אמנת הפרסום המיטיב

פינוי דירות מתכולה וגרוטאות


קרדיט תמונה: שי פינוי דירה

ישנם בתים רבים שצברו תכולה רבה הכוללת אשפה וגרוטאות. הסיבות לכך יכולות להיות שונות, ובוודאי שלא באנו לשפוט או להעביר ביקורת. אם המצב הזה נשמע לכם מוכר, הגעתם אל המקום הנכון. אנו המומחים לפינוי דירות מתכולה וגרוטאות.

אולי מדובר באנשי הייטק עסוקים שעובדים 20 שעות ביממה, ואין להם זמן למטלות הבית. אולי אלו קשישים שצברו חפצים רבים במהלך השנים, ואין להם את היכולת הפיזית לפנות ולנקות. וכמובן אלו יכולות להיות דירות מוזנחות שהתקבלו בירושה, או דירות של אספנים כפייתיים.

עבודות מסוג זה הן אינן העבודות בהן מטפלות חברות ניקיון. אין מדובר בניגוב אבק והעברת מטלית על הרצפה. אנו מדברים על רמות גבוהות של הזנחה ובעיות תברואתיות. אנו מדברים על כמויות אשפה, וסוגי אשפה שלא ניתן להשליך לפח הקרוב, ויש צורך בפינוי לאתרי פסולת מיוחדים. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה!

פינוי דירות מוזנחות

הצוותים של שי פינוי דירות מטפלים בכל אותם מקרים קשים של דירות עמוסות ומוזנחות. אנו מבצעים פינוי דירות מתכולה וגרוטאות, ומעניקים מענה לכל הצרכים של הפינוי.

בדירות עמוסות בתכולה וגרוטאות יכול להיות הכל. ולעתים חפצים שנאגרו שם במשך עשרות שנים. אנו יכולים למצוא בגדים ישנים, כלי מטבח, מצעים ומגבות, רהיטים, מכשירי חשמל ישנים שעבר זמנם, כלי עבודה ועוד.

אחד הדברים החשובים בפינוי דירות מוזנחות הוא תהליך המיון. למשל אם מדובר בדירה שהתקבלה בירושה, אינכם יודעים מה תמצאו בכל הבלגן. יתכן שמי שהתגורר בדירה השאיר מזומנים במקומות בלתי צפויים ואפילו תכשיטים. וכמובן שעלולים להיות גם מסמכים חשובים שאתם זקוקים להם, ושלא לדבר על תמונות וחפצים בעלי ערך רגשי.

מצד אחד יש רצון לפנות ולנקות במהירות, אך מנגד חשוב להקפיד ולוודא שלא זורקים משהו שלא צריך לזרוק. חברת פינוי מקצועית יודעת כיצד לעשות את המיון ביעילות ושיטתיות. כך אנו מסיימים זאת מהר ולא מפספסים כלום. במהלך המיון אנו גם מזהים מה ניתן לתרום, מה אפשר למחזר ומה הולך לפח.

כיצד מפנים דירה עמוסה בגרוטאות

אין דבר טוב ממראה עיניים, ולכן לאחר שפונים אלינו אנו מגיעים לבקר במקום ולראות. הלקוחות נוהגים לשאול כמה זה עולה, אבל אנחנו חייבים להעריך קודם את היקף העבודה. יש דירות שניתן לפנות בחצי יום, ויש דירות שיש צורך בכמה ימי עבודה.

כל דירה היא סיפור בפני עצמו. חשוב לנו לראות את כמות החפצים ואופי הגרוטאות הנמצאות בדירה. עלינו גם לראות את המעברים בדירה וכל מיני קשיים לוגיסטיים שיפריעו לנו. אנו צריכים לעשות תכנית פינוי שתאפשר לנו לבצע את העבודה ביעילות, ולא תפריע לשכנים והסביבה.

לאחר שנבקר בנכס נוכל לתת לכם תשובות ברורות והצעת מחיר. ואם תבחרו לעשות את הפינוי, אנו נעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

במסגרת פינוי הדירה אנו גם יכולים לתת מענה לבעיות אחרות המתגלות בדירה. כאשר מפנים דירות מוזנחות מתגלים ליקויים רבים, וכמובן זוהמה וגועל בכל מקום. ביכולתנו לבצע ניקוי וחיטוי יסודי, ולתקן ליקויים שונים בנכס על מנת להפוך את המקום לסביבה ראויה למגורים או כל שימוש אחר שאתם מייעדים עבורו.

אם אתם זקוקים לנקיון או פינוי דירה של אדם הסובל מאגרנות כפייתית – צלצלו לשי: 050-7454504
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.