לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא אח חוץ יד 2, אח חוץ יד שניה, אח חוץ למסירה, אח חוץ חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

קישוט לשולחן

תל אביב-יפו 10/5
מעמד לנר בצבע לבן מאיראן נשבר לו זכוכית בצד אחד חוץ מזה במצב מצוין

אהיל

רמת גן 2/6
אהיל לבן. יש בו חור קטן אחד, טבל חוץ מזה במצב טוב.

שולחן

תל אביב-יפו 7/5
למסירה שולחן עץ נפתח. יש צורך בהדבקת אחד הצדדים אבל חוץ מזה במצב בסדר גמור

ספק כח 110 וולט לטלפון אלחוטי

ראשון לציון 20/4
2 ספקי כח שעובדים רק במתח 110 וולט. הפלאג שלהם חתוך, כך שצריך להלחים פלאג אחר, חוץ מזה הם חדשים, היו במקור לטלפון אלחוטי. מי שרוצה לעבוד איתם, צריך לחבר אותם לממיר מתח 220 ל 110 וולט.

דלתות חוץ שהרבני

בת עין 2/6
שתי דלתות חוץ שהרבני, אחת חומה 90 ס"מ, אחת לבנה 70 ס"מ החומה יפה מתאימה לדלת ראשית, הלבנה עם שקעים קלים בצד אחד, סה"כ מצב טוב רק לנקות. *שתיהן ללא משקוף* לאיסוף מבת עין

כלי למיים \ צנצנת שכזו 4 ליטר

פתח תקווה 3/6
כלי למיים \ צנצנת שכזו מכיל כ- 4 ליטר רק חסרון אחד: המכסה לא נסגר טוב.. כך שלהרים את המכשיר באחיזה מהמכסה .. הפקק ישאר ביד והכלי יפול לרצפה. חוץ מזה - הוא מעולה, ושימושי לקיץ ---> עוד משהו חשוב: בבקשה תציצו במה שפרסמתי "דברים שאני מחפש" במודעות פה באתר אגורה, אני ממש ממש אשמח לקבל כמה דברים שאני ממש זקוק להם ואולי אתם או חברים שלכם מוסרים.

לול תינוק

פתח תקווה 1/6
לול שקיבלנו, ניתן לראות את מצבו בבירור, צד אחד יש אזיקון, צד שני קצת ירידת צבע. חוץ מאלה וברמה בכללית נראה טוב. לדעתי במידה ונפרק יהיה קשה להרכיב שוב אז צריך לקחת שלם איסוף ממושב פורת (גוש תל מונד)

השאלת ציוד לאירוע עד 70 איש

גבעת שמואל 2/6
להשאלה לאירוע לכ70 סועדים צלחות, קערות, כוסות, סכום, מפיות בד, אגרטלי פרח בודד, בקבוקי זכוכית להגשת מים וכ40 צנצנות לעיטור נרות לשולחן/להגיש קינוח. קניתי והטבלתי סט כלי זכוכית לעד 80 איש (צלחת 25 סמ קוטר, צלחת יותר קטנה לסלטים וקערה למרק/קינוח/סלט/משהו, כוסות בערך ל70 איש, סט סכום כמות ל80 איש ו80 מפיות בד צבע קרם. הציוד כרגע פרווה והוטבל (חוץ מאגרטלים שלא הוטבלו ויפים גם להגשת רטבים/ליקרים אם יוטבלו כדי להגיש למאכל). הצלחות מזכוכית לכן לא דורשות הכשרה גם אם מישהו השתמש בזה לבשר או חלב, אולי תלוי בעדה, אבל נראה לי שזה היה בעייתי רק לפסח, לא זוכרת איזו עדה זו. סט הסכום אני מעבירה הגעלה בין משאיל למשאיל (הליך הכשרה) כך שהכל שוב מצב פרווה. הציוד יושאל למי שיחזירו את הציוד שלם שטוף ונקי ושאחרי הייבוש יוחזר לארגזים המקוריים תוך שמירה על הציוד ועל הארגזים. אין להכניס את הכלים לתנורים! הסט צלחות כבד קצת ונמצא קומה 1 ללא מעלית (לא קל אבל אירוע רמה אחרת עם הכלים) איסוף והחזרה על מי שמשאיל ממני. נא להשאיר הודעה קולית בבית לא בשבת. ציוד נוסף שלא ציינתי (כמו שפנגדיש)יושאל למי שיסדר ליבו
עוד אח חוץ:   1