לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא לגבי יד 2, לגבי יד שניה, לגבי למסירה, לגבי חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

קולפן ג'וליאן וסכין לגבינות

אומץ3/7
קולפן ג'וליאן וסכין לגבינות

תנור אפיה דו תאי קינג

אילת14/8
עובד מצויין, אך חסרה לו למטה זכוכית אחת להגנה (מסוכן שילד ישען עליו וכד), וכן איני יודעת מה לגבי הכיריים גז שלו, ואם כל החלקים נמצאים.

זרעים של סלק עלים

יקנעם עילית7/8
זרעים שנלקחו מגידולים של שנים קודמות. לא בטוח לגבי אחוזי נביטה מעורבב עם זרעי מנגולד

מקרר ישן

תל אביב-יפו4/7
המקרר נמצא בתל אביב. לא יודע לגבי מצבו, עומד הרבה שנים ללא שימוש.

תבניות אפייה צריכות הכשרה

ירושלים24/7
2 תבניות קטנות מחרס. היו בשימוש לגבינה ודגים, אבל נפל על זה רוטב של בשר ולכן צריכות הגעלה והכשרה. אני לא מבין בזה, אולי מישהו דתי יוכל לקחת ולהחזיר את זה להיות כשרותי.

סיכה לדש הבגד 2

חולון25/7
איסוף מחולון או ת"א קניון עזריאלי העט הוא אינדיקציה לגבי הגודל של הסיכה עבור דש הבגד

סיכה לדש הבגד

חולון25/7
סיכה קטנה ונחמדה לדש הבגד. העט שם כדי לתת תחושה לגבי הגודל של הסיכה. איסוף מחולון או ת"א איזור קניון עזריאלי.

ערכה ללימוד אנגלית - חוברות וקלטות וידאו

רמת גן10/8
ערכה מלאה הכוללת חוברת ו-6 קלטות וידאו ( צריך וידאו להשתמש בהן) וחוברות. למי שאין מכשיר וידאו שמחובר לטלויזיה אין מה לעשות עם הערכה . ***מי שרוצה יוכל לקבל גם מכשיר וידאו שמאוחסן אצלי הרבה שנים- אך איני בטוח לגבי תקינותו (לכן רצוי שלמי שיאסוף יהיה מכשיר וידאו תקין).

כלב

צופית6/7
היי לקחנו לאומנה זמנית במצב מוזנח ולא טוב את הבת של הכלבה שלי (אימצנו את האמא אחרי שילדה ) אחרי שהעמותה שלה התייאשה ממנה ולא נמצא לה משפחה מאמצת קבועה . לונה בת שמונה חודשים מעורבת עם משהו שנראה כמו כנעני , חמודה , שובבה ,מלאת אנרגיות ומרץ , עושה צרכים בחוץ כאשר מוציאים אותה בזמן. אוהבת אנשים, לגבי כלבים אחרים עוד לא יודעים . צריכה תשומת לב זמן ואילוף כמובן . נאמר לנו מהעמותה שיש לה נטייה לנבוח כאשר נשארת לבד ללא כלב נוסף ,לכן עדיף בית עם חצר ועוד כלב . עברה חיסון משושה, עיקור, תילוע ובשבוע הקרוב תעבור גם חיסון נגד כלבת. אנחנו ממש לא רוצים שלונה תחזור לעמותה שוויתרה עליה ותמשיך להתגלגל בין בתים מחפשים בית חם אוהב וקבוע בשבילה . נשמח מאוד להראות אותה אצלנו בחצר בתאום .
עוד לגבי:   1