אמנת הפרסום המיטיב

עורכים חתונה ביתית? יש לנו קייטרינג שיכול להתאים לכם

 
קרדיט תמונה - מונייר
 
זוגות רבים אשר עומדים להתחתן, בוחרים כידוע לערוך אירוע חתונה גדול. הם שוכרים אולם או גן אירועים, מזמינים שירותי קייטרינג, צלמים מסוגים שונים, תקליטן ועוד מגוון ספקים ובעלי מקצוע שיעזרו להם לארגן אירוע כפי שהם חולמים ולערוך אותו על פי התוכניות שלהם. 
לעומתם, ישנם לא מעט זוגות הבוחרים לערוך חתונה ביתית, קטנה ואינטימית. אירוע עם בני משפחה וחברים קרובים, אשר נערך בחצר או בגינה של הבית, במידות המתאימות להם, בין אם זה מבחינת סגנון, בין אם זה מבחינת אופי, וכמובן גם מבחינת תקציב ועלויות האירוע. אין זה אומר שהוא יהיה פחות מיוחד או פחות משמח. אם יודעים כיצד לארגן חתונה ביתית ושוכרים את אנשי המקצוע הנכונים, אפשר לייצר אירוע שמח, חגיגי ובלתי נשכח גם כשמדובר בחתונה ביתית. 
אחד הגורמים שאמורים לעזור בתהליך הארגון לפני האירוע ובמקרים מסוימים גם בזמן האירוע, היא כמובן חברת הקייטרינג אותה בוחרים לשכור עבור החתונה. באופן טבעי, שכירת שירותי חברת קייטרינג לחתונה ביתית מתבצעת באופן שונה מאשר שכירת שירותים לאירוע באולם או גן אירועים. זו צריכה להיות חברה שתהיה מסוגלת לספק שירותים לאירועים קטנים, מותאמים על פי הצרכים של הלקוח, ובסגנון רלוונטי לסוג כזה של אירוע.
 

איזה סגנון קייטרינג יכול להתאים לחתונה ביתית

חתונה ביתית, כאמור, מחייבת שירותי קייטרינג מותאמים עבור אירוע קטן ואינטימי, אירוע שנערך בשטח מצומצם יותר וכן במקום בו אין אפשרות בהכרח להכין את האוכל במקום, לפחות, לא כמו באולם או גן אירועים. 
מגשי אירוח הם פתרון אידיאלי עבור חתונה ביתית. בצורה כזו, אפשר לספק לאורחים את כל המנות בצורה מסודרת ונוחה, באופן שיתאים לסגנון האירוע ולמקום בו הוא נערך. אפשר למצוא תפריטים עשירים עם מגשי אירוח מסוגים שונים, החל ממנות ראשונות, המשך במנות עיקריות וכלה בקינוחים. 
כך למשל, אפשר להציע לאורחים בעזרת מגשי אירוח, סלטים כולל סלטים אישיים, כריכים, כריכונים, מיני פיצות, מאפים, קישים, פשטידות ועוד שורה ארוכה של מנות. אפשר לייצר מגוון מותאם עבור כלל האורחים, מגשים שכוללים מנות שמתאימים למי שאוכל הכל ומגשים שכוללים מנות שמתאימים טבעוני או מנות ייחודיות אחרות. 
צריך לציין, שירות שכזה יכול לחסוך בעלויות מאחר והוא זול מאשר הזמנת שירותי קייטרינג רגילים, שלא בהכרח מתאימים לחתונה ביתית, אינטימית וקטנה.
 

כיצד קייטרינג מונייר יכול לעזור לכם?

אם אתם בוחרים לערוך חתונה ביתית קטנה ומעוניינים להזמין מגשי אירוח, אתם יכולים לפנות אל קייטרינג מונייר וליהנות מקטלוג עשיר של מגשי אירוח באיכות גבוהה, אשר יתאים לאירוע שלכם. 
צוות הקייטרינג יעבוד איתכם מקרוב ויעזור לכם לייצר תפריט מותאם עבור האורחים שלכם, וידאג לספק לכם את מה שאתם מחפשים ומעוניינים, לשביעות רצונכם ולשביעות רצונם של האורחים שלכם. 

אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.