אמנת הפרסום המיטיב

שניר הובלות ממליץ כיצד לבחור חברת הובלות ספות

שניר הובלות ממליץ כיצד לבחור חברת הובלות ספות
תמונה: שניר הובלות
 
עבור משפחות שעוברות במרכז או ערים אחרות בשרון והשפלה, עלינו לזכור כי בעת בחירת חברת הובלות ספות : "לא כל מובילי הספות שווים".
מדי שנה, יש אינספור דיווחי חדשות ופוסטים רבים במדיה החברתית המתארים את הפרטים של מובילים גרועים. זה נכון במיוחד בחודשי הקיץ, בהם יש ביקוש גבוה לשירותי הובלות, ולכן נמשכים יותר "מובילים נוכלים" לשוק.
 
מובילים נוכלים הם אנשים שמפתים לקוחות במחיר "זול" להפליא ואז לא מקיימים את הבטחות השירות שלהם. ברגע שהמעבר מתבצע בפועל, המחיר הוא לרוב כפול ממה שנקבע והרהיטים מוחזקים בכופר עד שהלקוח יסכים לשלם אותו. בדרך כלל, לחברות אלה אין משאיות או צוות משלהן בהישג יד. במקום זאת, הם נותנים הובלות לכל מי שיש לו משאית ומסכים לעשות זאת. הזמנת הובלה עם מוביל נוכל היא מסוכנת ביותר ועלולה להיות יקרה. כדי להימנע ממצב זה ולבחור את מובילי הספות הטובים ביותר:
 

קבלו המלצות

בחרו חברה בעלת מוניטין על ידי בקשת המלצות מחברים ובני משפחה מהימנים. כל אחד במעגל שלכם עם ניסיון אישי או מכיר מוביל מקצועי יכול להוביל אתכם למציאת המוביל המתאים. בשניר הובלות, אנו גאים במיוחד בכך שאחוז גדול מהעסק שלנו מגיע מהפניות. המלצות חיוביות מלקוחות מרוצים זו דרך מצוינת לדעת אם מוביל ספה יספק כמובטח.
 

הערכת עלויות

הדרך הטובה ביותר לקבל הערכה מדויקת היא לבקש מנציג חברת הובלות להגיע אליכם הביתה כדי לראות בדיוק מה מועבר. זה מבטיח שעלויות המעבר המקומיות מחושבות במדויק על סמך מספר הגברים הדרושים והשעות הנדרשות להשלמת המעבר. עבור מעברים למרחקים ארוכים, עלות המעבר קשורה למשקל הכולל של המשלוח שלכם.
 

שירותים מותאמים

בנוסף לקביעת עלות ההובלה, מוביל רהיטים טוב יעזור לתכנן את כל ההיבטים של ההובלה שלכם בהתאם לצורך האישי. עם שניר הובלות, אנשי המקצוע שלנו מספקים עצות אריזה ומציעים אפשרויות כמו חומרי אריזה איכותיים במחיר סביר. אנו יכולים גם לארגן שירותי צד שלישי כגון: ניתוק/חיבור מחדש של מכשירים, הובלת רכב, העברת חיות מחמד, ניקיון בית וכו' בתעריפים מוזלים של החברה שלנו כדי לעזור לחסוך יותר כסף.
 

דברים להיזהר מהם

בעת בקשת הערכת מעבר תהיו חשדניים כלפי כל חברה שמסרבת לשלוח נציג לביתכם. זה יכול להיות "דגל אדום" שהם לא חברת הובלות בשירות מלא ועשויים להיות בקטגוריית הובלות נוכלות. חריג לכלל זה הוא אם אתם מעבירים רק כמות קטנה של סחורה או גרים במקום מרוחק. 
לבסוף, ודאו שאתם מקבלים הערכות עלויות בכתב, עם פירוט כל החיובים והמסים הכלולים. היזהרו ממחיר בשורה אחת ללא מידע על אופן חישוב העלויות. ביצוע בדיקת הנאותות שלכם על ידי מעקב אחרי העצות האלה יבטיח לכם לבחור את מוביל הרהיטים הטוב ביותר לעבודה.
 
למידע נוסף ואומדן חינם ללא התחייבות, התקשרו לשניר הובלות חברת הובלות קטנות לרהיטים וספות בתל אביב ויהיה לכם ראש שקט בעת ההובלה
אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.