אמנת הפרסום המיטיב

לעבור דירה בלי כאב ראש עם המובילים בישראל 


 

אנחנו חיים במציאות שמתאפיינת בדינמיות רבה. שינויים, ואפילו משמעותיים, מתרחשים בכל תחומי החיים בקצב מהיר הרבה יותר מבעבר, וגם מעברי דירות הפכו לאירועים תכופים יותר. בחלק מהמקרים הזדמנות אטרקטיבית בקריירה מובילה לחיים בעיר אחרת, במקרים אחרים זהו פשוט הרצון להתחדש ולפעמים יש גם אילוצים שמחייבים מעבר ובפרט אצל מי שחיים בדירה שכורה. המכנה המשותף לכל המצבים הוא הציפייה להתחלה חדשה מצד אחד, ומצד שני יש גם לא מעט חששות.

אין כמעט אדם בישראל שלא מכיר שמע על הובלה שהפכה לסיוט. יש גם לא מעט אנשים שחוו על בשרם אירועים כמו איחור משמעותי של כמה שעות בהגעת המובילים, מצב שבו מחכים ומחכים כשכל התכולה ארוזה בארגזים והמשאית פשוט לא מגיעה, מקרים שבהם הצעת מחיר אטרקטיבית ששכנעה את האדם לבחור בחברה מסוימת התייקרה פתאום תוך כדי ההובלה כשכל הרכוש כבר נמצא על המשאית, נזקים שנגרמו לפריטים יקרי ערך עקב רשלנות של מובילים, ועוד.

איך בכל זאת מצליחים לעבור דירה בלי כאב ראש? עם המובילים בישראל


חוזה חתום מסודר ומפורט
 

בישראל אין רגולציה על תחום ההובלות, כך שכל אחד יכול להכריז על עצמו כמוביל ולהציע את שירותיו. כתוצאה מכך גם אין דרך לפקח על חברות ההובלה, ולכן זהו תחום שיש בו לא מעט חאפרים (שגם יכולים לשנות את שם החברה בכל נקודת זמן, ובכך לטשטש ולהסתיר התנהגויות לא ראויות מהעבר).

בהתאם חשוב מאוד להקדיש תשומת לב למספר דגשים חשובים כשבוחרים חברת הובלות, והדגש הראשון הוא חוזה חתום. כשכל ההתחייבויות של חברת ההובלות מפורטות, באופן רשמי, קשה יותר להתנער מהן ולמעשה זהו בסיס לתביעה אם החברה לא תעמוד באופן התחייבויות שלקחה על עצמה. בהתאם חאפרים נוטים לנסות להתחמק מהתחייבות כתובה ומפורטת - כולל יום ההובלה, שעת ההגעה, התכולה המועברת, המחיר שסוכם ועוד פרטים רלוונטיים (למשל אם השירות כולל גם פירוקים והרכבות). לעומת זאת חברה ותיקה ואמינה תעביר לכל לקוח תיעוד מלא של ההסכם ביניהם.

ביטוח תכולה


מאפיין נוסף של שירותי הובלות מקצועיים הוא כיסוי ביטוחי מלא, כך שגם אם משתבש משהו עקב נסיבות שאינן בשליטת המובילים - והרי אי אפשר לדעת בוודאות של 100% שלא ישתבש משהו בדרך - לא ייגרם ללקוח נזק כספי. חשוב לוודא שמדובר בביטוח לתכולה שעל המשאית, כלומר הרכוש ששוויו יכול להיות כמובן גבוה מאוד, ולא רק ביטוח למשאית עצמה (שמן הסתם אינו רלוונטי ללקוח). כמו כן יש לבחון את תוקף הפוליסה כדי שלא יהיו הפתעות וכדי שאפשר יהיה להשלים את ההובלה בלי דאגות.

התייחסות רצינית עוד לפני מתן הצעת מחיר


תמחור הובלת דירה נשען על פרמטרים רבים. ביניהם: היקף התכולה המועברת, המרחק שעל המשאית לנסוע מהדירה הנוכחית ועד ליעד, האם ישנה מעלית בכל אחד מהבניינים ואם אין מהו רוחב חדר המדרגות, האם רכב ההובלות יכול לחנות בנוחות בפתח הבניין, האם נדרש גם מנוף, האם השירות כולל פירוקים והרכבות ועוד.

בהתאם חברה רצינית לא תספק הצעת מחיר לפני שהיא מבררת ומוודאת את כל הפרטים הרלוונטיים. חברת הובלות עם ניסיון גם תרצה לציין בפירוט את התכולה הקיימת בהצעת המחיר ובחוזה כדי שהיא עצמה לא תופתע - כלומר שהמובילים יגלו בהגיעם לדירה שיש יותר קרטונים מכפי שהוסכם ואפילו מכשירי חשמל גדולים שלא דווחו.

התוצאה: כבר במהלך השיחה הראשונה, עוד לפני קבלת הצעת המחיר, תוכלו להתרשם ממידת הרצינות של כל חברת הובלות בהתאם לעד כמה יסודי איסוף המידע שלה.

פידבקים אמינים מאלפי לקוחות


המכנה המשותף לכל חברות ההובלות המקצועיות, מעבר לכל המאפיינים הנ"ל, הוא שיש להן לקוחות מרוצים רבים. זהו גם הבסיס ליכולת של המובילים בישראל להבטיח מעבר דירה חלק ונעים - להבטיח וגם לקיים. המובילים בישראל מרכז למעלה מ-150 מובילים, בכל רחבי הארץ, ומקבל באופן שוטף פידבקים אודותיהם מכל הלקוחות שלהם. פידבקים אלה מאפשרים לסנן את החאפרים ואת החברות שלא מקפידות על התנהלות מקצועית, ולהישאר "רק" עם חברות אמינות שמספקות שירות מצוין.

בהתאם כשנוצר קשר עם חברת הובלות דרך אתר המובילים בישראל, אפשר לדעת בוודאות שמדובר בחברה רצינית ומיומנת.
 

מחירון עדכני ומקיף


באתר של המובילים בישראל תוכלו למצוא גם מחירון עדכני ומקיף במיוחד. בזכות מחירון זה כל אחד וכל אחת יכולים לדעת מהו טווח המחירים המקובל בהתאם למאפיינים הספציפיים של ההובלה שלהם - מידע שהוא בסיס לבדיקת כל הצעת מחיר והשוואה מושכלת ביניהן, ואפילו להתמקחות.

המחירון מפורט מאוד, וכך למשל תוכלו למצוא בו תשובות לשאלות כמו כמה עולה הובלת דירת 4 חדרים בלי אריזה ובלי פירוק והרכבה, מהו המחיר של הובלת דירת חדר מקומה 4 בבניין בלי מעלית, מחירים לפי אזורים ועוד.
 

יחס עלות תועלת משתלם להפליא


דרך המובילים בישראל ניתן לקבל מספר הצעות מחיר, תוך זמן קצר מאוד וללא טרחה - כשהחברות השונות פונות אליכם. בהתאם קל לבצע השוואת מחירים (וגם מה תקבלו בתמורה), וכך לזכות בסופו של דבר ביחס עלות תועלת משתלם להפליא עבור השירות. הרווח כפול: גם תשלום סכום מינימלי עבור ההובלה, וגם ידיעה ודאית שהיא תתבצע באופן המקצועי ביותר ותאפשר התחלה ברגל ימין בדירה החדשה.

עוד חשוב לציין שחברות ההובלות שאליהן ניתן להגיע דרך המובילים בישראל פועלות בכל חלקי הארץ ומבצעות הובלות בפריסה ארצית, כך שכל היתרונות של מעבר דירה בדרך זו - ראש שקט, מחיר אטרקטיבי ועבודה מקצועית - באים לידי ביטוי בכל מקום שבו אתם נמצאים ובלי קשר לכתובת שאליה אתם עוברים.

אזור התגובות למאמר נועד ליצור דיון מפרה ומעשיר סביב נושא המאמר.
אנא כתבו בצורה נאותה ועניינית כדי שנאשר אותן.