לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא מבקש יד 2, מבקש יד שניה, מבקש למסירה, מבקש חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מבקש עידן + או אנטנה לקליטת טלוויזיה

אריאל9/5
מבקש עידן + או אנטנה לקליטה טלוויזיה. אנטנה במצב סביר. עידן פלוס במצב סביר

מסירת אנציקלופדיה - הבריטניקה לנוער

קרית אתא13/6
שלום , אני מבקשת לתרום אנציקלופדיה - "בריטניקה חדשה לנוער" , כמו חדשה - בעצם , חדשה .

מגב

מודיעין עילית15/5
מגב חדש!! ללא סימנים מבקש לתת רק לאנשים שצריכים באמת

פיג'מת חורף לילד

נשר15/6
פיג'מת חורף לילד. רשום שמתאים לילד בן 9-10 שנה. לדעתי, מתאים יותר לגיל 8-9 שנים מבקשת ליצור קשר רק אם יש כוונה להגיע בהקדם.

אימון להתפתחות אישית והעצמה

ראש העין8/6
האימון ינתן ללא עלות בראש העין במסגרת התמחות בלימודים. מבקשת מחוייבות להגעה ל-10 מפגשים. מצורף פרסום עם פרטים

שמלת כלה נעלי כלה

רמת השרון18/4
גמ"ח - שמלת כלה חדשה של המעצבת ענבל דרור מידה 36 כולל הינומה ארוכה ונעלי כלה תואמות מידה 38/37. מבקשת להחזיר לאחר ניקוי יבש????. * מיועד ל: נשים

בגדי נשים

ירושלים13/6
* מיועד ל: נשים * מידה: 38-40 * צבע: כל מיני מחכותבביתי 2 שקיות מלאות ומגוונות למסירה ואני מבקשת פשוט לבוא ולקחת! לא להתכתב ולקבוע ובסוף לא, כי בקרוב מאד אניח אותם ליד הפח, לצערי.

שני חתולים יפהפיים

תל אביב-יפו00:12
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שלוש וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד . מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע. אנשים שיתאימו הם כאלה שמבלים לא מעט בבית כי לשניהם יש נטייה להשמנה והם מקבלים מספר ארוחות ביום (אין להם כלי עם אוכל זמין).

השאלת משחקי קופסא רבים, מתאים לערבי משחק

גבעת שמואל16/6
שלום, קנינו המון משחקי קופסא מגניבים במטרה להשאיל למי שצריך. יכול להתאים לאירגון של ערב משחקי קופסא, לאנשים שרוצים לארח (דוגמא, סבתא שנכדים באים מחו"ל לבקר לתקופה), סתם לכיף (השכנה משאילה ומחליפה כל פעם משחקים אחרים לגיוון) וגיבושונים של כיתה או עבודה וכו. יש כל מיני חוקים להשאלה כמו זמן מסוים שמשחק יכול להיות אצל מישהו ומסירת פרטים אישיים והחתמה על זמן ההשאלה ואנו מבקשים שלא יאכלו תוך כדי משחק כדי לשמור על ניקיון הציוד וכו. נא כתבו לי לסלולארי הודעה עם שם וטלפון ושזה קשור להשאלת משחקים ונחזור אליכם. לא בשבת דוגמאות למשחקים: קטאן וכל ההרחבות, דיקסיט, רכבות, מלכי ישראל, סט, טאקי וקיצר הרבה משחקי קופסא וקלפים לא זוכרת מה עוד יש... תבואו אחרי תיאום לראות.. זה ממש חדר שלם מפוצץ משחקים
עוד מבקש:   1