אמנת הפרסום המיטיב

מונג' כלבים וחתולים

לאיכות חיים טובה יותר

מונג' כלבים וחתולים
קרדיט תמונה: freepik

המזון אותו צורך הכלב או החתול שלנו בעל השפעה מכרעת על אופן ואיכות תהליך ההתפתחות של הכלב או החתול. מונג', מותג המזון הפופולרי עבור כלבים וחתולים מציג איכות מקסימלית כזו המספקת לחיית המחמד שלכם את כל מרכיבי המזון להם היא זקוקה כדי לשמור על בריאותם.
איך תדעו כיצד לבחור את סוג המונג' המתאים, אילו סוגים בכלל קיימים ומהו הרכב התזונה המומלץ לחיית המחמד שלכם, במאמר הבא.

מונג' - לאיכות חיים טובה יותר

מונג', חברה איטלקית עולמית היא אחת החברות הפופולריות ביותר ברחבי העולם בייצור מגוון מזונות איכותיים לכלבים וחתולים מסוגים שונים. סדרת המוצרים הייחודיים של מונג' מאפשרת לכל בעל כלב או חתול לספק לחיית המחמד את הטוב ביותר באופן מותאם אישית.

כך תתאימו את סוג המזון לחיית המחמד שלכם

במדינתו הקטנה ישנם מאות חנויות מזון לחיות מחמד, ובמקרה שלנו, כלב או חתול המציעות מגוון רחב מאוד של מזונות כלבים וחתולים, החל מחברות פשוטות המסתכמות בעלות נמוכה ועד חברות איכותיות במיוחד אשר מחירן גבוהה יותר.
ראשית, עליכם להגיע עם ידע בסיסי אודות חיית המחמד שלכם: סוג וגיל. במקרה שמדובר בכלב למשל, כדאי שתדעו מהו סוג הגזע אליו הוא משתייך ומהו שלב החיים בו הוא מצוי- גור, בוגר או מבוגר. אם אתם תוהים מה זה משנה האם הוא נקרא בוגר או מבוגר, הרי שלכך חשיבות מכרעת שכן סוג האוכל אינו זהה בכל קבוצת גיל, שכן לכל שלב חיים דרישות תזונתיות שונות. היוועצו עם בעלי המקצוע, בין אם מדובר ברכישה בחנות של ממש ובין אם מדובר ברכישה דרך אתר אינטרנטי, ואל תתפשרו על איכות המזון, כשם שלמען בריאות אדם מוכן לעשות הכל, כך גם ראוי שיהיה היחס לחיית המחמד שלכם, שאצל אנשים רבים, מהווה חלק של ממש מהמשפחה.
אז החלטתם ללכת על המובחר שבמובחר ולקחת את המונג'? מצוין!, כעת, זכרו לוודא כי סוג המונ'ג תואם לכלב או לחתל שלכם בצורה מדויקת שתספק את כלל הצרכים  התזונתיים ללא פשרות.

מונג' - סוגי המוצרים

מזון יבש - מכיל אחוז לחות נמוך יחסית ומהווה את סוג המזון הנפוץ ביותר בקרב בעלי כלבים וחתולים הרוכשים מזון מסדרת המוצרים של חברת מונג'. המזון היבש נוח לשימוש שכן אין כל צורך לשומרו בקירור וכן מציג רמת איכות גבוהה במיוחד המספקת לכלב או לחתול שלכם את כל מה שהוא צריך במחירים משתלמים במיוחד.
מזון משומר - המזון המשומר של חברת מונג' מתאים בעיקר לחיות מחמד מבוגרות או כאלה הסובלות מבעיות רפואיות שונות ואף בקרב אלה שעבורם פעולת הלעיסה של המזון היבש קשה.
מזון רטוב- בשונה מהמזון היבש הכולל אחוז לחות נמוכה יחסית, המזון הרטוב קל ללעיסה בשל מרקמו הרך ואחוז הלחות הגבוהה הנכללת בו.

מונג' - סדרת המוצרים

סדרת המוצרים של החברה הפופולרית מונג' מאפשרת לכלבים וחתולים רבים לקבל את האוכל לו הם זקוקים בהתאמה מירבית למצבם. כך למשל, ישנם מוצרים המתאימים לכלבים או חתולים הסובלים מבעיות רפואיות או מחלות, וישנו מזון המתאים לכלבים או חתולים הזקוקים לכמות חלבון גבוהה, בדרך כלל בקרב גורים המצויים בתהליך ההתפתחות. להלן סדרת מוצרים נפוצה בקרב כלבים הניזונים מהתזונה האיכותית של חברת מונג':
✔    Bwild super premium - סדרת מוצרים השמה את הדגש על כמות חלבון גבוהה ממקורות שונים מהחי - עוף, בשר בקר, ביצים, דגים ואף מקורות אורגניים.
✔    Vetsolution - סדרה המהווה מענה הולם לכלבים עם בעיות רפואיות שונות. לתזונה השפעה רבה על בריאות הכלב, ועם התאמתה, המצב הבריאותי יכול להשתפר עד מאוד, ובמקרה ההפוך, כאשר אינה מותאמת, איכות החיים עלולה להיפגע עד מאוד.
✔    natural - שילוב של כמה סדרות יחדיו המשלב בין חלבון בכמות הולמת לצד שאר המרכיבים התזונתיים להם זקוק הכלב.

אנימל שופ - כשטעם ואיכות נפגשים

באתר הפופולרי אנימל שופ תוכלו למצוא את כל מה שהכלב או החתול שלכם צריך, ממגוון סוגי מזון של החברות המובילות ביותר, ובראשן, החברה האיטלקית מונג' ועד ציוד נחוץ לכלב ולחתול. עם שירות המשלוחים הנהדר אנימל שופ אין עוד צורך להתרוצץ בדרכים, הכנסו https://www.animalshop.co.il
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.