לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא ארון למסירה יד 2, ארון למסירה יד שניה, ארון למסירה למסירה, ארון למסירה חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ארון עץ למסירה

נתניה 1/6
* רוחב: 3 , גובה: 240 , עומק: 60 * קומה: 4 * יש מעלית? כן אבל קטנה לא נכנס בה הכל * נדרש פירוק? כן

ארון למסירה באופן מיידי

באר שבע 31/5
ארון מורכב מ4 יחידות נפרדות כולל יחידה פינתית . למסירה באופן מיידי * רוחב: 4 מטר, גובה: 2.40 מטר , עומק: 60 ס"מ * קומה: 7 * יש מעלית? כן * נדרש פירוק? כן

ארונות מטבח למסירה

אשדוד 20/5
ארונות מטבח למסירה. לפרק ולקחת. קומה 8 עם מעלית. מידות: אורך חלק עליון 180 ס"מ ו 350 ס"מ אורך חלק תחתון 180 ס"מ ו 250 ס"מ

ארון

עולש 10/5
ארון ארבע דלתות במצב טוב למסירה

ארון כוורת

ירושלים 27/4
ארון פתוח קטן למסירה כמו כוורת במצב סביר

רהיטים

פתח תקווה 24/5
למסירה בדחיפות. מיטה זוגית כולל ארגז איחסון.ארון 4 דלתות. שולחן סלון ומזנון לבלון

תכולת דירה

קרית ים 24/5
למסירה תכולת ריהוט ישן. מזנון עתיק, שתי מיטות נפרדות, ספה, ארון, ספריה, שולחן. הריהוט ינתן בחינם רק למי שיקח את כל התכולה.

ספריות

ירושלים 02:56
שתי עמודות בגובה מעל שני מטר - בסיס נמוך עם דלתות ומעל זה ארונות ספרים. לא ידרש פירוק כדי להוציא ויש מעלית. אבל גם אי אפשר לפרק, ככל שאנחנו רואים... הברגים שמחברים חלק מהמדפים חתומים בחומר נוקשה כך שאין גישה להבריג. מדובר על שני הצדדים בתמונה, האמצעי עם הויטרינה לא למסירה.

אקווריום

באר שבע 29/5
למסירה אקווריום 1.20 כולל ארון דרוש ניקוי

שידה מעץ למחשב עם ספריה

גבעת שמואל 16/4
למסירה שידה מעץ למחשב עם ארון לאחסון ספרים. נא להתקשר יום לפני לתאם. רוחב- 1.8, גןבה -2.6. קומה 1, אין מעלית, נדרש לפרק.

ארון קטן דלת אחת

תל אביב-יפו 26/5
למסירה ארונית 60 * רוחב: , גובה: 200, עומק:

ארון בגדים רוחב 180 ס"מ

הרצליה 1/6
ארון למסירה. צריך להימסר עוד שבועיים בערך. מצרפת תמונות. צריך לפרק ולפנות מהרצליה. קומה 2 בלי מעלית. רוחב 181.5 גובה 222.5 עומק 62 נא לכתוב הודעת ווטסאפ ולא להתקשר.

ארון גדול

חולון 1/6
בס"ד ארון גדול מעץ למסירה בחולון גובה : 2.10 אורך : 3.0 עומק : 0.60 קומה 4 יש מעלית

להשאלה בוקסות למברגה(כרגע המברגה מושאלת)

גבעת שמואל 17/4
להשאלה בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה (נכון ל21.8.19 מישהו השאיל רק את המברגה ללא הבוקסות וכו). שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, (במקרה שתחזור המברגה אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין...) איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת בוקסות כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!
עוד ארון למסירה:   1