ספרים ומדיה דיגיטלית

»

ספרי לימוד ודעת

»

ספרים לבי"ס יסודי

ספרים לבי"ס יסודי למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ספרי יהדות

פרדסיה19/2
למסירה כרכים של תנך קאסוטו

ספר לימוד ליסודי_9

נשר22/1
למסירה ספר "דרך המילים" לכיתה ב'. הספר טיפה מתפרק. חלק מדפים הודבקו בחזרה.

מדע וטכנולוגיה לכיתה א - מדריך למורה

נשר22/1
למסירה מדריך למורה של ספר לימוד "מדע וטכנולוגיה לכיתה א". תאריך אישור הספר 20/04/2009. מבקשת ליצור קשר רק אם יש כוונה להגיע בהקדם. הקשר הוא דרך האתר. נא לא להשאיר מספרי טלפון. לא שומרת ולא שולחת בדואר.

ספר לימוד ליסודי_2

נשר22/1
ספר "בראשית שלי" כיתה ב' או ג'. לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_3

נשר22/1
למסירה ספר לימוד תנ"ך "במדבר ודברים שלי" לכיתה ג' לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_4

נשר22/1
למסירה ספר לימוד תנ"ך לכיתה ג' - "שמות ויקרא" לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_5

נשר22/1
למסירה ספר לימוד עברית לכיתה ג' - "דרך המילים" לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_6

נשר22/1
למסירה ספר לימוד "מדע וטכנולוגיה" לכיתה ג' לאור ניסיון העבר במסירת חפצים, כמה הערות: - נא ליצור קשר, רק שיש כוונה להגיע בהקדם. - הקשר הוא דרך האתר בלבד. נא לא (!!!) להשאיר מספרי טלפון. - הטלפון ליצירת קשר וכתובת להגעה יינתנו רק לאחר קביעת מועד הגעה. קבעתם ולא יכולים להגיע, תודיעו. - לא שומרת, כל הקודם - זוכה. - לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום. מי שמעוניין בחפץ, מוזמן לבוא לקחת.

ספר לימוד ליסודי_7

נשר22/1
למסירה "להיות יחד בישראל" ספר לימוד לכיתה ג'

ספר לימוד ליסודי_8

נשר22/1
למסירה שני ספרי לימוד "מילה טובה" לכיתה ג' (ספר 1 ו-2). בספר ראשון יש דף אחד טיפה קרוע, אבל בקצה (תוכן לא נפגע) ובדף אחד יש כתיבה בעט. חוץ מזה הספרים במצב סביר.

מארז אביזרים "שבילים פלוס" כיתה ב

נשר22/1
למסירה חוברת מדבקות ממארז אביזרים "שבילים פלוס" כיתה ב'. חוברת כמעט ולא הייתה בשימוש, חסרים רק כמה מדבקות. מבקשת לפנות רק אם יש כוונה להגיע בהקדם. לא להשאיר מספר טלפון. הקשר רק דרך האתר. לא שומרת, לא שולחת בדואר ולא מגיעה לשום מקום.

מארז אביזרים "שבילים פלוס" כיתה ג'

נשר22/1
למסירה חלקי מארז "שבילים פלוס" לכיתה ג'. ספר מדבקות חדש לחלוטין, כמו גם דף עם יחידות, עשרות, מאות ואלפים. קניתי בטעות 2 אריזות שנה שעברה. לוח האלף משומש. יש שנים כאלה. לא יודעת, אם זה כל מה שהיה במארז, לכן כתבתי "חלקי מארז". הקשר הוא דרך האתר. לא שומרת, לא שולחת בדואר, לא מגיעה לשום מקום. ליצור קשר רק אם יש כוונה להגיע בהקדם.

ספר לימוד תנ"ך לכיתה ד'

נשר22/1
למסירה ספר לימוד תנ"ך לכיתה ד' מסידרה: "היסטוריה, מקרא ומה שקרה", ספר שופטים

ספר לתרגול קריאה וספרי ילדים נוספים

כפר סבא15/1
ספר לתרגול הקריאה וספרים נוספים

ספרי לימוד חשבון ואנגלית, כתה ד

תל אביב-יפו11/1
8 ספרי לימוד חשבון ואנגלית לכיתה ד. משומשים (כתוב בהם בעיפרון). פירוט בתמונה המצורפת. ישנם גם מספר דפי עבודה בחשבון.

ספרי תנ"ך

הוד השרון8/1
למסירה ספרי תנ"ך מלא במצב טוב וקלטות וידאו

ספר מיקוד בהיסטוריה 2012

חיפה3/1
ספר מיקוד בהיסטוריה 2012
עוד ספרים לבי"ס יסודי:   1
אמנת הפרסום המיטיב