לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא תיק איסוף יד 2, תיק איסוף יד שניה, תיק איסוף למסירה, תיק איסוף חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מקרר אמקור

רמת גן 10/5
מקרר אמקור ישן, המדחס התקלקל וצריך תיקון - אין בו תקלות נוספות. איסוף למי שרוצה לתקן או להשתמש בחלקים

מכונת כביסה aeg

קרית נטפים 5/6
מכונת כביסה בת 6 שנים. עובדת מצויין. צריכה תיקון קל. יכול להיות שצריך להחליף את הגומיה. איסוף מקרית נטפים

פסנתר

בת ים 31/5
פסנתר אהוב ששירת אותנו נאמנה - למסירה. מצב הפסנתר: בין טוב למעט פגום, דרוש תיקון עבור 2 קלידים וחלק מהפדלים, כמו גם ככל הנראה, כיוון כללי ועוד לפי מיטב הבנת המקבל/ת. איסוף מבת-ים (קומה 3), לאחר תיאום מראש (נא סבלנות במועדים משום שנגיע במיוחד בשביל להראות את הפסנתר, יש להצטייד במסיכת מגן תודה). מי שפונה קודם, יקבל מענה בשמחה וככל שלא רלוונטי, נעבור לבא אחריו.

תיק גב

ראשון לציון 11/5
תיק גב של סמסונייט בעיה בריצ'רץ הגדול, לא ניתן לסגור את התא מעבר לזה תיק ענק מלא כיסים איסוף מראשל"צ בלבד בתיאום מראש רק פניות עם מספר טלפון יענו

מקרר

חיפה 22/4
מקרר במצב טוב (חיצוני ופנימי) דרוש תיקון. עובד אך אינו מקרר. (אין לי מושג איזה סוג תיקון דרוש) איסוף עצמאי.

להשאלה בוקסות למברגה(כרגע המברגה מושאלת)

גבעת שמואל 2/6
להשאלה בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה (נכון ל21.8.19 מישהו השאיל רק את המברגה ללא הבוקסות וכו). שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, (במקרה שתחזור המברגה אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין...) איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת בוקסות כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!
עוד תיק איסוף:   1