אמנת הפרסום המיטיב

איך 'הובלות בקטנה' יכול להוזיל מחיר של הובלת פריטים


קרדיט תמונה: 123rf

אתם גולשים באתר 'אגורה' ומצאתם בדיוק את מה שחיפשתם אבל יש בעיה אחת, איך מובילים את הפריט אל ביתכם?
אז נכון שבמקרים מסוימים ניתן להכניס את הפריט שרכשתם אל הרכב שלכם ולהוביל אותו באופן עצמאי אך מה עושים אם (כמו בדרך כלל) מדובר דווקא בחפצים שלא ניתן להוביל לבד אם מפאת גודלם או משקלם?
קבלתם ארון, מזנון, מקרר או תנור אפייה? כדי להוביל אותו אל ביתכם סביר להניח שתצטרכו לזמין הובלה שלעתים יכולה להיות יקרה ולא כדאית.
אז מה עושים כשרוצים להוביל פריטים? הכירו את אתר האינטרנט 'הובלות בקטנה' שמאפשר לגולשים להשוות מחירים של הובלות קטנות ולהזמין מוביל מתאים במחירים זולים שיכולים לבוא לידי ביטוי במאות שקלים.

הקושי למצוא מוביל במחיר משתלם

סביר להניח שחלקכם כבר עמדו בסיטואציה שבה אתם נדרשים להזמין מוביל כדי להעביר פריט כזה או אחר ולהפתעתכם אתם מגלים שהמחיר שאתם נדרשים לשלם יקר ממה שתיארתם לעצמכם ושחמור מכך, הצעות המחיר הופכת את כל המהלך של הזמנת המובילים לכדאית פחות אם בכלל.
בסופו של דבר אם נדרשת הובלת מקרר משומש ומתגלה שההובלה יקרה כל כך, יכול להיות שכבר כדאי להשקיע עוד מעט כסף ולרכוש מקרר חדש.
האם אתם יכולים לשלוט במחיר הובלה כך שניתן יהיה להוזיל אותה להזמין מובילים באופן משתלם? במקרים רבים התשובה היא כן והיא תלויה בעיקר לאופן שבו אתם מזמינים את המובילים.
כשמדובר בהובלת פריטים, לבחירת המובילים יש משמעות גבוהה במיוחד מפני שהיא יכולה לעשות את ההבדל בין הובלה מקצועית וזולה לבין הצעת מחיר יקרה שתגרום לכם ללכת שני צעדים אחורה.

נעים מאוד הובלה קטנה

כאן המקום להבחין בין הובלה רגילה שכולנו מכירים ממעבר דירה או משרד, לבין הובלה קטנה שמסתכמת בהובלת פריטים בודדים.
למרבה ההפתעה, הובלה קטנה נחשבת לנפוצה ביותר בישראל ולמעלה ממחצית ההובלות במדינה מסתכמות בפריטים בודדים וכאן המקום לשאול שאלה. האם כדי להוביל ארון, מזנון או פריט אחר אתם באמת צריכים להזמין חברת הובלות גדולה עם משאית?
התשובה לכך שלילית וברור לכולנו שכדי להוביל פריט כזה או אחר, אפשר להזמין מוביל מומלץ עם טנדר או רכב קל אחר.
מוביל מקצועי לא יתקשה להעביר כל פריט ואין הצדקה להזמין חברת הובלה שתתאים להובלת דירה וסביר להניח שגם תגבה מכם מחיר יקר יותר ביחס למחיר של מוביל עם טנדר.

ההבדל בין מובילים קטנים לחברות הובלה

כדאי לזכור את המשפט האחרון מפני שהוא מהווה את הגורם המרכזי לכך שישראלים רבים משלמים מחירים יקרים עבור הובלות קטנות ואם לא יקרים, יש סיכוי סביר שהם יכלו לחסוך כסף אם היו פונים למוביל שההתמחות שלו היא הובלות קטנות.
אין עוררין על כך שכל מוביל או חברת הובלה יכולים להוביל פריטים בודדים ולעשות את זה בהצלחה. יחד עם זאת מוביל עם טנדר שמכוון את הפעילות העסקית ואת ההתמחות שלו להובלות קטנות, יכול לעשות את זה במחירים זולים יותר ויש לכך מספר סיבות.
  1. מוביל להובלות קטנות יעבוד בדרך כלל לבדו ובלי צוות של סבלים.
  2. הובלה עם טנדר נחשבת לגמישה וזולה יותר.
  3. עלות הטיפ למוביל אחד תהיה זולה ביחס לתשלום טיפים לשני מובילים או יותר.
אז נכון שבמצב של מעבר דירה שלמה נרצה להזמין חברת הובלה גדולה ומבוססת עם מספיק סבלים ויכולות להעביר דירה גדולה באופן יעיל ובטוח אך כשצריכים להוביל פריטים בודדים אין צורך בכך ואין טעם לשלם על משהו שאתם לא צריכים.
מוביל עם טנדר שמתמחה שהובלה קטנה יכול להעביר עבורכם פריטים במהירות, גמישות וגם במחיר יותר זול.

השוואת הובלות קטנות באתר 'בקטנה'

הבנו שמוביל עם טנדר יכול להתברר כאפשרות הרבה יותר משתלמת בהובלת פריטים אך איך מוצאים את המובילים האלה? בסופו של דבר כולם מציעים את השירות אך בפועל לא כולם מתמחים בכך ויכולים להבטיח לכם את המחירים הזולים שדברנו עליהם.
אתר האינטרנט 'בקטנה' מבין את הצורך במובילים קטנים עם טנדר ואת הקושי הגדול שיש למצוא אותם ומתוך מאמץ לענות על הצורך הזה ולחבר את המובילים עם גולשים שצריכים הובלה קטנה, נבנתה מערכת להשוואת מחירים שיכולה לסייע לכם למצוא מוביל מומלץ במחירים זולים יותר בעשרות אחוזים.
עם יותר ממאה מובילים קטנים שרשומים באתר ומספקים שירותי הובלה קטנה בישובים שונים בשילוב עם מערכת להשוואת הצעות מחיר, יכול כל אחד שמעוניין להוביל רהיט, מקרר או כל חפץ אחר, להשוות הצעות מחיר אמיתיות ולהזמין מוביל מומלץ בפחות כסף.
כדי להשוות הצעות מחיר, כל מה שנדרש הוא למלא את הפרטים של ההובלה המבוקשת בטופס שבאתר ובתוך מספר דקות לקבל עד 3 הצעות מחיר של מובילים שעונים לדרישות ולצורך שלכם.
כל הצעות המחיר שאתם משווים מתמקדות בפרטים שמילאתם ובאזור ההובלה כך שבסופו של דבר יש לכם 3 הצעות מחיר שעומדות בתנאים הבאים:
  1. נתחיל בכך שכל הצעות המחיר אמיתיות ויש מוביל מאחוריהן.
  2. רק מי שפנוי בתאריך שציינתם יכול לתת לכם הצעת מחיר. באופן הזה אתם מונעים מצבים של הצעות לא רלבנטיות.
  3. המוביל שפונה אליכם מתאים ומנוסה בסוג ההובלה שאתם צריכים לרבות אפשרות לשימוש במנוף הרמה.
  4. באתר ניתן להזמין הובלה קטנה בכל עיר ולחסוך בעלות נסיעה של מובילים רחוקים.
  5. כל אחד מנותני ההצעות יודע שהוא מתמודד עליכם מול מובילים אחרים שעונים לדרישות שהגדרנו ולכן נוצרת תחרות בין המובילים שמוזילים את המחירים ואף מספקים לכם הטבות שונות כמו אריזה או קרטונים.
ריכוז 3 הצעות מחיר בתנאים האלה מוזילה לכם את העלויות, מקצרת את הזמן שנדרש לאיתור מוביל מתאים וזמין ומאפשרת לכם להוביל פריטים בודדים במחירים זולים יותר.
השירות באתר 'בקטנה' ניתן לכם בחינם וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי לגלות כמה עולה הובלה קטנה הוא למלא את הפרטים באתר, להשוות מחירים ולהזמין את המוביל המומלץ בפחות כסף.
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.