אמנת הפרסום המיטיב

הטרנד שמטריף את עיצוב הבית - כסאות בר ראטן


קרדיט תמונה: freepik

עיצוב הבית הוא דבר חשוב בכדי שתרגישו כמו בבית, בנוחות ובאווירה טובה. ניתן לעצב את הבית בכל מיני אפשרויות, כאשר אפילו למטבח עצמו יש כמה סגנונות כמו בר עליו ניתן לבשל או לאכול. לבר שנמצא בבית צריכים להיות גם כסאות בר. כאשר יש מבחר רב של סוגי כסאות אלה כמו למשל כסאות בר מראטן. רוצים לדעת עוד? על כך מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

פינות אוכל בבית

כחלק מעיצוב הבית שלכם תצטרכו להחליט איך תרצו שיראה המטבח. האם תרצו אותו צבעוני, בגוונים מסוימים וספציפיים, מימה תרצו את החומר של הארונות האם מעץ או מתכת ועוד. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את פינת האוכל. נכון שיש אנשים שנוהגים לאכול בסלון מול הטלוויזיה אבל פינת אוכל היא בעלת יתרונות רבים.
כך למשל, בפינת אוכל ניתן לעשות ארוחה משפחתית בה בני המשפחה יושבים ומשוחחים ולא מתרכזים רק במסך הנע. כמו כן, הפינה בדרך כלל קרובה למטבח, כך שאם שכחתם את המלח על השיש או תרצו להגיש את הדברים במהירות, הדרך היא נגישה וקלה. בנוסף לכך, בפינת האוכל תוכלו ללכלך כמה שתרצו וכך לא ללכלך את כל הבית.
פינות אוכל יכולות להגיע בשלל אופציות, כאשר תוכלו לבחור האם הצורה של השולחן תהיה מעוגלת או דווקא ריבוע. כמו כן, יש שולחנות נפתחים לאורכים גדולים ובכך תוכלו מצד אחד לקנות שולחן שיכול להתקפל לממדים קטנים ומצד שני כאשר תרצו לארח אנשים נוספים תוכלו לעשות זאת בלי בעיות.
בנוסף לפן הפרקטי יש גם את הפן העיצובי של השולחנות, תוכלו לרכוש שולחן שהוא בצורת בר, ממש כמו שיש בפאבים או מסעדות שונות. השולחן בר הוא מוגבה וניתן לרכוש אותו בסוגים ובמראות שונים לפי הטעם שתבחרו. תוכלו למשל לרכוש שולחן בר ממתכת, כזה שעשוי משיש ואז להתאימו לשיש של המטבח, יש שולחנות בר שעשויים מעץ ועוד.

צריך גם כסאות

במידה ותבחרו לעצב את המטבח שלכם עם שולחן אי מוגבה כמו בר, תצטרכו גם כסאות מותאמים. כאשר ניתן למצוא מגוון של כסאות בר בכל מיני אופציות. יש כסאות עם מראה יותר יוקרתי, כאלה שהמושב עשוי מעץ והרגליים ממתכת או ברזל, כסאות בר עם ריפוד כמו של כורסא, כאלה שכל הכיסא עשוי מראטן ועוד.
כמובן שכדאי להתאים את הכיסאות הן מבחינת הגודל והן מבחינת הנראות לשולחן בר שבחרתם. כך שאם תבחרו שולחן בצבע שחור מבריק פחות יכול להתאים לבחור כסאות בר בצבע ירוק זוהר. כמו כן, לא לבחור כסאות שהם גבוהים מידי ולא נוח לשבת בשולחן לאכול באופן נגיש.

הכירו את כסאות בר מראטן

כחלק מהעיצובים ניתן למצוא גם כסאות בר מחומר של ראטן, עם מראה ייחודי ומעניין. כסאות בר ראטן מביאים טאצ' עיצובי אחר למטבח שלכם, כאשר המראה של הצבע בז' יחד עם הטקסטורה של הראטן צריכים להיות יחד עם שולחן בר מתאים לכך כמו שולחן בצבע עץ טבעי, שמנת, לבן, או אפור בהיר. כמו כן, סוג זה של כיסאות לרוב יתאים יותר למטבחים כפריים, אך לאחרונה ניתן לראותם משתלבים בצורה יפה מאוד דגם במטבחים מודרניים. כסאות מסוג זה ניתן למצוא בצורות שונות, עם צבעים שונים לרגליים, במחירים שונים בהתאם.
כיום ניתן למצוא גם כסאות בר מראטן סינטטי, כלומר דמוי ראטן שעשוי מפלסטיק. הראטן הסינטטי מאפשר ישיבה נוחה יותר מאשר ראטן טבעי אמיתי. בנוסף לכך, הראטן הסינטטי יהיה קל משקל יותר וזול במחיר מראטן טבעי. תכונה חיובית נוספת לחומר הסינטטי זה הפרקטיות והקלות ניקיון כך שהרבה יותר פשוט לתחזוק מהראטן הטבעי.

בסיכומו של דבר

עיצוב של הבית שלכם כולל התייחסות למטבח ולפינת האוכל שלה יתרונות רבים. כאשר תוכלו לבחור מתוך שלל אופציות של פינות אוכל הכוללות בין היתר שולחן וכסאות בר. במידה ותבחרו באופציה זו תגלו שלל של אפשרויות עם עיצובים שונים, צבעים, חומרים מגוונים ועוד. מתוכם ניתן לבחור כסאות בר מראטן שמוסיפים מראה נעים ויפה למטבח ובעיקר לפינת האוכל. חשוב לקחת בחשבון את ההתאמה של השולחן לכיסאות עצמם.

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה עם המומחים של טיב העץ כסאות בר.
כתובת: "טיב העץ" באפליקציית Waze, כפר חב"ד.
טלפון: 073-3744996
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.