מחשבים ואינטרנט למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

שיעור קיובייס

תל אביב-יפו15/1
שיעור יצירת מוזיקה אלקטרונית בקיובייס

תמיכה ותיקונים

תל אביב-יפו9/1
עזרה במחשבים - טכנאי מציע עזרה בכל מה שקשור במחשבים, רשתות, חומר התקנות וכדומה. אפשר גם לקבוע בשעות הערב כמובן ללא עלות באיזור המרכז.

תיקונים, תמיכה והדרכה מטכנאי מחשבים

תל אביב-יפו9/1
מציע עזרה ותמיכה בכל מה שקשור גם במחשבים או במוצרי חשמל ביתיים וגם עזרה כללית כמובן ללא עלות מצדכם. נייד באיזור תל אביב והסביבה.

הצלת חומר פגום ושחזור

תל אביב-יפו9/1
החומר נעלם ואין מה לעשות... או גם מצבים שהחומר ישנו על דיסק וצריך להעביר אותו למחשב. אני יודע שזה לא הכי נעים לכן אני מציע את עזרתי, בשמחה כמובן בשעות הערב לאחר שעות העבודה. אני טכנאי מחשבים מאיזור תל אביב גוש דן והסביבה. אשמח לעזור ללא תשלום. ניתן לשלוח הודעה.

תמיכה במחשבי MAC

תל אביב-יפו9/1
היי! אם אתם מעונינים לרכוש מחשב של APPLE או שרכשתם וצריכים עזרה או תוכנות למינהם ניתן לפנות אלי ואשמח לעזור. ברשותי כמה מחשבי MAC וניתן להיעזר בכל דבר או לנסות כל עניין כמובן ללא חיוב מצדכם. אשמח לעזור, עידן.

תיקון והדרכת מחשבים

ראשון לציון8/1
הדרכה תיקון וטיפול בבעיות מחשב , הסרת וירוסים, ושיפור ביצועי המחשב- מבוצע ע"י טכנאי מנוסה חינם בבית הלקוח

סיוע במחשבים

כפר סבא1/1
סיוע טלפוני לזיהוי \ איבחון תקלות, יעוץ רכישה.. הכל ללא תשלום

תמיכה טכנית במחשבים

בני ברק1/1
תמיכה טכנית ראשונית ויעוץ טלפוני או במייל חינם ע"י טכנאי מחשבים מוסמך, אפשרות לשליטה מרחוק. להתקשר בבקשה בימים א-ה בשעות 18-20. תודה.

טיפול מרחוק ממחשב למחשב

חיפה29/12
עזרה ראשונה לטיפול בחירום בתיאום! ממחשב למחשב בחינם לטיפול בהודעות שגיאה או הודעות קופצות! הטיפול מחייב עם תוכנה ממחשב למחשב כמובן ידריך אותך איך להתקין הסיסמה מוגנת לשימוש בזמן קצוב אין חשש לפריצה! מחייב חלונות פתוח עם אינטרנט! לתיאום לא להתקשר ! עקב בעיה בשמיעה רק סמסֱ או מייל יום טוב!

התקנת לינוקס Linux/installation

בנימינה26/12
מוכן לסַיֵעַ - בלי תשלום -- בהתקנת לינוקס Linux על מחשבים חדשים או ישנים - באזור מגורַי. ווינדוז M$Windoz גוסס או מקרטע? מערכת לינוקס עשויה לתת חיים חדשים למחשב. מדוע? - הרעיון של הפצת השמוש בלינוקס קרוב ללבי.

עזרה וייעוץ במחשבים

פתח תקווה11/12
אשמח לעזור בייעוץ טלפוני מנסיוני בחינם וללא תמורה למי שזקוק לעזרה בנושא מחשבים, אינטרנט, תוכנות, וירוסים, ייעוץ בנוגע לחלקי חילוף ועוד. ניתן להעביר אלי את המחשב לבדיקה אצלי בבית להחלפת חלק כלשהו. לא מבטיח שאוכל לעזור בכל בעיה, אבל מבטיח לנסות :) * מבקש לעיין בחפצים שאני מחפש *

תמיכה וטיפול מרחוק זמן מוגבל ל30 ד

חיפה7/12
באמצעות תוכנה מרחוק מחייב אינטרנט מחובר. מתמחה במחיקת הודעות פרסומות קופצות או תוכנות זרות כדי להיפטר וגם דרייבר מסויים כדי להפעיל.לתאם מסר או סמס לקוי שמיעה. השירות חינם עד חצי שעה
עוד מחשבים ואינטרנט:   1
אמנת הפרסום המיטיב