אמנת הפרסום המיטיב

5 סיבות לבחור בכרטיס אשראי קאשבק

קרדיט ל Pixabay באתר PEXELS

אם בעבר הטבות בכרטיסי אשראי הסתכמו בכרטיסים 1+1 לקולנוע (לא שזה רע), כיום חברות האשראי נותנות הרבה יותר, וחושפות מדי פעם שיטות תגמול חדשות ומשתלמות.

אחד הסוגים הכי פופולריים של כרטיסי אשראי כרגע הוא כרטיס אשראי קאשבק – cashback – שפועל בצורה פשוטה ואטרקטיבית: מקבלים כסף בחזרה על רכישות בכרטיס. זה לא רק נשמע טוב, אלא ממש יכול לסייע מבחינה פיננסית אם משתמשים בכרטיס נכון.

הנה כל היתרונות של כרטיסי קאשבק, כולל כמה שכנראה לא העליתם בדעתכם.

תגמולים פשוטים

אחד היתרונות העיקריים של כרטיסי אשראי קאשבק היא מערכת התגמולים הפשוטה שלהם. בניגוד לנקודות טיסה או נקודות מסוג אחר, שמגיעות עם יחסי המרה, תנאים והגבלות שעלולים לבלבל, קל להבין ולכמת את ההחזר הכספי. אתם מקבלים אחוז מסוים מההוצאה שלכם בחזרה, בין אם ישירות לכרטיס או בצורה של כרטיס מתנה נטען. באופן כזה, אתם תמיד יודעים בדיוק מה תרוויחו כתוצאה משימוש בכרטיס, מבלי להסתבך או להתלבט.

הטבות על רכישות יומיומיות

האם כל ההוצאות שלכם בכרטיס מזכות בהחזר כספי? התשובה משתנה. יש כרטיסים בהם ההחזר ניתן רק על רכישה בקטגוריות או רשתות מסוימות, אך בהחלט יש כרטיסי אשראי קאשבק שמחזירים על כל הוצאה, כולל רכישות יומיומיות כגון מצרכים, דלק ואוכל. זה אומר שאתם יכולים להרוויח תגמולים משמעותיים על עסקאות שהן כבר חלק מההוצאה הרגילה שלכם, מה שהופך כרטיס כזה לבחירה מצוינת לשימוש יומיומי.

תחשבו על זה: אין ספק שאף פעם לא נעים להוציא יותר מהסכום שתכננתם בחודש, אבל הידיעה שלפחות תגדילו את ההחזר הכספי די מנחמת, לא?

פוטנציאל למקסם תגמולים עם הצעות מיוחדות

חלק מכרטיסי האשראי מהסוג הזה מעניקים בונוסים, מעבר לאחוז ההחזר הקבוע שאתם מקבלים על כל הוצאה. למשל, קטגוריות בונוס שרכישה בהן מזכה בקאשבק נוסף. על ידי שימוש אסטרטגי בכרטיס שלכם עבור רכישות אלה, תוכלו למקסם את סכום ההחזר הכספי שאתה מרוויחים לאורך זמן.

דמי כרטיס נמוכים (אם בכלל)

לא רק שתרוויחו כסף בחזרה, על כרטיס אשראי קאשבק בדרך כלל לא תצטרכו לשלם, לפחות לא בשנה הראשונה. לכן, כרטיסים אלה נגישים למגוון רחב של משתמשים שמחפשים פתרונות פיננסיים משתלמים.

עוד ועוד הטבות

אם אתם חוששים שכרטיסי cashback לא מגיעים עם ההטבות הרגילות של כרטיסי אשראי, הסירו דאגה מליבכם. תוכנית ההטבות של חברת האשראי (או הבנק) פועלת כרגיל, ואתם יכולים להמשיך ליהנות מהנחות לסרטים, הצגות, אטרקציות לילדים, אוכל ועוד.

בשורה התחתונה

לכרטיס אשראי קאשבק יתרונות רבים, כאשר כמובן שהבולט מכולם הוא עצם ההחזר הכספי, שבמקרים מסוימים ניתן אפילו להגדיל. אם אתם מחפשים כרטיס אשראי שיעזור לכם לחסוך, בזמן שאתם מוציאים כסף, כרטיס כזה יכול להיות התוספת המושלמת לארנק שלכם.

אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.