אמנת הפרסום המיטיב

כיצד נבחר חברת הובלה מומלצת?

קרדיט תמונה: גט-מובינג הובלות

אתם אולי זוכרים את זה מהפעם האחרונה שעברתם דירה, או ששמעתם על חברים שזה קרה להם: המוביל איחר, חברת ההובלה דרשה סכומי כסף נוספים למרות שהיה סיכום מדויק על מספר הארגזים הצפוי וגם – וכן, זה קורה – המובילים פשוט לא הופיעו בכלל, או הגיעו בהרכב מצומצם מאוד. התרחישים האלה קורים כל הזמן, והם גורמים לעוגמת נפש רבה והוצאות משמעותיות בסיטואציה בה אנחנו נדרשים בלאו הכי להשקיע סכומים לא מעטים. אז איך נוכל לבחור חברת הובלה מומלצת שבאמת נוכל לסמוך עליה? הפתרון פשוט משחשבתם והוא במרחק לחיצת כפתור אחת: הכירו את הזירה המקוונת לפתיחת מכרזי שירותי הובלות של GetMoving.

תנו למובילים לרדוף אחריכם

אז איך זה עובד ולמה זה משתלם כל כך? כשאתם משתמשים בשירותיה של גט מובינג אתם למעשה פותחים מכרז בלחיצת כפתור, אליו נחשפות חברות הובלה רלוונטיות. בשלב הראשון כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטי ההובלה הדרושה: כתובת המוצא, היעד, תאריך ההובלה, תכולה משוערת ותוספות, אם יש (מנוף, שירותי אריזה, ארגזים, שירותי פריקה וכדומה).
כעת אתם יכולים להכין את כוס הקפה האהובה עליכם, להתרווח בנוחות מול המחשב ולראות מהי ההצעה הטובה ביותר שתקבלו מחברת ההובלה הרלוונטית. כל חברה מציעה את הצעת המחיר שלה, כשהיא שואפת כמובן להיות כמה שיותר אטרקטיבית כיוון שהיא יודעת שהיא מתחרה מול חברות הובלה נוספות. הכל קורה בזמן אמת, באופן שקוף והכי מהיר שיש.
קיבלתם מספר הצעות מחיר? מעולה! זה בדיוק הזמן לבחור את חברת ההובלות המתאימה לכם ביותר בהתאם למחיר ולדירוג שלה, המבוסס על חוות דעת אמיתיות של משתמשים בשירות. לאחר בחירת חברת ההובלה המתאימה לכם ביותר, תקבלו אישור הזמנה מפורט לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, כדי שתוכלו להיות בטוחים שכל הפרטים סוכמו וכי החברה מתחייבת מולכם לשירות הנדרש. בנוסף ניתן גם להזמין מאתר נוסף של החברה חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה במחיר מנצח במשלוח עד הבית.

בלי דמי תיווך, הכי שקוף שיש

המכרז מתנהל בצורה שקופה, והוא נועד לגרום לכם, המשתמשים בשירות, ליהנות מתהליך מעבר דירה כמה שיותר חסכוני, יעיל, נוח ומהיר. השירות חינמי לחלוטין ואתם לא נדרשים לשלם דמי תיווך לפלטפורמה אלא ישירות למובילים. לכל שאלה אתם יכולים גם להתייעץ עם נציגי שירות אישיים, שישמחו לסייע לכם בתהליך הבחירה ולסייע לכם בתהליך.

100% אחריות, עד למעבר מוצלח

כשאתם בוחרים ב-Get Moving אתם מקבלים הצעת מחיר הרמטית, עם התחייבות, ללא תוספות "מפתיעות" בהמשך. לא זו בלבד, אלא שאתם נהנים מאחריות מלאה על תכולת ההובלה – מה שגורם גם לחברות לבחור רק במובילים האיכותיים והמקצועיים ביותר שלהם. בנוסף, במקרה של איחור בשעת ההתחלה הנקובה אתם תיהנו מפיצוי כספי ואם חלילה חברת ההובלה נאלצת לבטל את הנסיעה, תקבלו חברת הובלה חלופית. זוהי הדרך החדשה ליהנות מהובלה בטוחה, שירות מצוין ומעבר חלק ככל הניתן – בדיוק כפי שמגיע לכם.

אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.