לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא הגע יד 2, הגע יד שניה, הגע למסירה, הגע חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מטען Chromebook pixel 2013 חוט לא תקין

יבנה2/8
סופש בלבד ביבנה לשלוח ווטסאפ שעה לפני הגעה לוודא שבבית

פיוז לרכב

גבעת אבני22/7
פיוז לרכב חדש 10 חינם לתאם הגעה

מנורה ללילה

בני ברק23/6
במצב פצצה ניתן לתאם הגעה בשעות הערב

סט צלחות

תל אביב-יפו30/6
סט של 12, צלחות קטנות, קערות, וצלחות גדולות שטוחות. נא להתקשר/לסמס רק רבע שעה לפני הגעה.

נעלי עבודה משומשות

אריאל12/8
בס"ד יש לי נעלי עבודה שחורות במידה 41, שקניתי אותן ממש יקר לאיזו עבודה שלבסוף התפטרתי ממנה אחרי כחודש וחצי בלבד עקב קושי פיזי רב מידיי וניצול פיזי של המעסיק מעבר לתפקיד לשמו הגעתי לעבודה הזאת. אשמח למסור בחינם ובאהבה את הנעליים האלה. תמונה יש לי בטלפון ואשלח בוואצפ' למבקשים בעז"ה בלי נדר. צריך רק לעבור עליהן קצת מבחוץ ומבפנים, הן ממש כמו חדשות וחבל שאזרוק אותן כשאולי יכולות להביא תועלת למישהו/היא אחר/ת. שילחו לי מסר ותקבלו כל פרט שתבקשו על הנעליים ואם תתנו לי את הטלפון אשלח לכם וואצפ' עם תמונת הנעליים כי המצלמה שלי לא טובה ממש וצריכה לסדרה. בתודה מיכל. (מדגישה שהנעליים היו בשימוש רק כחודש וחצי וניתן לומר עליהן שהן כמו חדשות כמעט.. קצת אבק וליכלוך שהצטבר בינתיים מחוסר שימוש וצורך שלי בהן. עומדות בצד מחכות....וכל הקודם זוכה(נדרשת הגעה לאריאל כי אינני ניידת- תיאום וכתובת בפרטי במסרים. )

תבניות אפייה צריכות הכשרה

ירושלים24/7
2 תבניות קטנות מחרס. היו בשימוש לגבינה ודגים, אבל נפל על זה רוטב של בשר ולכן צריכות הגעלה והכשרה. אני לא מבין בזה, אולי מישהו דתי יוכל לקחת ולהחזיר את זה להיות כשרותי.

בגדי תינוקות

חולון13:18
בגדי תינוקות - כמות גדולה לתאם הגעה ולבוא לבחור מה שמתאים

סכיני שף / מטבח כשרים לפסח

אפיקים24/6
שני סכיני שף / מטבח. הסכינים מתאימים לפסח, עברו הגעלה.

מיטת נוער

קרית מוצקין14:31
מיטת נוער נפתחת עם ארגז מצעים כולל יחידה נוספת נפרדת תואמת מתקפלת . קיימת מעלית. נא לתאם הגעת מסירה אחהצ / ערב

כונניות / וטרינה

קרית מוצקין14:30
2 ארוניות כולל וטרינה תואמת . אין צורך בפירוק ... קיימת מעלית. נא לתאם הגעת מסירה אחהצ/ערב

תיק לבן

פתח תקווה15/8
למסירה תיק לבן לנשים, צבעו הלבן דהה מעט אך הוא מצויין. מוזמנים להתקשר ולתאם הגעה עם טלפון שאמסור. בברכה!!

ספה

תל אביב-יפו20/7
ספה חומה. יש כתמים שניתנים להסרה. הידיות עם שריטות של חתול. הגעה מחר בבוקר או ראשון בערב לאחר מכן יזרק

תיק חום לגבר

פתח תקווה15/8
למסירה תיק חום לגבר, הכתפיה מעט לא מתלבשת על הוו של צד אחד, ולכן צריך לסדר אותה מידי פעם או לקחת אותו לתיקון איכותי. לתיאום הגעה, יש לפנות אליי ואני אתן טלפון שממנו תוכלו לקחת את התיק. בברכה

גישור ויישוב סכסוכים

חדרה7/8
ללא כל עלות כספית. - סיוע בפתרון סכסוכים בדרך הגישור. - ביצוע הליך גישור מלא עד הגעה לפתרון הצדדים - עריכת הסכם לסיום הסכסוך - זמין לכל שאלה או הסבר בכל הקשור בהליך הגישור

ארגז מתכת

תל אביב-יפו25/6
ארגז מתכת שלדעתי נועד להיות כספת מוטמעת בבטון. עובי דפנת הארגז פחות ממילימטר. אחלה למיחזור מתכת או ארון היפסטרי * רוחב:50 , גובה: 63 סמ , עומק: 41 * קומה: 3 * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא אבל אין לי את המפתח של המנעולים אז צריך מסור דיסק או עבודה קשה עם מסור מתכת כדי להסירם... כל הקודם להגיע זוכה... ניתן להגיע לקחת בערבים בלבד או סופש. נא לשלוח ולתאם הגעה בהודעה בלבד.

השאלת ציוד לאירוע עד 70 איש

גבעת שמואל18/8
להשאלה לכ70 איש צלחות, קערות, כוסות, סכום, מפיות בד, אגרטלי פרח בודד, בקבוקי זכוכית להגשת מים וכ40 צנצנות לעיטור נרות לשולחן או להגיש קינוח. לאירוע קניתי והטבלתי סט כלי זכוכית ל80 איש (צלחת 25 סמ קוטר, צלחת יותר קטנה לסלטים וקערה מתאימה גם למרק/קינוח/סלט (1 נשברה אז ל79 איש), כוסות בערך ל70 איש, סט סכום כמות ל80 איש ו80 מפיות בד צבע קרם. הציוד כרגע פרווה והוטבל (חוץ מהאגרטלים שלא הוטבלו ויפים גם להגשת רטבים/ליקרים אבל דורשים הטבלה למי שירצו להגיש בזה למאכל). הצלחות מזכוכית לכן לא דורשות הכשרה גם אם מישהו השתמש בזה לבשר או חלב. סט הסכום אני מעבירה הגעלה בין משאיל למשאיל (הליך הכשרה) כך שהכל שוב מצב פרווה. הציוד יושאל למי שיחזירו את הציוד שלם שטוף ונקי ושאחרי הייבוש יוחזר לארגזים המקוריים תוך שמירה על הציוד ועל הארגזים. אין להכניס את הכלים לתנורים. הסט צלחות כבד קצת ונמצא קומה 1 ללא מעלית (זה לא קל אבל האירוע נראה רמה אחרת עם הכלים) איסוף והחזרה על מי שמשאיל ממני. נא להשאיר הודעה קולית בבית לא בשבת. יש ציוד נוסף שלא ציינתי (כמו שפנגדיש), אבל יושאל למי שיסדר ליבון אצל רב.
עוד הגע:   1