אמנת הפרסום המיטיב

איך לחסוך בעלויות של מעבר משרד

 
קרדיט תמונה: freepik
 
בקרוב אתם צריכים לבצע מעבר של המשרד ואתם כבר יודעים כי מדובר בתקופה שבה תהיה לכם הוצאה גדולה על ביצוע ההובלה. כדאי לדעת שיש מספר דרכים מצוינות לחיסכון בעלויות כאשר מבצעים מעבר של משרדים. אז הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לתכנן זאת נכון. 
 

לא לבזבז זמן על אריזות

לקראת מעבר משרד העובדים מבזבזים זמן יקר על אריזת המשרדים ובזמן הזה הם לא עובדים, דבר שבסיכום השנתי מביא להפסד. כדי שהעובדים ימשיכו לבצע את עבודתם ולא תפספסו ימי אריזה, ניתן להשתמש בשירות הובלת משרדים כולל אריזה ופריקה. שירותי האריזה יתחילו יום לפני המעבר והעובדים שלכם יבזבזו רק את הזמן של המעבר ולא יותר מכך. כמו כן, כאשר ההובלה תגיע אל המשרדים החדשים, המובילים המקצועיים יבצעו מיד פריקה וחיבור של כל רהיטי המשרד ויום לאחר מכן העובדים שלכם יוכלו להמשיך בעבודתם כרגיל. 
 

לא לבצע מעברים חלקיים

משרדים רבים מבצעים מעברים בחלקים, כאשר כל יום עובר משרד אחר. מעבר חלקי הוא לא ממש יעיל ומצריך בכל פעם תשלום מחדש על הובלה שמגיעה במיוחד. כדאי לדעת שהדרך הכי טובה ויעילה למעבר של משרדים היא באותו יום. חברת הובלות מקצועית תגיע עד אליכם עם מספר משאיות על פי כמות הדברים שסיכמתם מראש ותבצע מעבר יעיל באותו יום של כל המשרדים יחד. 
 

שימוש במנוף לצורך המעבר

אחת הדרכים היעילות ביותר לביצוע של מעבר מהיר וחסכוני היא באמצעות מנוף. המנוף מגיע עד לחלון המשרד והמובילים מעמיסים עליו כמה שיותר ציוד המגיע ישירות אל המשאית. זה חוסך זמן רב וחוסך גם בכוח עבודה גדול שמוריד את הציוד באופן עצמאי במדרגות או במעלית. אתם כבעלי עסק תחסכו תשלום רב למספר גדול של מובילים ובמקום תשלמו שעות מנוף שבשורה התחתונה יצא לכם זול יותר.
 

לא לקחת אתכם ריהוט שאתם לא זקוקים לו יותר

משרדים רבים מתחדשים בעת המעבר בריהוט חדש ולכן אין להם צורך בריהוט הישן. ההמלצה היא לא להעביר את הציוד ורק לאחר מכן להיפטר ממנו, אלא לנסות ולמכור אותו למשרד אחר טרם המעבר. גם תוכלו לחסוך את הכסף על מעבר ציוד שלא הכרחי לכם וגם תוכלו למכור את הציוד ואפילו להרוויח מהמכירה. 
 

להזמין חברת הובלות עם פריסה ארצית

עוד טיפ חשוב במיוחד הוא בבחירת חברת ההובלות. כדאי שתבחרו בחברת הובלות שמבצעת הובלת משרד לכל יעד בארץ. בחברות אלו יש מובילים זמינים בכל האזורים ולכן הם ישלחו אליכם מוביל שקרוב למקום המשרד. אפשרות זו תחסוך לכם עלויות רבות על הגעת המשאית ולמעשה תשלמו את רוב התשלום על הנסיעה ליעד החדש וזמן העמסת הציוד. 
 
המאמר באדיבות חברת הובלות מאה: https://www.a100.co.il
 
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.