לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא נזק יד 2, נזק יד שניה, נזק למסירה, נזק חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

עזרה למשפחות נזקקות

קרית ביאליק13:34
מוכן לסייע בתיקונים שונים בבית , כגון סתימה , תיקוני חשמל , התקנת מדפים וכדומה למשפחות נזקקות ללא תשלום בגין העבודה ( באיזור חיפה והסביבה )

הספר שואת הסמארטפון

יד בנימין12/6
על נזקי המדיה בעידן הלא מבוקר. מומלץ לצורך עבודות אקדמיות

דלתות זכוכית לארון

קרית אונו15/7
2 דלתות זכוכית של ארון. עובי 4 מ"מ לפי העין. מידות: 50*88 ס"מ. מצב מצויין. ללא שברים או נזקים אחרים.

פסנתר רוסי

תל אביב-יפו15/6
פסנתר רוסי, בצבע שחור. כולל את כל הקלידים. נזקי מים הפכו את השיקום והכיוון של הפסנתר (שהיה משובח) ליקר מאד ובלב כבד נפרד ממנו למי שיוכל למצוא בו שימוש כלשהו.

קולו של ארצ'ר - ספר

נתניה24/6
כשברי פרסקוט מגיעה לעיירה הישנונית פליון, השוכנת על שפת אגם במדינת מיין, היא מקווה, כנגד כל הסיכויים, למצוא שם את השלווה לה היא נזקקת. ארצ'ר הייל הוא מתבודד. הוא שומר בתוכו זכרונות קשים אותם אינו חולק עם איש, חי את חייו כבלתי נראה וכבלתי נשמע.

ספריי רפואה בתחומים שונים

נצרת עילית9/7
מעוניינת למסור לסטודנט נזקק ספריי רפואה בתחומים שונים .חלקם בעברית וחלקם באנגלית. מקום האיסוף נצרת עלית.

שירות טיפול ותיקון מחשבים

הוד השרון28/5
למשפחות נזקקות וקשות יום בלבד (אם אתם מכירים מחוץ לאתר כמובן גם בכייף וברצון גדול) לכל בעיה במחשב נייד או נייח או בעית תקשורת רו רשת בבית אשתדל לעזור בכל מה שרק אפשר כמו הגעה אם צריך באיזור המרכז והשרון (בימי שלישי), או הבאת ציוד כזה או אחר להחלפה

מזנון טלויזיה

ראשון לציון8/7
מזנון טלויזיה ישן אורך 153ס"מ, רוחב 53ס"מ, גובה 70ס"מ (בערך) עם מספר פגמים שניתן לראות פה - https://ibb.co/hLt7nV9. בגדול מדובר בכיסוי מתקלף, נזקים של דבק וידיות חלודות. כמו כן, הדלתות לא נסגרות בקלות. הדירה בקומה שביעית עם מעלית אבל אני לא יודע אם או איך ניתן לפרק את העניין.
עוד נזק:   1