אמנת הפרסום המיטיב


מזיקים פוקדים את הבתים שלנו כל הזמן כי הבית שלנו מהווה עבורם מקום חמים לרבייה, מקום מוגן מחיות שאוכלות מזיקים שונים והכי חשוב מקום עם אוכל ומים שהם יכולים להמשיך ולהתקיים באמצעותם. אז מה צריך לעשות כדי למנוע ממזיקים להיכנס אליכם הביתה? בכתבה הבאה כל התשובות.

שירותי הדברה מקצועית כדי למנוע כניסה של מזיקים

כדי להתגבר על התופעה של מזיקים שפוקדים את הבתים שלנו, חשוב להיעזר באנשי מקצוע שמומחים בתחום. מדבירים מקצועיים בעלי הסמכה מכירים את רוב המזיקים, יודעים את מקורות המסתור האופייניים להם, דרכי הזיהוי שלהם, מצב הנגיעות בבית, הזן שנמצא אצלכם והחומרים הטובים ביותר שיסייעו בהדברה לזמן ממושך. כמו כן, הם משתמשים בחומרים עם רעילות נמוכה שידידותיים לכם ולחיות הבית שלכם ופועלים אך ורק על המזיקים עצמם.

דירה חדשה? בצעו מניעה על שטח נקי

הדרך היעילה ביותר לבצע הדברת מזיקים היא כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה ריקה מרהיטים. כאשר אין כלום בדירה, המדביר יכול לזהות בקלות מקומות מסתור וחריצים באזורים שונים בבית ולבצע בהם הדברה וסגירה של החורים. לא משנה אם זה בית חדש מהניילונים או דירה שכבר גרו בה דיירים, בשתי האפשרויות מזיקים עשויים להסתתר והדברתם בזמן זה תהיה מאוד יסודית. הזמינו ריסוס לפני כניסה לדירה וכך תמזערו את המצב של כניסת מזיקים.

הדברה שנתית בדירה שלכם

עוד דרך מצוינת עבור הדברה של דירה היא ההדברה השנתית. הדברה שנתית מומלץ לבצע בסוף החורף, לקראת עונת האביב. עונת האביב היא עונה שבה רוב המזיקים מתחילים לצאת מהחורים לחפש אוכל. זה בדיוק הזמן שתראו ג'וקים, נמלים ועוד סוגים מגוונים של מזיקים. זה לא שאין מזיקים גם בעונות האחרות, הם בהחלט קיימים, אך הדברה אחת לשנה תעזור לכם למנוע מהם להגיע לאורך כל השנה.

מחליפים מטבח? בצעו הדברה לפני התקנה

אחד המקומות שמזיקים הכי אוהבים הוא המטבח. יש בו כל מה שהם צריכים כדי להתקיים ויש בו המון נישות מצוינות ואפשרויות לסדקים וחריצים שניתן להסתתר בהם. אם אתם מתכננים להחליף מטבח בקרוב, אל תשכחו להכניס בתכנון גם הדברה לפני התקנה. כאשר מפרקים את המטבח, ניתן לראות בבירור חריצים שנוצרו בקיר, לבצע לפני ההתקנה הדברה וסגירה של החריצים ולהתקין את המטבח החדש כאשר אתם יודעים שביצעתם קודם מניעה.

איך עוד אפשר למנוע מניעה של כניסת מזיקים?

מעבר להדברה המקצועית, גם אתם יכולים לעזור במניעה. עליכם לדאוג לבית נקי, להימנע מלאכול בחדרים, לשמור על כיור נקי במטבח וניקיון של המטבח מאוכל פתוח ופירורים. זה לא ימנע לגמרי את הגעת המזיקים, אך סביר יותר שתראו אחדים מהמזיקים שיבשרו לחבריהם שבבית שלכם אין את אמצעי המחיה שהם מחפשים בשפע. כמו כן, לפני שאתם מכניסים אליכם הביתה רהיטים ובמיוחד רהיטי עץ, וודאו שהם עברו חיטוי ואין בהם חורים, מחילות או חריצים שיכולים להעיד על טרמיטים או תולעי עץ.

הדברה על פי זיהוי המזיק

לעיתים מגיעים אלינו מזיקים ממקומות ששהינו בהם או חפצים שהבאנו עמנו מהחנות כמו לדוגמא פשפש המיטה שמגיע ממקום נגוע שהיינו בו כמו בית מלון, אכסניה וכדומה או עש המזון שמגיע לפעמים בחבילות פלסטיק נגועות שהבאנו עמנו מהסופר. כאשר אתם מזהים משהו כזה, חשוב להזמין מדביר שיזהה את המזיק ויבצע הדברה ממוקדת על פי סוג המזיק. לא מדובר בהדברה השנתית, אלא בהדברה ייחודית למזיק שזוהה.

הדברה בחצר הבית כדי למנוע כניסה של מזיקים

אם אתם מתגוררים בבית קרקע, הרי שאתם שהבית שלכם נמצא בסיכון גבוה יותר לכניסה של מזיקים פשוט כי הוא יותר זמין וקרוב עבורם. כדי למנוע זאת, חשוב בעת הכניסה לבית לבצע הדברה גם בתוך הבית וגם בחצר הבית. חשוב לבצע הדברה באזור הדשא ובעיקר באזור הביוב שבו שוהים מזיקים רבים שעשויים להגיע אליכם ישירות מהביוב.

להזמין מדביר בכל מקום בארץ ובכל שעה עם המדביר שמציל

מזיקים שונים נוהגים לצאת החוצה בעיקר בשעות הערב והלילה, כאשר אין גורם מאיים בסביבה וחשוב לדעת כי הדברה איכותית וטובה מחייבת זיהוי נכון של המזיק והתאמת חומרי ההדברה אליו. אם זיהיתם מזיק אצלכם בבית, אל תחכו והזמינו שירותי הדברה בכל שעה. אנו בחברת המדביר שמציל עובדים 7\24 ומעניקים שרותי הדברה בפריסה ארצית. תוכלו לבחור באתר את העיר שאתם נמצאים בה ולהזמין מדביר מעכשיו לעכשיו. צרו עמנו קשר ותקבלו שירות הדברה אמין ומקצועי ממדבירים מוסמכים.

כותב המאמר לידור יעקובי מחברת המדביר שמציל


אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.