אמנת הפרסום המיטיב

7 טיפים לרכישת ביטוח רכב בשנת 2022


קרדיט תמונה: shutterstock

רכישת של פוליסת ביטוח לרכב היא לא דבר של מה בכך. אומנם לא מדובר ברכישה הדורשת הוצאה משמעותית של עשרות ומאות אלפי שקלים כמו רכישת דירה חדשה או הרכב עצמו, וזו גם לא רכישה שאנחנו מתחייבים לה מעבר לשנה אחת, ובכל זאת, יש לה משמעות וחשיבות, לכן עלינו לדעת כיצד לבצע אותה בצורה נכונה.

כל מי שמעוניין לרכוש ביטוח רכב משתלם בשנת 2022, יכול ליהנות משורה של כלים וטיפים שיכולים לעזור לנו בשביל שידע איך להשקיע את כספו בפוליסה הנכונה, בשביל שזו תשרת אותו על הצד הטוב ביותר, בכל פעם כשהוא יזדקק לה.

במאמר זה נציג מספר טיפים כיצד רוכשים ביטוח רכב משתלם, הן עבור רכב חדש והן עבור רכב משומש. רצוי מאוד לפני שפונים אל חברת ביטוח כזו או אחרת, ללמוד את הנושא, לקרוא את הטיפים ולבצע את התהליך בצורה מסודרת ונכונה, בשביל ליהנות מהמוצר הטוב ביותר.

טיפים לרכישת ביטוח רכב בשנת 2022

טיפ ראשון – השתמשו במקורות מידע שונים ואובייקטיביים.
לרשותנו עומדים היום הרבה מאוד מקורות מידע שיכולים לספק לנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת על פוליסות ביטוח רכב. החוכמה היא לדעת איזה מקור הוא אובייקטיבי ואיזה לא. כלומר, איזה מקור מידע יספק לנו תוכן אמיתי ורלוונטי ואיזה מקור מידע יספק לנו תוכן שמטרתו למכור לנו פוליסה מסוימת.

טיפ שני – מסלולים מותאמים ומוגדרים
בעבר, פוליסות ביטוח רכב היו מבוססות כלליות או מבוססות על פי סוג הרכב. היום אנחנו יכולים למצוא פוליסות מבוססות נהג. כך אנחנו יכולים להתאים את הפוליסה לצרכים שלנו באופן הרבה יותר מדויק, אנחנו יכולים ליהנות מתנאים הרבה יותר טובים ומדויקים. בפרט זה חשוב עבור נהגים צעירים או נהגים שאינם נוהגים הרבה ברכב.

טיפ שלישי – לבחון את האותיות הקטנות.
לא תמיד הסעיפים הגדולים הם אלו שישפיעו על העלויות אלא דווקא האותיות הקטנות. לכן אנחנו צריכים לבחון אותן היטב. בשעה שנידרש למימוש הפוליסה, האותיות הקטנות יהיו אלו שישפיעו על היכולת שלנו ליהנות ממנה.

טיפ רביעי – שירותי דרך וגרירה
אחד הסעיפים הכי חשובים בפוליסת ביטוח רכב מקיף, מתייחס לשירותי דרך וגרירה. זה סעיף שכיח בשימוש שנעשה בו. לכן חשוב לבדוק אותו היטב, בשביל לוודא שהוא מספק לנו את מה שאנחנו צריכים.

טיפ חמישי – השתתפות עצמית
הרבה פעמים, מה שמבדיל בין פוליסות של חברות שונות זה סעיף המתייחס להשתתפות עצמית. לכן חשוב שאנחנו נתייחס לכך, נבדוק אותו ונראה איזו חברה מציעה לנו את התנאים הטובים ביותר.

טיפ שישי – אל תסתמכו על מחירים ישנים
אל תסתמכו על מה ששילמתם בשנת 2021, אלא תבחנו היטב את המחירים של שנת 2022. המחיר יכול להשתנות ומוטב לא להסתמך על מה שהיה לפני שנה.

טיפ שביעי – תשתמשו באתר Wobi
הדרך האמינה והיעילה ביותר לרכוש פוליסת ביטוח היום היא אחרי שמבצעים השוואת מחיר באתר Wobi, אז אפשר לקבל את כל המידע הרלוונטי ואת ההצעות המשתלמות ביותר בשוק.
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.