לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא כאן יד 2, כאן יד שניה, כאן למסירה, כאן חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

פינת חמד

ראשון לציון14/6
מקומות מרתקים לבילוי טיול ורומנטיקה... כאן בארץ

"גייטרס" - מונעים מאבנים/חול להיכנס לנעליים

חיפה15/4
לקחת פרטים ניתן לראות כאן: http://www.simblissity.net/levagaiter.htm

תיק לעגלת בלרינה צבע ב'ז

עמנואל25/5
מוסרת באהבה תיק תואם לעגלת בלרינה צבע ב'ז (שמסרתי כאן בעבר)

שיש

ירושלים16/6
פלטות שיש שפורקו בשלמותם עקב שיפוץ. יש לי תמונת איל השיש נראה באמת (כאן בתמונה הם מאובקים). בואו תקחו.

חזיות הנקה

יבנה16/6
2 חזיות הנקה, שקיבלתי כאן באתר ולא התאימה לי המידה. צבע בז' ושחור. ללא ברזלים. מידה 85c. במצב טוב, לא קרועות.

כיריים חשמליים

פתח תקווה16/6
כיריים חשמליים שלקחתי כאן מהאתר חברת ווירפול הם לא מתאימים לי כי דורשים שקר תלת פאזי.. בעיקרון יש עליהן ביקורות מעולות. קצת שבורות בפינה כמו שאפשר לראות בתמונה.. בבקשה לפנות במייל..איסוף מנחלים

מכשיר כושר ליד

חולון16/6
מכשיר כושר קפיץ לחיזוק היד. נא לפנות אלי רק אם אתם באמת מעוניינים להגיע ולקחת. לא לשאול שאלות שהתשובות אליהן כתובות כאן. אנא מכם...

מתקן לייבוש כלים

באר שבע7/5
מתקן לייבוש כלים של איקאה. כמו בתמונה כאן, אבל ללא התחתית לאיסוף המים. לא נעשה בו הרבה שימוש, אבל הוא מעט ישן (בן כמה שנים).

ציור

אורנית24/5
ציור שקיבלתי ולבסוף מוסר. בבקשה הודעה כתובה לנייד ולא כאן

ספר של סובול, עם חתימתו

ירושלים15/5
הספר "כאן ועכשיו: עמיר פרץ והמצב הישראלי" מאת יהושע סובול, ידיעות ספרים, 189 עמ'. עם הקדשה אישית וחתימה של עמיר פרץ, וחתימה של סובול. בלי הודעות, רק להתקשר. עדיף בסופי שבוע!

דוד חשמל

חדרה4/5
מוסרת דוד חשמל במצב טוב, מחדרה. ליצור קשר עם דינה ( לא להשאיר כאן הודעה)

אימון אישי קואצ'ניג

ראשון לציון6/5
אימון אישי לאורח חיים בריא והעצמה אישית , אימון שגורם לפריצות דרך , הגשמת חלומות ויעדים. האימון יינתן ללא עלות וללא התחייבות כספית. אני כאן בשבילכם יחד נחשב מסלול מחדש מקדם, ממנף ומאיר.

בריטניקה לנוער

תל אביב-יפו2/5
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אנא בידקו בבקשה אם יש באפשרותכם לעזור לנו באופן הדדי מול רשימת חיפוש החפצים שלנו כאן באתר - ליד השם שלנו (שם המוסר) ובאותה שורה, כתוב מה שאנו מחפשים.. זה לא תנאי כמובן !!!

אנטנת וויפי ביתית חיבור usb

חדרה1/5
למחשב נייד או נייח. על בסיס עם כבל או כאנטנה צמודה בחיבור ישיר. לשאלות טכניות - איני יודע, תסתכלו במפרט שבתמונות. פניות טלפוניות בלבד. כל הקודם זוכה. לא שומר חפצים.

vanilla ice body mist

ניל"י25/4
בקבוק כמעט מלא שעושה לעור ריח מדהים *מתאים לנשים* הקליטה כאן לא טובה וגם לפעמים כשמחייג אני לא מקבל שיחה לכן עדיף מסר באתר :)

לימוד תורה וגמרא - בשכונת נחלאות

ירושלים16/6
תמיד רצית ללמוד תורה או גמרא ולא ידעת מאיפה להתחיל. כאן בבנין ציון ישנם שיעורים וחברותות בכל הרמות ולכל הגילאים, מתאים לכל רמה דתית. אפשר לבוא סתם ככה או לתאם מראש. הכל כמובן ללא תשלום

ספר-מה אתה יותר יהודי או ישראלי?

מצפה נטופה15/5
ספר בהוצאת יהדות כאן ועכשיו עורך - חנוך דאום סאב כותרת - חרדים, חילונים ודתיים מערטלים את זהותם בפומבי.

מכשיר מלח לנוזלים באוזנים-השאלה

ירושלים12/6
מכשיר מפזר אויר ומלח מיוחד שבמקרים מסויימים מייבש את הנוזלים באוזניים ומאפשר שמיעה לילדים ותינוקות, לא מפריע לבריאים, ניתן בחינם , בהשארת צ'ק פיקדון, שיוחזר עם החזרת המכשיר. המכשיר לא מצריך מרשם רופא ואינו מוגדר כתרופה. כל הנאמר כאן אינו בגדר המלצה רפואית ! ניתן להשאלה בירושלים לכל הארץ. ניתן להשאלה בעיר בני ברק לתושבי העיר.

מרקייה גדולה חרסינה

תל אביב-יפו2/5
יש עוד כלי חרסינה שאנו מוסרים תבדקו ברשימה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ נשמח לעזרה הדדית - רשימת חיפוש החפצים שלנו כאן באתר נמצאת באותה שורה לצד השם שלנו (שם המוסר). אם יש לכם משהו מהרשימה שאתם יכולים למסור - נשמח מאד. זה לא תנאי כמובן !!!

רמקול קטן 10/20 ס"מ

תל אביב-יפו2/5
יתאים למסך מחשב אולי אם נמצא את בן-הזוג שלו... ניידע ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אנא בידקו בבקשה אם יש באפשרותכם לעזור לנו באופן הדדי מול רשימת חיפוש החפצים שלנו כאן באתר - ליד השם שלנו (שם המוסר) ובאותה שורה, כתוב מה שאנו מחפשים.. זה לא תנאי כמובן !!!
עוד כאן:   12הבא ›האחרון »