אמנת הפרסום המיטיב

כמה צריכה לעלות הובלה קטנה?


 

הובלה קטנה של פריטים בודדים

מצאתם באתר אגורה פריט במצב טוב שאתם רק רוצים להביא לבית שלכם, אבל הוא נמצא רחוק ואתם לא יכולים לנהוג או שבכלל אין לכם רכב שיכול להכיל את המיטה, הספה או המקרר. במקרה הזה כנראה שהפיתרון הכי טוב הוא להזמין מובילים לצורך ההובלה הקטנה שלכם.

מה המחיר הצפוי לצורך הובלה קטנה?

בדרך כלל מחיר הובלות קטנות נע בין 200 - 600 ש"ח לצורך הובלה של פריט אחד, אך המחיר הזה לא קבוע ויש כל מיני דברים שמשפיעים עליו:
* שימוש במנוף (במידת הצורך)
* פירוק והרכבה של הרהיטים
* הובלה של פריט מיוחד (דוגמאות בהמשך)

מתי נצטרך לעשות הובלה קטנה באמצעות מנוף וכמה זה עולה?

יש כל מיני מקרים שבהם נצטרך לשכור מנוף הרמה גם בשביל הובלה קטנה:
  • חוסר במעלית: במקרה שאנחנו רוצים להעביר רהיטים גדולים ואין לנו מעלית או שהם שלא נכנסים במעלית או במדרגות כנראה שנצטרך לשכור מנוף הרמה לצורך ההובלה. כמובן שבחלק מהמקרים יש אפשרות לפרק ולהרכיב את הרהיטים, אבל אנחנו מדברים על מקרים בהם אי אפשר כמו ספה ישנה וגדולה.
     
  • רהיטים כבדים: אם יש לנו רהיטים כבדים שמאוד קשה לסחוב אותם או שפשוט לא נרצה שהמובילים יסחבו אותם מחשש לפגיעה ברהיטים ייתכן שנזמין מנוף לצורך ההובלה הקטנה.
     
  • רהיטים רגישים: גם אם הם לא בהכרח מאוד כבדים יכולים להיות לנו רהיטים רגישים, מזכוכית או קריסטל, שלא נרצה לקחת את הסיכון שאחד המובילים לא יהיה זהיר מספיק או כל דבר אחר שיכול לקרות שישרוט או לעשות נזק לפריט שלנו.

אה, וכמה זה עולה? תלוי בגודל המנוף מה שתלוי בגובה הקומה. מנוף הרמה קטן יספיק לכם במידה ואתם נמצאים בקומה 6 או מתחת, המחיר שלו לשעה יהיה בין 400 - 600 ש"ח.

מה לגבי פירוק והרכבה של רהיטים?

שאלה טובה, הרבה פעמים אי אפשר לעשות הובלה של כל מיני רהיטים בלי לפרק ולהרכיב אותם כי אחרת הם לא יכנסו במעלית או במדרגות. כמה זה יעלה אם תבקשו מהמובילים? תלוי ברהיט, אבל בממוצע אפשר להגיד שמחיר פירוק והרכבה של רהיט קטן בדרך כלל יוסיף באיזור ה-150 ש"ח למחיר ההובלה ובמקרה של רהיט יותר גדול זה יכול להוסיף גם 300 ש"ח להובלה.

כמובן שאין חובה לבקש מהמובילים שיעשו זאת ותוכלו לפרק ולהרכיב את הרהיטים שלכם בעצמכם. ככה תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים, רק שימו לב שאתם מובילים.

אילו הובלות מיוחדות קיימות שיעלו יותר?

יש כל מיני הובלות שאפשר לקרוא להן הובלות קטנות אבל הן טיפה יותר מיוחדות והן לרוב יעלו יותר מה- 600 ש"ח שאמרנו בתחילת המאמר. מה יכול להיחשב כהובלה מיוחדת?
* פסנתר, ובמיוחד פסנתר כנף
* ויטרינה או רהיטי זכוכית/בדולח אחרים
* לוחות גבס וחומרי בנייה אחרים
* ארון תקשורת או חדר שרתים מלא

איך חוסכים במחיר הובלה קטנה? השוואת מחירים

המחירים של הובלות קטנות יכולים להשתנות עקב השימוש במנוף או כמובן גודל הרהיט, אבל לא רק הוא גם משתנה בהתאם לחברת ההובלות שתמצאו ותחליטו להזמין הובלה דרכם. תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מובילים ותוכלו להוריד את המחיר של ההובלה הקטנה שלכם. תיצרו קשר עם יותר מחברת הובלות אחת, תארו להן את ההובלה המבוקשת, ובדקו מה המחיר שהן נותנות לכם. זה גם מקום שבו אתם יכולים להתמקח אם אתם רוצים להוריד במחיר ההובלה.

המאמר בשיתוף אתר אגורה ופורטל טופ הובלות
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.