לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מושיק החתול

ראשון לציון19:29
זכר בין שנה וחצי, מעוקר, מסורס ומטופל היטב. רוצה קורת גג וקצת אהבה. אם יש לכם בית פנוי מחיות מחמד תאמצו:) נמצא בפרדסיה יגיע לכל מקום לבית טוב.

דיאנה הקטנה מחפשת בית

רמת גן19:05
דיאנה היא גורה קטנה ומתוקה, בת שלושה חודשים. היא עדינה ומתלטפת. אינטלגנטית ואוהבת לשחק. יש לה פרווה אפורה לבנה רכה ועיניים ירוקות מהממות, ופרצופון כובש. מחפשת בית אוהב לכל החיים. נמצאת בתל אביב.

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו19:43
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שנה ועשרה חודשים מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד אבל ניתן לאמץ רק אחד מהם. אני מבאר שבע אבל יכול להביא אותם למרכז. מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע.

גורה יפהפייה ומתוקה בת 4 חודשים

תל אביב-יפו19:43
גורה טורטית מהממת מחפשת בית! היא בת 4 חודשים, בריאה, קיבלה טיפול לפרעושים, תולעים וגם חיסון ראשון. יפהפייה עם עירבובייה של צבעים, כל פעם שאני מסתכל עלייה אני מגלה עוד איזה כתם וגוון חדש. חברותית מאוד, מתה על ליטופים ותשומת לב, מלאת שמחת חיים, אוהבת לשחק, מתוקה מאוד ומתפנקת. תסתדר גם עם חתולים אחרים במקרה ויש לכם. תמסר אך ורק כחתולה בייתית בלי אפשרות לצאת החוצה. אנחנו נמצאים בבאר שבע

ביונסה, החתלתולה שלמצוא בית אוהב תנסה

רחובות15:02
המתוקה בת כ-5 חודשים, נזרקה לגינתי כאשר הייתה יונקת. עברתי איתה תלאות בעניין היניקה ולמידה לעשות צרכים. כעת היא בוגרת, עצמאית באכילה ובעשיית צרכים. החתלתולה מתוקה מנשוא, מעוקרת, מחוסנת, מתלטפת, חברותית, מגרגרת ופשוט אוהבת אדם. אם אתם שואלים אותי-פשוט אמצו את הדבר המושלם הזה.

זברה, הגורה המנומרת שתותחית באלגברה

רחובות15:02
החתלתולה הייתה לכודה בתוך בור אטום בבטון, ונחלצתי לעזרתה בזכות חור קטנטן שהיה בבטון. המתוקה בת 5 חודשים, מעוקרת, מתלטפת, חברותית, עצמאית, חמודה בטירוף. פתחו את לבכם ואמצו את הילדונת, מי שיאמץ אותה פשוט יהיה בר מזל. המודעה מכוונת לגברים ונשים כאחד P:

סיתוונית-החתלתולה החייכנית

רחובות15:02
הגורה החמודה בת כ-5 חודשים, קצרת ראייה, אך עם זאת היא מתפקדת ככל חתול בעל ראייה. אני ממש פוחדת שלא אמצא בית לגורה ומוכרחה למצוא לה בית אוהב, תומך ומסתכל בתוך הקנקן. פתחו את לבכם לחתלתולה המתוקה, החברותית, המתלטפת והמגרגרת.

סנדי, הגורה שאוהבת לשתות שנדי

רחובות15:02
סנדי המתוקה בת כחודשיים, סנדי המתוקה בת כחודשיים,חמודה, חברותית, מתלטפת עד אין קץ,, עצמאית מבחינת עשיית צרכיה ואכילת מזון. הגורה הייתה לכודה בתוך מנוע של רכב. היא ניצלה מהרכב רגע לפני הגרוע מכל.היא עברה כמה טיפולים והיא בריאה לחלוטין. אנא פתחו את לבכם ואמצו את הגורה המתוקה.

קלוד וסטיבי, הגורים של אחמד טיבי

רחובות15:02
זוג אחים חמדמדים בני כחודשיים , נמצאו יחסית קרוב לביתי במקום מסתור שלא יכלו לצאת ממנו כמה ימים. הם היו כחושים ותשושים. קלוד עוור בעין אחת, סטיבי בשתיהן, אך אחרי טיפול אינטנסיבי נותרה לו ראייה של בערך 20%. הגורים מתוקים, חברותיים, מתנהלים באופן עצמאי, ופשוט חייבים למצוא בית אוהב במהרה. הגורים צמאים לחום ואהבה, ומי שיאמצם-ירוויח (בגדול) חברים לחיים.

באגירה ושירחאן, האחים הזורמים מקופנגאן

רחובות15:02
שני הגורים אחים זכרים בני כ-3 חודשים. מצאתי אותם באזור של בתי מלון באילת, ואתם פשוט לא מבינים כמה חברותיים הם. הרמתי אותם על הכתפיים, והם לא ברחו , ורק גרגרו. הם פשוט מתוקים בקטע שלא ניתן לתאר. בחיים שלי לא נתקלתי ביצורים מתוקים וחברותיים כל כך שאוהבים להיות על הידיים.אם לא היו לי חתולים-הייתי מאמץ אותם לחיקי. משום שאיני יכול, ממליץ מכל הלב לאמצם.

חתולות פיקסי בוב

רחובות13:09
שתי חתולות יפיפיות מגזע נדיר בארץ פיקסי בוב מחפשות בית חם ואוהב. בנות 3 שנים, בריאות, מעוקרות. גרות בתוך הבית ומאוד אוהבות לטייל בחוץ. ימסרו עם כל הציוד.

חתולה מחוסנת ומעוקרת למסירה לאימוץ

ירושלים12:17
חתולה מקסימה למסירה. החתולה מעוקרת ומחוסנת.

גורונת מתוקה!

חיפה10:28
מהממת קטנה בת 3 חודשים מחפשת בית חם ואוהב ללא אפשרות יציאה ועם עוד חתול/כלב! מתוקה אמיתית סקרנית ועצמאית, קיבלה חיסון ראשון, מחונכת לצרכים בארגז.

חתולה קטנה ומקסימה

חיפה10:28
מתלטפת וידידותית בת כ-5 חודשים מחפשת בית חם ואוהב!

גורי חתולים מחפשים בית חם

חולון09:47
2 אחים גורים מהממים מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.

גורות חתולים מקסימות למסירה

גבת09:17
שתי גורות יפיפיות בנות כשלושה חודשים, בעלות אופי נוח וחברותי ורגילות לחברת בעלי חיים נוספים וילדים. הגורות מחוסנות ועצמאיות בכל ונמצאות בגיל נפלא למסירה !! הן אוהבות מאוד להתכרבל על הברכיים ולגרגר בזמן שמלטפים אותן..:)) הן בעלות צבעים מיוחדים: וויווי אפורה עם טריקולור ופיצ' מנומרת עם טריקולור. מחפשות בית חם ואוהב לתמיד !

גור מהמם למסירה!

גבת09:17
גור מתוק ויפיפה בן כחודשיים מחפש משפחה חדשה לכל החיים! נוח באופיו ואוהב מאוד להתלטף...:)) ניתן לפנות לטלפון המצורף, תודה, כרמית

חתלתולות קטנות ומתוקות מנומרות

נתניה07:09
למסירה, חתלתולון מתוק מנומר עם אח ואחות נוספים. מאוד יפוים וחמודים. אוכלים לבד ושולטים על צריכיהם ומטופלים היטב. הם אוהבים לשחק בחוט וכדור, מגרגרים ולטפנים. מחפשים כולם בתים חמים ואוהבים לרציניים בלבד. שירי מנתניה.

למסירה גורים טריקולורים ומנומרים

נתניה07:09
למסירה, גורי חתלתולים טריקולוריות ומנומרים מאאאאוווודדדד חמודים שגדלו בביתי מינקותם. אוכלים לבד ומחונכים בעשיית צרכים בחול. מחפשים בתים אוהבים לרציניים בלבד!!! שירי מנתניה.

גורי חתלתולים נקבות וזכרים מחפשים בית

נתניה07:09
גורי חתולים נקבות וזכרים שגדלו בביתי עם המון אהבה וכעת מחפשים בתים חמים למשפחות רציניות. רינה מנתניה
עוד חתולים:   1345678הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב