לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא בני ברק יד 2, בני ברק יד שניה, בני ברק למסירה, בני ברק חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

2 רדייאטורים בני ברק

באר יעקב15/5
2 רדיאטורים (לבן 13 צלעות) זהוב (17 צלעות) לא ידוע מצבם נראה שתקינים לגמרי. נמסרים בבני ברק רחוב יהושוע ליד העיריה. בבקשה להתקשר רק כדי לתאם הגעה תוך 30 דקות עד שעה. במידה וניהיה זמינים. לאיסוף מיידי. נא לא לבקש לשמור - אין באפשרותחינו לשמור עימכם הסליחה :

בני ברק

בני ברק13/5
מכנס כחול מבריק וחולצה תואמת צריך תיקון קטן

ביגוד

יבנה19/5
3 חולצות ציצית חדשות של ישיבה תיכונית בני ברק

שקית בגדים לילדה לגילאים שנה - שנתיים

קדומים18/5
ניתן לאסוף מפתח תקווה, בני ברק או ישוב קדומים

משחק קופסה

בני ברק8/5
משחק קופסא למסירה, אין לנו צורך בו באזור בני ברק.

בטריות

בני ברק14/5
בטריות אצבע 3בטריות כמו חדש לא נטענות באזור בני ברק רמת גן. כל הקודם זוכה

נעלי ריצה

בני ברק28/5
נעלי ריצה 40 נשים לא חדש . בני ברק ליד ז'בוטינסקי

2 בקבוקי מינוקסי לגברים

בני ברק15/5
למסירה 2 בקבוקי מינוקסי לגברים בני ברק

אלפון

רעננה24/6
אלפון של פעם חדש באריזה איסוף רעננה או בני ברק

מכשיר מלח לנוזלים באוזנים-השאלה

ירושלים12/6
מכשיר מפזר אויר ומלח מיוחד שבמקרים מסויימים מייבש את הנוזלים באוזניים ומאפשר שמיעה לילדים ותינוקות, לא מפריע לבריאים, ניתן בחינם , בהשארת צ'ק פיקדון, שיוחזר עם החזרת המכשיר. המכשיר לא מצריך מרשם רופא ואינו מוגדר כתרופה. כל הנאמר כאן אינו בגדר המלצה רפואית ! ניתן להשאלה בירושלים לכל הארץ. ניתן להשאלה בעיר בני ברק לתושבי העיר.

טוסטר אובן

רמת גן15/5
35 ליטר של home נקנה בפסח 2018 נמסר לתיקון לפני פסח האחרון לתיקון מנורה שדולקת בזמן פעולה צריך ניקוי נמצא עדין בהומסנטר בני ברק מול קניון איילון כדי להוציא אותו יש לעבור דרכי לקבל את טופס המסירה לתיקון . הוא תוקן ומחכה שם.

להשאלה מברגה בוקסות ומה שצריך

גבעת שמואל24/6
להשאלה מברגה, בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה. שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין... איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת מברגה כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר.. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!
עוד בני ברק:   1