לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא הוראות יד 2, הוראות יד שניה, הוראות למסירה, הוראות חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ספר נהג פיג'ו 107

תל אביב-יפו22/9
למסירה ספר הוראות הפעלה לנהג פיג'ו 107.

קלסר

רעננה14/11
קלסר עם אוסף דפי עתון לאשה עם הוראות לעבודות יד וכו'

משקל אדם

ירושלים26/10
משקל אדם חדש לגמרי אבל לא ממש מדויק, בשקילות חוזרות מזייף באיזה ק"ג-2. בא עם האריזה המקורית, בטריות, רגליים, הוראות והכל.

בלוקים לבניית גדר/חומה/קיר

רמלה28/9
כ 50 בלוקים מסודרים על שני משטחי רפסודה (חומת בלוקים שפורקה, טובה לשימוש חוזר, במיוחד אם מורחים טיח מעל. אפשר גם להעמיס 1-1 ביד (גישה קצרה לרכב). ברמלה. עדיף לשלוח הודעה בווצאפ- אשלח בחזרה הוראות הגעה.

תלת אופן

תל אביב-יפו4/11
תלת אופן עם הצללה וצעצוע טלפון מנגן. שני מצבים - דוושות פעילות או מנוטרלות. מוט ההולכה מעט נשבר ולא כל כך נוח לדחוף במצב הזה, אבל לילד* שיכול לדווש בעצמו זה מתאים. כולל חוברת הוראות. דורש ניקוי (עמד קצת בגשם). * או ילדה

מכונת תפירה סינגר מארה"ב - צריכה תיקון

גבעתיים17/10
מכונת תפירה - singer promise המכונה עובדת על 110 וולט ולכן לא מתאימה למתח החשמל בארץ (220 וולט), נדרש להשתמש בממיר מתח מ-220 ל-110. המכונה צריכה תיקון מגיעה עם הוראות באנגלית

חוברת סריגה של ויטלגו

נצרת עילית12/11
למסירה חוברת סריגה. בחוברת הוראות סריגה ל62 דגמים. לא מצויינת שנת הדפסה למסירה בנצרת עלית

מצלמת מחשב

בני ברק24/10
מצלמה למחשב לא ידועה אם תקינה נראה שכן רק אין לי אפשרות לבדק מכיון שזה טוב רק עבור windows xp\200 או אחרים. למתקדמים מעבר לwindows 7 הוא לא טוב! בא אם דיסק להתקנה וחוברת הוראות (מצלמה שקיבלתי מהאתר)

קטמינו- חלקים חסרים

רמלה2/10
למסירה משחק חשיבה קטמינו של פוקסמיינד. משחק מאוד מוצלח וחכם. חסרים למשחק 2 חלקי עץ, אם יש לך ידיים טובות אפשר לייצר את החלקים החסרים מעץ או בהדפסת תלת מימד וכו. גם הוראות המשחק אבדו אבל בטוח אפשר למצוא באינטרנט.
עוד הוראות:   1