articles.co.il - מאמרים לשימוש חופשי