אמנת הפרסום המיטיב

איפה מוצאים לוכד עכברים?


קרדיט תמונה: freepik

עכבר שנכנס אליכם הביתה מבלי שרציתם בשהותו כחיית מחמד, עשוי להביא עמו הרבה נזקים וגם מחלות. הדרך להיפטר ממנו היא באמצעות לכידה שלו והחזרתו לטבע. מי שאינו בקיא בתחום, עשוי חלילה להרוג אותו או לא להצליח לתפוס אותו. הדרך הנכונה להתמודד עם המצב הזה, היא להזמין לוכד עכברים. במאמר הבא נסביר איפה מוצאים לוכד עכברים ומה הוא עושה כדי ללכוד את העכבר.

איפה מוצאים לוכד עכברים?

לוכד עכברים הוא איש מקצוע שמכיר היטב את המכרסם הזעיר. ידוע שעכברים יוצאים בעיקר בשעות הלילה ולכן איתור שלהם ולכידה לפעמים יתבצע בשעות מאוחרות. בדיוק בשביל זה אתם זקוקים ללוכד שמעניק שירות קרוב לבית שלכם. אם זה המצב, הזמינו לוכד עכברים לפי אזור מגורים על מנת שיגיע אליכם כמה שיותר מהר.
ואיפה מוצאים לוכד עכברים שגר קרוב אליכם? הדרך לעשות זאת היא להזמין מחברה המציעה שירותים בפריסה ארצית, כמו באתר של חברת הלוכד המאפשרת הזמנת לוכדים מקצועיים לכל אזור ואזור.
כנסו אל האתר, בחרו עיר והזמינו לוכד עכברים מקצועי שפועל 24\7 ויכול להגיע אליכם במהרה, ללכוד את העכבר ולהחזירו אל בית הגידול הטבעי שלו.  

תוך כמה זמן מגיע הלוכד מרגע הקריאה?

אם הזמנתם לוכד מחברה שעובדת בפריסה ארצית, הרי שיגיע אליכם לוכד עכברים מקצועי מהאזור שלכם, דבר שיאפשר לו להיות אצלכם תוך זמן יחסית קצר. לפעמים הלוכד יגיע אליכם באופן מיידי ולפעמים ייקח לו חצי שעה עד שעתיים להגיע. בכל מקרה, מדובר בפרק זמן קצר ובהגעה באותו יום ולא בעוד מספר ימים.
הלוכדים מבינים כי מדובר בשירות SOS והם עושים את כל מה שהם יכולים על מנת להגיע אליכם כמה שיותר מהר וללכוד את המכרסם הקטן שהגיע אליכם הביתה.

למה חשוב ללכוד את העכבר כמה שיותר מהר?

עכברים בבית זה לא הדבר הכי סימפטי שיש, על אף שיש להם תדמית של יצורים קטנים וחמודים. המכרסם הקטן שהגיע אליכם הוא לא עכבר בגידול ביתי ובסבירות טובה הוא הביא עמו שלל חיידקים ממקומות ששהה בהם כמו הביוב למשל. מעבר לכך, הוא מכרסם כל מה שנמצא בדרכו ויכול להרוס לכם חוטי חשמל, קירות, ספות ווילונות.

איך לוכד עכברים מבצע לכידה של עכבר?

לכידה של עכבר מבלי להרוג אותו, מצריכה מיומנות, מקצועיות והכרות עם המכרסם הזעיר. לוכד מקצועי יודע לזהות את שביל השתן של העכברים, את צואת העכברים ויודע גם לזהות האם כמות הצואה מתאימה לעכבר אחד או מספר עכברים.
הלוכד המקצועי יבין היכן העכבר מסתתר ויציב מלכודות עם פיתיון שיאפשרו תפיסה שלו. בתוך שעה עד מספר שעות, בסבירות טובה שהמכרסם ייתפס והלוכד יוכל להחזירו אל הטבע.

ומה עושים כשיש יותר מעכבר אחד?

לפעמים, יזהה הלוכד כי צואת העכברים בבית שלכם, היא יותר משל עכבר אחד. במקרה זה מדובר על מכת עכברים. הלוכד ינסה לאמוד את המצב. אם מדובר בשניים או שלושה עכברים, הרי שניתן לפתור זאת בעזרת מלכודות ולכידה שלהם. במידה ומדובר על כמויות גדולות יותר, במצב זה, יכול להיות שלא תהיה ברירה והלוכד יהיה חייב לבצע הדברה. בכל מקרה, השאיפה של הלוכד תהיה תמיד ללכוד את העכברים ולהימנע מלהזיק להם.
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.