לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא הטלפון יד 2, הטלפון יד שניה, הטלפון למסירה, הטלפון חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ספר תולדות הטלפוניה

קרית אונו 8/4
ספר בהוצאת חברת Orange המתאר ומאייר את תולדות המצאות הטלפון. במצב חדש.

בידורית

אזור 27/5
בידורית אני מפרסמת הטלפון לא בשביל שתציקו בהודעות רק לטלפן

טלפון ישן רק שיחות

לוד 14/5
הטלפון רק לדיבור וישן ויתכן שצריך תיקון

כבל לטלפון

עמנואל 4/5
כבל לחיבור מהקיר אל מכשיר הטלפון

ראש מטען

ירושלים 4/5
מטען לטלפון ישן ללא הכניסה למכשיר הטלפון

מעמד טלפון לרכב

אור יהודה 27/4
מעמד לרכב מתחבר למזגן לגריל של המזגן -מחזיק את הטלפון עי מגנט

פלאפון

פתח תקווה 13/5
נייד של פעם ללא סים וללא בטריה של חברת סמסונג. למעוניינים לשלוח הודעת סמס בלבד *** לאספנים בלבד! הטלפון לא יכול לשמש לשיחות מאחר והוא ישן וללא אפשרות לכרטיס SIM.

מדריך למשתמש Motorola v191

קדימה 25/4
מדריך למשתמש (חוברת מקורית) בעברית לטלפונים סלולרים ישנים Motorola v191 Nec n4lli שימו לב, רק חוברות ללא הטלפונים, נא לא להטריד אותי בפניות סרק.

סרטי ילדים (דיסקים) עם תרגום/דיבוב

תל אביב-יפו 26/5
סרטים - ראו בתמונה * אני עונה !!רק!! למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.

נעלים וסנדלים לגיל 5-7

תל אביב-יפו 26/5
מידות מ 29 ועד 32 (אבל אין קשר למידות.... כי חלק מהנעלים מהארץ, חלק מאליאקספרס, חלק מצכיה) * אני עונה !!רק!! למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.

משחק זכרון לאכול בריא

תל אביב-יפו 26/5
חדש באריזה סגורה, יש לי 2 !! * אני עונה !!רק!! למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.

4 כוסות "שוט" ומאפרה

תל אביב-יפו 26/5
4 כוסות "שוט" ומאפרה בתמונה * אני עונה  !!רק!!   למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.

מגהץ אדים

תל אביב-יפו 26/5
המגהץ עובד יש שבר כפי שרואים בתמונה, אך המגהץ עובד * אני עונה !!רק!! למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.

קלמר ותיק גב קטנטן בצורת דובי

תל אביב-יפו 26/5
כמו בתמונה בדובי יש רוכסן מאחור, והיא הייתה סוחבת בו כל מיני פיצפקס... * אני עונה !!רק!! למודעות שמציינות טלפון. * המענה שלי הוא הודעה עם הטלפון שלי כדי שתצלצלו ונתאם מועד איסוף נוח לשנינו. * האיסוף הוא סמוך לדיזנגוף סנטר (אין חנייה!!) * אם קבענו שאת/ה בא/ה - אז עימדו בקביעה שלנו. * תמיד נעים יותר לקבל בתמורה הכרת תודה.
עוד הטלפון:   1