אמנת הפרסום המיטיב

כמה עולה לאטום גג עם חברת איטום אמינה


קרדיט תמונה: freepik

 
בארץ אנו רואים כיום שני סוגים נפוצים של גגות בניהם גג הרעפים וגג הבטון הישר. המשותף לכל סוגי הגגות הם החריצים שעשויים להיווצר בהם. חריצים וסדקים עלולים לגרום לרטיבויות בתקרת הבית ובקירות ולכן חשוב מאוד לבצע לגגות איטום. ניתן לבצע איטום גג באופן עצמאי, אך אם רוצים פתרון טוב לטווח ארוך שימנע באופן בטוח כניסה של מים, כדאי להזמין שירות של חברת איטום אמינה. 
 

כמה עולה לאטום גג באמצעות חברה אמינה?

לאיטום גגות אין עלות אחת מדויקת מהסיבה שניתן לאטום כיום את הגג בסוגים שונים של חומרים שהעלות שלהם שונה. חומרי איטום איכותיים יעלו יותר וחומרי איטום פחות טובים יעלו יותר זול. אם לדוגמא תרצו לבצע איטום על ידי יריעות ביטומניות, העלות תהיה בטווח של 70-110 ₪ למטר. אם תרצו לבצע אטימה באמצעות חומרי אטימה פולאוריטנים, העלות תהיה בטווח של 90-150 ₪ למטר. חומרי אטימה זולים יותר יהיו חומרי איטום אקרילי וחומרים פולימרים שטווח המחירים שלהם נע בין 30-100 ₪ למטר. בממוצע כמה עולה איטום גג? אפשר לומר שבין 30-110 ₪ למטר באופן כללי. 
חברות אמינות לאיטום גגות מחשבות את עלות החומר יחד עם עלות העבודה ומציעות ללקוחות מחירים הוגנים ונוחים. 
 

האם כדאי למצוא פתרונות זולים יותר?

מחירים זולים לאיטום גגות הם אפשריים, אך חשוב לדעת שכאשר החומר הוא יותר זול, הוא אוטם פחות טוב ונשאר לזמן יותר קצר. לרוב אלו יהיו חומרים פחות חזקים, אך הנראות שלהם מאוד יפה. חומרי האיטום האקריליים והפולימרים הם חומרים שהצבעים שלהם נוטים לגוון לבן ושמנת ולכן מי שמעוניין גם ביופי, יוכל להשתמש בהם, אך ייקח בחשבון שככל הנראה יצטרך לחדש את האיטום אחת לשנה.
 

למה חשוב לבחור בחברת איטום אמינה?

חברת איטום אמינה היא חברה שתדע לבצע את עבודת האיטום בצורה מקצועית. אין זה אומר שתהיו חייבים לשלם על השירות ביוקר, יש כיום חברות איטום המציעות שירות איטום גגות במחיר זול על פי סוג החומר הנבחר. כאשר החברה אמינה, היא מבצעת בדיקה יסודית של הגג, מעבר על כל הסדקים שקיימים ועל אזורים שנראה כי ממש עוד מעט יתחילו להתפורר ורק לאחר הזיהוי היא מבצעת את האיטום. כמו כן, בחברות אמינות יש לכם אל מי לפנות במידה והתפספס אזור מסוים או שיש צורך בבדיקות נוספות. 

המאמר באדיבות חברת הראשון באיטום
 
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.