לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ג'ינג'יס חאן, החתול האדום מאיראן :-)

רחובות22:39
הגור נמצא באזור גוש חלב ב-28.1.17 , במהלך סערת השלג שפקדה את האזור. הוא היה קפוא מקור, אך חברותי בטירוף. הוא בן כחמישה חודשים , עצמאי, חברותי, מתוק, מתלטף ומגרגר. הגור יימסר אך ורק לבית מאמץ עם כוונות טובות. ניתן להתקשר במהלך כל היום, במקרה ואין מענה- מוזמנים לשלוח הודעה.

גורה עדינה ומתמסרת

רמת השרון28/3
גורה אסופית ניצולה גרגרנית ומתוקה, מתכרבלת מתחת לשמיכה@ כבת 4 חודשים! *באין מענה- ניתן להשאיר הודעה כתובה! *האימוץ אפשרי גם בשבת!*

גור שחור לבן מהמםםם

ירושלים28/3
למסירה גור חתולים שחור לבן מהמם ביופיו ואופיו. בן 3 חודשים. בדיוק הגיל הנכון לאימוץ. הדפס צבעים נדיר. כל היום מגרגר ומתפנק

גורי חתולים

בית שמש28/3
שלושה גורי חתולים למסירה

גורת חתולים

חדרה28/3
גורה מדהימה .בת חודשיים אוכלת יבש ושותה עצמאית וכן,מחונכת לצרכים

חתול ג'ינג'י מקסים

רמת השרון28/3
חתול ביתי שנזרק בתחנת דלק משווע לבית חם ומסור לתמיד!!

גורה פרוותית עדינה כבת 4 חודשים

רמת השרון28/3
גורה ניצולה עדינה, כבת 4 חודשים עצמאית ומתוקה!! למשפחה רצינית ומסורה!!

גורי חתולים מחפשים בית חם

חולון28/3
2 אחים גורים מהממים מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו28/3
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שנתיים וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד אבל ניתן לאמץ רק אחד מהם. אני מבאר שבע אבל יכול להביא אותם למרכז. מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע.

גור מתוק למסירה

גבת28/3
פינוקי מתוק בן כחצי שנה, מאוד חברותי ואוהב להתלטף...:)) מתאים לבית עם ילדים ורגיל לחברת כלבים וחתולים נוספים! למסירה למשפחה חמה ואוהבת חתולים.

חתול מתוק מחפש בית

תל אביב-יפו27/3
חתול בית מקסים בן 7 שננטש על ידי בעלים שעברו דירה ונאסף לבית זמני, מחפש בית מאמץ לכל החיים. הוא חתול עדין, נחמד, בצבעי שחור ולבן, מסורס, בריא, נקי ומקסים באופי. מאוד אוהב ליטופים וחיבוקים. מסתדר עם כלבים ועם חתולים נחמדים. פשוט חתול נפלא! שם זמני: מיקי מאוס.

סנדי לאימוץ

תל אביב-יפו27/3
סנדי המהממת בת חצי שנה. מעוקרת, מחוסנת, מתלטפת, מסתדרת עם כולם. מחפשת בית מושלם כמוהה.

בר היפיפייה לאימוץ

תל אביב-יפו27/3
בר היפייפיה בת חצי שנה. מחוסנת, מעוקרת, מתלטפת, מסתדרת עם כולם כולל כלבים. מחפשת בית מדהים שיפנק אותה כמו שמגיע לנסיכה כמוהה.

נוקי החתיך לאימוץ

תל אביב-יפו27/3
נוקי החתיך בן שנה וקצת, ניצל מהרחוב, נרפא, ומחפש בית חם כבר שנה. חתול סופר עדין, מתלטף, אוהב להיות על הידיים, מסתדר עם כולם ואפילו כלבים. מסורס ומחוסן כמובן. מי יתן לו את הבית המושלם שמגיע לו?

חתול בריטי מעורב לאימוץ

אשדוד27/3
מקסים המהמם נמצא דרוס וחייו ניצלו. כיום הוא בריא, מסורס, מחוסן ומחונך לצרכים. מקסים בן 8-9 חודשים. זקוק לבית ללא חיות אחרות כדי ללמוד להיפתח בהדרגתיות.

4 גורי חתולים יונקים מחפשים בית חם

אשדוד27/3
4 גורי חתולים בני כמה ימים מחפשים בית חם בדחיפות ! האימוץ או אומנה היא בחינם ( ללא תשלום ). הגורים נמצאו על יד בניין נטוש שמועמד להריסה באשדוד. הם מטופלים כעת על ידי מיכאל מור , בחור צעיר המנסה לסייע להם , אך זמנם אוזל ! מחפשים בדחיפות אדם שיסכים לקחת אותם אליו הביתה לאומנה ( הם לא חייבים להיות בבית , הם יכולים להיות גם בתוך קופסה בחצר הבית . מה שחשוב זה להאכיל אותם עם טפטפת כל 3 עד 4 שעות ולדאוג להם לסביבה נעימה - לא חמה מדי ולא קרה מדי ). תוכלו גם להרים טלפון לניר טל - מפרסם מודעה זו

לוציפר החתול ישמח לבית משלו בראשון לציון

ראשון לציון27/3
לוציפר הוא חתול חברותי וידידותי ביותר , המתגורר בראשון לציון ואשר ישמח לבית משלו. לופיצר הוא חתול מאוד אנרגטי , אוהב ליטופים ומשחקים , אוהב להתהפך על הגב ולהסתובב כאשר הוא אוחז בי הן בגפיו הקדמיות והן בגפיו האחוריות תוך כדי משחק וקופץ לעברי. הוא כיום בן כמעט שנתיים ופרוותו מאופיינת בצבעי שחור ולבן. הוא אומץ בגיל חודש ימים על ידי שכנה שהייתה גרה בשכירות בקומה שמעל הדירה שבה אני גר , אך לצערי היא נאלצה לעזוב את הדירה כאשר לוציפר היה בן שנה ועברה להתגורר ברמת אליהו. לוציפר נשאר מאחור להתגורר בבנין בו אני גר שממוקם במרכז ראשון לציון באזור המערב הוותיק , ועדיין מחכה לאחד או האחת שיסכים או תסכים לאפשר ללוציפר להתגורר בביתו או בביתה ולאמצו. לוציפר חש בדידות גדולה בסביבה בו אני גר , אך מתחבר מהר מאד לבני אדם , במיוחד לילדים. הוא נבהל מכלבים שאינו מכיר ולעיתים הוא רודף אחרי יונים על מנת לתפוס אותם. לוציפר ניזון הן ממוצרי חלב והן מאוכל בשרי יבש , אך מערכת העיכול שלו רגישה לסוגי אוכל בשרי מסוימים על כן רצוי לקנות לו מזון מסוג פריסקיז. מי שיאמץ את לוציפר , רצוי שלא יביאו לדירה בבניין רב קומות אלא

גור חתולים ג'ינג'י בן חודש מחפש בית

ראשון לציון27/3
גור חתולים ג'ינג'י כבן חודש זקוק בדחיפות לבית אומן או מאמץ. הגור הוא אחד מתוך חמישה גורי חתולים המועמדים להמתה באחד ההסגרים באזור המרכז. לפרטים יותר מדויקים נא לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר. חבר'ה, תצילו אותם בבקשה!!!

גור חתולים טריקולורי בן חודש מחפש בית

ראשון לציון27/3
גור חתולים טריקולורי ( חום , שחור ולבן ) בן חודש מחפש בדחיפות בית אומן או מאמץ. הגור הוא אחד מתוך חמישיית גורי חתולים שנלכדו על ידי השירותים הוטרינריים , נמצא באחד ההסגרים במרכז הארץ ומועמד להמתה ! אנא הצילו אותו לפני שיהיה מאוחר מדי. לפרטים יש לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( הטלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") . במידה ולא הצלחתם להשיג את אלה בטלפון , אנא שלחו הודעת ס.מ.ס או צרו קשר עם ניר טל - מפרסם מודעה זו.

גור חתולים יפהפה בן חודש ישמח לבית משלו

ראשון לציון27/3
גור חתולים יפהפה טריקולורי ( בצבעים שחור , כתום ולבן ) ישמח לבית משלו. במידה ולא ימצא לגור בית או אפילו אומנה זמנית - ימיו ספורים בהסגר העירוני שכן הוא - יחד עם עוד ארבעה גורים נוספים בני אותו גיל - מועמדים להמתה באחד ההסגרים העירוניים במרכז הארץ. אנא מכם - הצילו אותו ואת יתר אחיו ! לפרטים יותר מדויקים תוכלו לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר ( מספר השלפון הראשון שמופיע ב"פרטי יצירת קשר") או עם ניר טל - מפרסם המודעה ( מספר הטלפון השני ב"פרטי יצירת קשר" )
עוד חתולים:   12345הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב