אמנת הפרסום המיטיב

מהובלת חפצים עד הובלת דירה - כל השיטות להוביל במחיר זול


קרדיט תמונה: freepik

מציאת פריט למסירה שאתם צריכים הוא לעתים קרובות רק חלק מהתהליך מפני שאם מדובר בפריט למסירה שהוא כבד מדי להרמה עצמאית או גדול מכדי להיכנס לרכב הפרטי, צריך גם למצוא פתרון הובלה יעיל ומשתלם.
 
זה המקום שבו עניינים עשויים להסתבך מפני שמחיר הובלה יכול לעלות יותר מהחפץ עצמו. האם ניתן להוביל חפצים שקבלתם זה עתה באופן חסכוני עד כדי כך שהמחיר של ההובלה לא יפגע בכדאיות המהלך?
 
התשובה לכך חיובית אך תלויה בעיקר באופן שבו אתם נוהגים להזמין שירותי הובלה. תזמינו נכון ותוכלו להוביל כל חפץ לכל מקום ומתי שרק תרצו והכל במחירים כדאיים אך אם לא תשכילו לעשות את זה באופן הנכון, יכול מאוד להיות שתקבלו הצעות מחיר שיהפכו את כל העסקה ללא כדאית.
 
איך מובילים חפצים ואיך אפשר להזמין מובילים מומלצים במחירי זולים? לפניכם כל הדרכים שיחסכו לכם כסף וגם זמן.
 

הובלת חפצים עם מובילים קטנים

אחד הפספוסים הגדולים ביותר בתחום ההובלות הוא שצרכנים רבים סבורים שכל חברה וכל מוביל דומים אחד לשני וכולם מובילים מכל הבא ליד.
 
בפועל העניינים כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם מעט שונים מהסיבה שענף ההובלה מחולק לתתי ענפים כשבכל ענף יש מובילים שמתמחים בו.
 
כך נוצר מצב שישנם מובילים נהדרים להובלת דירות אך ישנם שמתאימים יותר להובלת חפצים.
 
הדבר בא לידי ביטוי באופן הפעולה של כל חברה ומוביל. בעוד שכדי להזמין הובלת פריטים וחפצים נדרש בסך הכל מוביל עם טנדר, כדי להוביל דירה יש כבר צורך במערך גדול יותר שכולל מספר סבלים וגם משאית גדולה שתתאים להובלת התכולה הרבה.
 
איך כל זה קשור אל מי שמקבל זה עתה חפץ וזקוק להובלה? מאוד פשוט. אם תזמינו הובלת חפצים ממי שאינו ערוך לכך, תוכלו לקבל הצעת מחיר יקרה עד כדי כך שכל המהלך לא יהיה משתלם.
 
אם לעומת זאת תפנו אל מוביל עם טנדר שמתמחה בהובלת חפצים ופריטים בודדים, קיים סיכוי גבוה שתקבלו הצעת מחיר הרבה יותר משתלמת.
 
זה הרגע שבו צריך לעצור כדי להבהיר דבר מה. אנו מחפשים הובלה זולה אך גם מתאימה ואיננו מעוניינים להתפשר על השירות ועל האיכות מפני שאם בסופו של דבר המוביל אינו מבצע הובלה בטוחה, אז כל העניין אינו משתלם.
 
לכן אנו מחפשים מוביל מומלץ להובלת חפצים ופריטים בודדים על מנת שנוכל לשלם פחות אך לקבל את אותו שירות.
 

איך לבחור מוביל להובלת חפצים?

הובלת חפצים נראית אולי פשוטה יותר מהובלת דירה אך אסור לנו להקל ראש בתהליך וחשוב לוודא שהוא מתבצע באופן מקצועי. לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם להזמין מוביל להובלת חפצים באופן הנכון כך שתוכלו לשלם מחירים זולים אך עדיין להוביל כל חפץ לכל מקום בראש שקט.
 

הזמינו הובלה קטנה

כפי שהסברנו קודם לכן, האופן הטוב ביותר להוביל חפצים הוא באמצעות מוביל עם טנדר. מדובר בהובלה קטנה שצריכה להיות מהירה וזולה כך שממש לא כדאי לחפש חברות גדולות שיגיעו אליכם עם צוות של יותר משני מובילים. בסופו של דבר השירות צריך להיות אותו הדבר רק בפחות כסף.
 

נסו למצוא הובלה על הדרך

הובלה על הדרך מתאפשרת כאשר אתם צריכים להוביל פריט ממקום למקום ומצליחים לאתר חברת הובלה שבדיוק ברגע המתאים עושה את דרכה בין שתי הנקודות האלה.
לדוגמה, נניח שאתם רוצים להוביל מקרר מראשון לציון לתל אביב. אם תצליחו למצוא מובילים שכבר מבצעים הובלה של מישהו אחר בין ראשון לתל אביב ולצרף את המקרר להובלה קיימת, תוכלו לעתים קרובות לחסוך הרבה כסף.
ניתן למצוא מובילים על הדרך באתרים דוגמת ask5.co.il.
 

הובלת פריט לעתים מצריכה מנוף הרמה

בדקו האם ניתן להוביל את הפריט בחדר המדרגות או המעלית. אם מדובר בפריט גדול יכול להיות שתצטרכו להוסיף גם מנוף הרמה. בדקו את המחירים והזמינו מנוף בגובה המתאים.
 

קבלו הצעת מחיר באופן הראוי

הצעות מחיר שניתנות בשיחת טלפון אינן מדויקות ולכן חשוב שכל הצדדים ידעו על מה מדובר. אם אתם מובילים מספר חפצים או דירה, יש צורך שהמוביל יגיע אליכם לדירה. אם מדובר בהובלת חפץ, אפשר במרבית המקרים להסתמך על צילומים שישלחו באמצעות אפליקציית ׳וואצאפ׳.
 

בדקו מי אורז את החפצים

הובלת חפצים אולי זולה יותר מהובלה רגילה אך היא צריכה להיות מקצועית ועל כן מצופה שהמוביל גם יארוז את החפץ. בדקו זאת בהצעת המחיר.
 

הזמינו מובילים בעיר שלכם

עוד דרך טובה לחסוך במחיר בלי לפגוע בשירות היא להזמין מובילים בעיר שלכם מפני שכך הם יוכלו לנסוע פחות ולהגיע אליכם מהר יותר.
חיסכון בזמן נסיעה ובדלק יכול להיות מגולגל אל הצעת המחיר ולהוזיל אותה.
 

כדאי לוודא שלמוביל יש ביטוח

הובלת חפצים ובעיקר היקרים שבהם צריכה להיעשות עם ביטוח. מובילים עם ביטוח יהיו לרוב יותר מקצועיים ומלבד זאת ביטוח הובלה הוא הכיסוי היחיד שיכול לפצות אתכם אם נגרם נזק כלשהו בזמן ההובלה.
 

סכמו את כל מה שנקבע עם המובילים בהסכם

לא משנה אם מובילים ארון, סלון או מקרר, בסופו של דבר חובה לעשות את זה במסגרת הסכם ברור בינכם לבין המובילים.
זכרו שהסכם זאת הדרך היחידה והטובה ביותר למנוע אי הבנות במקרים הפשוטים וניסיון להעלאת מחירים מצד המובילים במקרים הקשים יותר. מומלץ להכין הסכם מפורט עם כל הפרטים והחפצים שצריך להוביל, מאיפה ולאן, לכתוב אם יש מעלית והאם השירות כולל פירוק והרכבה או אריזה.
בסיכומו של דבר, הובלת חפצים היא הרבה יותר מסתם הרמת טלפן אל המוביל הפנוי הראשון שאתם מוצאים. מדובר בתהליך שאם מבצעים אותו לפי הכללים שסקרנו, יכולים להוביל פריטים באופן יעיל, מהיר וזול וליהנות משירות מקצועי וראש שקט.
 
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.