אמנת הפרסום המיטיב

מהו ההבדל בין הגדלת חזה להרמת חזה?

 

קרדיט תמונה: freepik

 

מהו ההבדל בין הגדלת חזה להרמת חזה?

כאשר אישה בוחרת ניתוח קוסמטי היא מחויבת להבין את השלכותיו. רק כאשר אישה תבחר את הניתוח הנכון, היא תוכל גם להנות מכל היתרונות שבאים ביחד איתו. מכאן עולה השאלה, מה ההבדל בין הגדלת חזה לבין הרמת חזה? הרי יש נשים שבשבילן הניתוחים הללו הם זהים. אך ברגע שנכנסים אל תוך עובי הקורה מגלים מציאות שונה בתכלית. כאשר לכל ניתוח יש את התועלת שלו ויש את הסיבות שבגינן מבצעים איתו. במאמר הבא אנו הולכים להסביר על ההבדלים בין הגדלה והרמה של החזה. כך את מבחינתך תוכלי לעשות את הבחירה שתהיה הכי נכונה עבורך. נזכיר כי מה שטוב עבורך זה לא בהכרח מה שטוב עבור נשים אחרות.
 

ההבדל העיקרי בין הרמת חזה להגדלת חזה

על מנת שתוכלי להבין את ההבדל בין הניתוחים הללו יהיה עלייך להבין את הפרוצדורה שמתבצעת בפועל. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שמיועד לנשים שרוצות להגדיל את נפח החזה. כלומר על ידי הוספת שתלים ישנה אפשרות להשיג את הגודל האולטימטיבי לחזה. הרמת חזה לא כולל בתוכו הוספה של נפח ושתלים לחזה. הניתוח מיועד לנשים שמרגישות כי החזה שלהן נפל בגלל גיל או בכלל כל סיבה אחרת. מה שעושים זה פשוט מרימים מחדש את החזה הקיים.
 

לכל אישה מתאימה בחירה שונה

הבחירה בין ניתוח הגדלת חזה לבין ניתוח הרמת חזה היא בחירה חשובה. יש כאלה שאומרים כי הבחירה הזאת היא המשמעותית ביותר להשגת המטרה. על מנת שתוכלי לבחון את הניתוח המתאים לך יהיה עלייך להתייעץ עם רופא מוסמך. הוא יוכל לראות את המצב הקיים בחזה, ולהמליץ לך על הניתוח שמתאים לך באופן אישי. אל תעשי ניתוח מסוים רק בגלל שנשים אחרות עושות אותו אחת אחרי השנייה. כמו שהבנת יש כאלה שמתאים להן לבצע ניתוח שנועד להרים את החזה ואחרות צריכות להגדיל את החזה.
 

ההחלמה מהניתוח גם תהיה שונה

כל אישה שנדרשת לעבור ניתוח פלסטי צריכה להבין מהו תהליך ההחלמה שצפוי לה. הכי חשוב מבחינתך יהיה שתנסי להגיע מוכנה ככל האפשר לניתוח. כאשר בוחנים את ההבדלים בין הניתוחים השונים צריך לשים לב להבדלים בהחלמה. ניתוח הגדלת חזה יהיה קצת יותר קשה בהשוואה לניתוח הרמת חזה. המשמעות היא שההחלמה ככל הנראה תהיה קצת יותר ארוכה. אך גם כאן צריך להדגיש כי ההחלמה משתנה בין אישה אחת לבין אישה אחרת. שתי נשים שעברו בדיוק את אותו הניתוח יכולות להחלים בצורה שונה לגמרי.
 

אז מה דומה בין הניתוחים האלה?

נקודת הדמיון בין ניתוח הרמת חזה לבין ניתוח הגדלת חזה היא שהם נועדו לגרום לך להיות מרוצה. את הניתוחים הללו את חייבת לעשות אצל מנתח פלסטי שאת יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות. כזה שיביא אותך בצורה בטוחה אל עבר השגת המטרה שאותה את הצבתם לעצמך. הרי אם את תשיגי את המטרה, החיוך לא ירד לך מהפנים. ברגע שאת אוהבת את מה שאת רואה במראה, אין סיבה שכל האחרים לא יאהבו. הרי הביטחון העצמי שלך הוא זה שישנה את הדעה של האחרים עלייך.