לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא בוגר יד 2, בוגר יד שניה, בוגר למסירה, בוגר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

תרנגול ציבעוני בוגר

קרית ים17/7
תרנגול ציבעוני ובוגר למי שיש לו גינה זה טוב..... לרציניים בלבד... התמונה להמחשה בלבד...

אוכל לכלב בוגר

ירושלים14/7
חצי שקית, אוכל לכלב בוגר, איסוף מגילה

שמיכות

הרצליה11/7
שמיכות לאנשים בוגריםמצב מצוין נא לפנוצ דרך האתר

ביגוד

נתניה24/6
בגדים לנשים בוגרות - חולצות ומכנסיים

שרשרת

ירושלים23/6
חדשה בצבע כסף מתאים לנשים בוגרות

ארנבונים דרקונים מחפשים בתים אוהבים

פתח תקווה3/7
חאליסי, אם הדרקונים, ארנבת אפורה בוגרת (בת שנתיים), נאספה על ידינו לאחר שננטשה "לחיי הטבע" כשהיא בהריון. כעת היא והמהלכים הלבנים מחפשים בתים שופעי אהבה ואחראיים שיעניקו להם את כל התנאים להם הם זקוקים.

דגיגי גופי

מורשת15/6
דגי גופי קטנטנים למסירה. נדרש לגדלם במיכל נפרד על מנת למנוע את אכילתם ע"י דגים בוגרים. בכל מקרה לא מתאים יחד עם דגי זהב.

כובע אנגרי ברדס

מודיעין28/5
כובע אנגרי ברדס מתאים לילד בוגר+

אימון אישי למערכות יחסים

חיפה8/7
אימון למערכות יחסים אני משלבת אימון רגשי, דימיון מודרך, NLP, איבחון התדר האנושי, תהליכי סליחה- גליה, בוגרת מכללת רטר, בית ספר לאימון "התדר", מכללת יוזמות 10 מפגשים ללא עלות, בכייף ואהבה

ספות דמוי עור

תל אביב-יפו18/7
2 ספות דמוי עוד במצב מצויין! ספה דו מושבית - 1.6 מ' אורך ספה תלת מושבית - 2 מ' אורך קומה שלישית, חדר מדרגות מרווח + מעלית איסוף מתא בן יהודה פינת בוגרשוב. חייב להילקח עד שבת בערב!

מלמד גידול תולעים אדומות

אבן יהודה12/7
בוגר פרמה קלצר מגדל בהצלחה תולעים אדומות מגיע למוסדות וחוגי בית וכו שעה קלה של שיחה על תולעים ובית הגידול ועוד ללא תמורה

כלבה לבנה מעוקרת ומחוסנת בת 8

תל אביב-יפו15/6
כלבה לבנה מעוקרת ומחוסנת בת 8 כלבה לבנה ביתית, רגילה להיות בבית, נוחה לגידול ומעוקרת נמסרת לאימוץ עקב בעיות גב של הבעלים הנוכחי. לא רוצים למסור אותה לצער בעלי חיים אך המצב הרפואי לא טוב ואני מקווה לעזור לבעלים למצוא משפחה מאמצת טובה. בצער בעלי חיים, אנשים מעדיפים לאמץ גורים וכלבים בוגרים נותרים שם (ולעיתים קרובות מומתים). • הכלבה טובה ונוחה ולא תוקפנית. • הכלבה איננה כלבת שמירה היא כלבת מחמד חמודה. • הכלבה איננה נובחת כמעט והיא שקטה ורגילה להיות בבית. • בניגוד לאימוץ גורים שלא יודעים למה הכלב יגדל להיות, כאן אפשר לדעת בוודאות. כלבה חמודה שקטה ועדינה.

גישור - שיחת היכרות ללא תשלום

קרית מלאכי24/6
משפטן, חוקר פרטי ומגשר. במקום לצעוד במשעול המתיש והאינסופי של ההתדיינות המשפטית, בואו ונצעד יחד במרחביו התומכים של הליך הגישור. הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. אני בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון נוסף במשפטים. מגשר ובוגר פרקטיקום של בתי המשפט. מבצע גישורים בנושאים שונים (תביעות קטנות, סכסוכי שכנים, אישות - זוגיות, עניינים כספיים ועוד). מציע פגישת היכרות (לצורך תיאום הגישור וקביעת התאמה) ולאחריה, יתבצע הליך הגישור עצמו. אני מדגיש שוב ! הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. . ניתן לפנות לאי מייל או לסלולארי. על הפנייה לכלול פרטים להתקשרות ונסיבות המקרה. אין צורך בפרטים מלאים, נשלים זאת במהלך פגישת ההיכרות. להתראות !
עוד בוגר:   1