לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא שיץ יד 2, שיץ יד שניה, שיץ למסירה, שיץ חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ספר

רמת גן 19/5
הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם מאת יונס יונסון

עלונים של כל העלונים

בית שמש 10/5
עלונים של כל העלונים שיצאו לאחרונה

ספר 50 שנים של מעריב

רמת גן 25/5
ספר שיצא ליום העצמאות ה50 של המדינה, מצב חדש.

תנור עם כיריים (יתכן שהכיריים כים תיקון)

ירושלים 17:22
תנור שעובד מאוד טוב. את הכיריים לא חיברנו ויתכן שיצטרכו תיקון. מוסרים כי מקבלים חדש

וידאו ישן

חיפה 28/5
מכשיר מתוצרת תומפסון, אחד הראשונים שיצא. לא בטוח שעובד. רק קלטות גדולות

טוסטר אובן

גבעתיים 7/5
אחלה טוסט היה בשימוש פעמיים, נקי וחדש אבל יש כפתור אחד שיצא ולגן הוא נמסר (אין לנו איך לקחת לתיקון) מניחה שאפשר לסדר את זה בקלות.

ספר לפסח של הרב אדלשטיין

רמת השרון 6/5
ספרים חדשים שיצאו לפני חודשיים מהדפוס. שיחות של הרב האהוב הרב אדלשטיין מרמת השרון, שיחות שוות לכל נפש מתאים לכל יהודי בכל רמה, תמונות ודברי תורה שנאמרו מפיו על פורים ופסח. החוברת\ספר בכריכה רכה 150 עמודים כולל העמודים הצבעוניים. חינם אין כסף.

קלטות של התלמוד המוקלט

בית שמש 21/4
אוצר של כמות גדולה מאוד של קלטות מקסימות של התלמוד המוקלט של הרב סבתו ממצפה יריחו. מתאים למי שיש לו עדיין טייפ ורוצה להתענג על שיעורים מדהימים בגמרא. הקלטות ממוינות לפי מסכתות. בבקשה- רק מי שבאמת מעוניין ללמוד מהם שיצור קשר.

שירת הסירנה, ספר מאת עירית לינור

רמת גן 1/6
מ-ויקיפדיה: שירת הסירנה הוא ספרה הראשון של הסופרת הישראלית עירית לינור שיצא לאור בשנת 1991 בהוצאת זמורה-ביתן. הספר נכתב בהשראת תושבי תל אביב שלא עזבו את העיר בתקופת מלחמת המפרץ. הספר היה רב-מכר ונמכר בעשרות אלפי עותקים ובשנת 1994 קיבל עיבוד לסרט קולנוע עם תסריט שאותו כתבה הסופרת בעצמה. תקציר העלילה: העלילה מתרחשת בינואר 1991, על רקע מלחמת המפרץ. הספר מסופר בגוף ראשון מפי טלילה כץ, פרסומאית מקצועית, אסרטיבית, בת 32 בעלת עצמאות כלכלית, נראית טוב ומתגוררת בצפון תל אביב. טלילה לא מאושרת כי היא שונאת את העבודה שלה, בן זוגה לשעבר עומד להתחתן עם בחורה צעירה והגבר שיכול לעשות אותה מאושרת הוא מהנדס-מזון מרובע שמתגעגע לחברתו הקודמת. ברקע מלחמת המפרץ, הסירנות שהתריעו על נפילות טילי סקאד מעיראק והבהלה בתל אביב עקב פגיעות הטילים הראשונים בשכונות בעיר. בין אזעקה לאזעקה, טלילה מנסה לארגן את חייה מחדש: ... . (חלק מהדפים נותקו מהכריכה).
עוד שיץ:   1