לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יש לי לתת יד 2, יש לי לתת יד שניה, יש לי לתת למסירה, יש לי לתת חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

דיסקים וינדוס ישן

תל אביב-יפו9/9
יש לי לתת דיסקים עם תוכן של וינדוס ישן מי שאולי צריך

קופסאות מטרנה ריקה

פתח תקווה8/10
יש לי קופסאות מטרנה ריקות למסירה בפתח תקווה אפשרי ליצירות, יש לי 4 קופסאות כרגע, יכולה לתת באופן קבוע. לבוא ולקחת, אם לא ימסר עד 17/10 אני זורקת.

ארון 5 דלתות

רעננה28/8
* רוחב: 5 דלתות גובה: עומק: * קומה: קרקע * יש מעלית? אין צורך נגיש הארון מפורק באחסנה ולכן קשה לי לתת מידות. יש לו מגרות תחתונות, מעליהם דלתות רגילות ומעלה עוד קומה של ארון קטן יותר.

שמלת ערב צהבהבה

הושעיה17/8
שמלה חגיגית מפשתן. במצב די טוב. [היא מרונן חן, מלפני די הרבה שנים...]יש כתם קטנטן ורפה למטה. אפשר אולי לתפור עליו איזה פרפר. יש לי עוד כמה בגדים לתת. * מיועד ל: נשים * צבע: צהוב בהיר מידה 38 אורך- עד הברך

התקנת לינוקס Linux/installation

בנימינה19/9
מוכן לסַיֵעַ - בלי תשלום -- בהתקנת לינוקס Linux על מחשבים חדשים או ישנים - באזור מגורַי. ווינדוז M$Windoz גוסס או מקרטע? מערכת לינוקס עשויה לתת חיים חדשים למחשב. מדוע? - הרעיון של הפצת השמוש בלינוקס קרוב ללבי.

להשאלה בוקסות למברגה(כרגע המברגה מושאלת)

גבעת שמואל8/10
להשאלה בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה (נכון ל21.8.19 מישהו השאיל רק את המברגה ללא הבוקסות וכו). שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, (במקרה שתחזור המברגה אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין...) איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת בוקסות כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!
עוד יש לי לתת:   1