לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא האוויר יד 2, האוויר יד שניה, האוויר למסירה, האוויר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ביטאון חיל האוויר

אריאל24/8
השלושים ביטאונים חיל אוויר למבירה

כדורסל

נתניה17/10
כדור כדורסל יורד האוויר אפשרי אולי לתקן אם יודעים

"תמוז בלהבות"

רמת גן25/9
הספר "תמוז בלהבות" ראה אור בשנת 1986, והיה לרב-מכר. הוא מתעד לפרטיו, מכל זווית אפשרית, את סיפור מבצע השמדת הכור הגרעיני בעיראק, שכינויו בצה"ל היה "גבעת התחמושת" ובחיל-האוויר נקרא "אופרה". המהדורה הנוכחית (1993) מביאה גילויים חדשים רבים שהיו עד כה אסורים בפרסום או לא נודעו במלואם קודם לכן, ביניהם: טייסי חיל-האוויר שהשתתפו במבצע, מתארים בהרחבה את ביצוע המשימה; חילוקי הדעות בין ראש-הממשלה לבין השרים שהתנגדו להפצצה; פרטי המחלוקת בין ראשי ה"מוסד" ואמ"ן לבין סגניהם; המסמך המלא של מחלקת המדינה בוושינגטון, שאישר את המידע הישראלי כל כוונותיה הגרעיניות של עיראק; האזהרה האמריקנית לישראל שלא להפציץ את הכור; ההדלפות על תאריכי ההפצצה; חמשת הבכירים במימשל האמריקני שתבעו להעניש את ישראל; המשבר עם ארצות-הברית וחיסולו; נסיונותיה של עיראק לבנות את הכור מחדש. חשיפתה של תוכנית הגרעין הסודית של עיראק במהלך מלחמת המפרץ 1991, שפרטיה מובאים במהדורה זו, אישרו בדיעבד את ראיית הנולד של ישראל.

אופניים לילד/ה קטנים

מטע26/9
אופניים שקיבלנו לפני כמה שנים ובעיקרון לא שימשו מעולם, אבל לצערנו עמדו בחוץ כבר כמה חודשים טובים, נתונים לפגעי מזג האוויר. קטנים, עם גלגלי עזר, כבדים.

בלונים

ירושלים17/10
למסירה בלונים מחומר שמחזיק מלא זמן. מלאים באוויר ניתן לנפח אותם בעזרת קשית (האוויר לא יוצא), 3 בצורת בלון ויש מספר 27. (הם גדולים, התמונה קצת לא מחמיאה להם) איסוף מקרית יובל, נא לפנות רק אם מתכוונים לבוא לקחת.
עוד האוויר:   1