לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא חתולה יד 2, חתולה יד שניה, חתולה למסירה, חתולה חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

חתולה יפיפיה זקוקה לבית בדחיפות

בית אורן 17:52
חתולה מקסימה חברותית גדולה יפה עם אופי טוב . ננטשה באכזריות באמצע שום מקום ביערות הכרמל . אני מחפש לה בית טוב באופן דחוף. היא מדהימה .. אז בבקשה מי נותן לה בית חם לתמיד ? השאירו פרטים ואחזרו אליכם בהקדם. .

חתולה פרוותית- לגינה

רמת השרון 3/6
חתולה ביישנית ושקטה, וכמעט שאינה מורגשת. מעוקרת כבת שנתיים. חיה מרבית זמנה על גג החשוף לגשמים וזקוקה לגינה משלה! החתולה חששנית ולא מתלטפת, אבל לעולם אינה שורטת או תוקפת!! מעוקרת. *אפשר גם בשבת*

חתולה פלפלית

תל אביב-יפו 3/6
חתולה סקרנית, מצחיקה, וגרגרנית! מעוקרת כבת שלוש, מאומנה מצילת חיים. רגילה לארגז הצרכים. האימוץ באזור המרכז/שרון מאומנה פרטית.

חתולה שחורה !

אור יהודה 2/6
חתולה שחורה מעוקרת ומחוסנת...בת שנתיים...!! החתולה מטופלת אצלי בחצר מרגע שנולדה... מוסר אותה על רקע תקיפות מצד חתולים זרים... רק פניות רלוונטיות למסירה בבקשה !! ניתן לאסוף באור יהודה / או לתאם למסירה באזור גוש דן/ נוסע בשישי עד לצפון איזור חיפה/ קרית טבעון...

חתולה

עכו 30/5
חתולה מהממת חומה שחורה, מעוקרת, ממש חברותית ואופי טוב.

חתולה ביתית בת 3 יפיפייה ומעוקרת

חיפה (קרית חיים) 4/5
חתולה יפיפייה ביתית ומטופחת, סופר חברותית שאוהבת אנשים וילדים אוהבת להתקרבל ומאד מתמסרת עם אופי נוח כמו חברת משפחה. פרוות אנגורה שכמעט ואינה נושרת שנראית כמו רעמת אריה, עם מבט עינים של קרן פלס וגרביים לבנות בכפות רגלייה הקצרות. מעוקרת ובת 3, ולצערנו בשל מעבר לבית אבות נאלצים לחפש לה בית חם חדש. חשוב לנו שתקבל אהבה ובית חם ואוהב!
עוד חתולה:   1