לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא כרו יד 2, כרו יד שניה, כרו למסירה, כרו חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

גליונות עיתון מרווה לצמא

לוד 3/5
גיליונות מרווה לצמא משנת ס"ב עד ס"ד כרוכים

קום והתהלך בארץ

קרית עקרון 13/5
ספר מודפס כרוך :קום והתהלך בארץ"

דפים בגודל A4

רמת גן 31/3
דפים שצד אחד מודפס לבבטת קטנים על כל הדף עם כיתוב של איזה חברה וצד שני חלק. לא מתאים למדפסות כי הנייר עבה יותק ואולי זה נקרא מבריק כרומו

כ-90 חתולים חמודים זקוקים לבתים

ירושלים 26/5
כ-90 חתולים שונים , ביניהם הרבה גורים , מחפשים בתים ! חלקם נמצאים עדיין בהסגר העירוני בירושלים ונמצאים בסכנת המתה מיידית , חלקם נמצאים באומנות זמניות בבתים של מתנדבים , חלקם גורי חתולים שהגיעו לאומנות מאנשים שלא יכלו לגדל אותם , חלקם נמצאו ללא האמא ברחוב וטופלו באומנה בעזרת אנשים טובים שנרתמו לסייע להם. אנא אמצו אותם ! האימוץ הוא בחינם ! ( אינו כרוך בתשלום ! ) . מדובר בחתולים מאוד ידידותיים וחברותיים , שטופלו באהבה ובמסירות על ידי האומנות שלקחו אותם תחת חסותן , ומשוועים לבתים מאמצים. יש ביניהם מבחר גדול מכל הצבעים והגילאים !

אוכל לכלבים

אשקלון 10/4
אוכל יבש מסוג Hills k/d לכלבים החולים באי ספיקת כליות כרונית או זמנית. 4.8 ק"ג בתוקף עד 05/2021. בנוסף שתי פחיות שימורים סגורות של אוכל מאותו סוג בתוקף עד 09/2020.

מכונת כביסה

פרדס חנה-כרכור 5/4
מכונת כביסה 10 קג. *עובדת בשיטה האמריקאית - עם חיבור ישיר למים חמים* פעם אחרונה שעבדה היתה נזילה. זה קרה בעבר והסתדר. לא יודעת במה כרוך תיקון. בנוסף יש חלודה בחלק הפנימי של המכסה שצריך להקפיד לנקות (ולא למלא יותר מדי) - כדי שלא תגיע לכביסה. הסלולר כבוי - זמינה להודעות בווטסאפ.
עוד כרו:   1