לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא באר בע יד 2, באר בע יד שניה, באר בע למסירה, באר בע חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מגנים ונרתיקים לטלפונים

ראשון לציון4/10
נרתיקים לסלולרי, בעיקר לסוני אקפריה z לדורותיו, רובם חדשים באריזה. מי שלוקח, יקח את הכל מבלי לברור.

נעל עקב שחורה ללא סגירה מאחור מידה 8 וחצ

חיפה11/11
נעל עקב שחורה ללא סגירה מאחור, של ninewest נקנתה במשביר, נלבשה פעמיים ושכבה בארון כמה שנים. במצב טוב , מידה 8 וחצי של nine west, בערך 39 בתרגום למידות אירופאיות. למסירה בנווה שאנן חיפה ללא משלוחים, נא לציין מס' פלאפון בהודעה.

חתול שחור

מודיעין29/10
הקטנציק הזה חייב בית או אומנה בדחיפות. נמצא לבד על כביש מהיר ונאסף, כרגע הוא גר בשטח חקלאי שזה עדיף מהכביש בו היה אבל קר לו מאוד בחוץ והוא לא ישרוד את החורף. הוא קטן מאוד, בן חודש בערך אוכל לבד רטוב ויודע להשתמש בארגז חול. הוא מקסים אמיתי שרק רוצה ליטופים וחיבוקים. מי רוצה לאמץ לעצמו חבר אמיתי ולהציל חיים??

חוקן

אלעד28/10
לקסיפרו חוקן לסיוע בטיפול בעצירות וכן לפני לידה. חדש באריזה.

גורה מקסימה לאימוץ

גבת27/9
רוני היא גורה מתוקה בת כחודשיים. היפיפיה הטריקולורית נמצאה בעבודה שלי עם עיניים מלאות דלקת. החלימה לגמרי ומחפשת בית !! מצד אחד היא תינוקת נהדרת, מתכרבלת ונותנת נשיקות קטנות, ומצד שני כבר "גדולה" ועצמאית :אוכלת מזון גורים יבש, משתמשת רק בארגז הצרכים ואוהבת לשחק ולחקור את כל הבית! בנוסף רגילה להרבה חיות סביבה, כך שתשמח להגיע לבית שבו יש עוד חברים (על 4 ועל 2).

ציוד שאיבת חלב, תומך-הנקה

תל אביב-יפו13/10
אשמח למסור באהבה ציוד שאיבה תומך-הנקה. חלקו חדש מהניילון והשאר במצב מעולה. איסוף משכונת יד אליהו בתל אביב: 1. שתי ערכות עם חלקי חילוף למשאבת real bubee חשמלית דו צדדית - בכל ערכה מצויים כל החלקים מהחבילה המקורית, חוץ מהמשאבה עצמה ומהחלק שמחבר אותה לצינוריות. הכול חדש מהניילון, באריזות המקוריות. 2. בקבוק האכלה תומך-הנקה "calma" של חברת medela - במצב מעולה, היה בשימוש פעם אחת בלבד. 3. שלושה בקבוקים של חברת medela - מתאימים לאחסון חלב שאוב ולהאכלה. כל אחד מכיל עד 250 מ"ל או יותר. מצב מעולה. 4. שתי פטמות שמתאימות לבקבוקים של חברת medela - חדשות, לא היו בשימוש מעולם. 5. מתאמים לשקיות שאיבה של lensino - מאפשרים לשאוב חלב בעזרת משאבה הישר לתוך שקיות אחסון החלב של lensino. מתאים לרוב המשאבות של חברות medela, ameda, evenflo. חדש לגמרי, באריזה שלא נפתחה מעולם.
עוד באר בע:   1