לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

חתולים

חתולים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

טדי דובון רגוע ומתאים לבית עם ילדים

הוד השרון21:04
טדי בן שנתיים - ניצל משכונה קשה ועדיין מתלטף ומתפנק. מחכה זמן רב לבית. מתאים לבית עם ילדים ולבית עם מבוגר

מילקי לאנשים רציניים

הוד השרון21:04
מילקי בת חמישה חודשים - תימסר לבית אוהב ומסור ל20 השנים הבאות.

חתול מהמם בן שנה עיוור מתלטף

הוד השרון21:04
שמוליק הוצל לפני שבוע מהרחוב ועכשיו מחפש בית אוהב שרואה מעבר. מתלטף ומתנהג ככל חתול אחר

חתול חמישה חודשים - חד עין

הוד השרון21:04
ביאליק הקטן חסר העין - מתנהג ככל חתול - מהמם ביופיו

מהממת בת חמישה חודשים

הוד השרון21:04
יפהפייה בת חמישה חודשים, חברותית ומסתדרת עם כולם - תימסר לבית אוהב ומסור. נמצאת בצפון אך תגיע לכל מקום

אריה ולביאה לאימוץ ביחד - לבית עם לב ענק

הוד השרון21:04
אריה ולביאה בני חצי שנה מעוקרת ומסורס - מסתדרים עם כולם. האריה חברותי יותר והלביאה גם היא מתלטפת אך כרוכה אחריו ולכן יאומצו לבית אמתי שמבין - ביחד. שניהם עיוורים אך מתנהגים ככל חתול. עושים הכול לבד ואינם מצריכים טיפול מיוחד. יישלחו סרטונים במקרה הצורך. רק לבית סגור או עם חצר סגורה הרמטית.

סנדרה טריקולורית ארבעה חודשים

הוד השרון21:04
סנדרה המדהימה בת ארבעה וחצי חודשים, מתלטפת ומסתדרת עם חתולים אחרים, עין אחת פגועה אבל לאט לאט נחשפת בעזרת טיפות. נותנת לטפל בה באהבה, מתכרבלת במיטה. בקיצור מושלמת לאנשים שרואים מעבר

מלאך קטן בן שלושה חודשים

הוד השרון21:04
פיטר - זכר קטן מתפנק ואוהב בן שלושה חודשים מחכה לבית

גורי חתול חמודים

תל אביב-יפו17:21
בכרמיאל - למסירה ארבעה גורי חתול בני חודשיים עם פרווה ארוכה. נא להתקשר בלבד למריאנה.

ג'וני, הגור שאוהב לאכול מקרוני

תל אביב-יפו17:21
הגור נמצא באזור צפת ב-28.1.17 באזור תחנת דלק, במהלך סערת השלג שפקדה את האזור. הוא היה קפוא מקור, אך חברותי בטירוף. הוא בן כחודשיים וחצי, עצמאי, מתוק, מתלטף ומגרגר. הגור יימסר אך ורק לבית מאמץ עם כוונות טובות. ניתן להתקשר במהלך כל היום, במקרה ואין מענה- מוזמנים לשלוח הודעה.

כתום, הגור שאוהב להעניק חום

תל אביב-יפו17:21
הגור נמצא באזור גוש חלב ב-28.1.17 , במהלך סערת השלג שפקדה את האזור. הוא היה קפוא מקור, אך חברותי בטירוף. הוא בן כחמישה חודשים , עצמאי, חברותי, מתוק, מתלטף ומגרגר. הגור יימסר אך ורק לבית מאמץ עם כוונות טובות. ניתן להתקשר במהלך כל היום, במקרה ואין מענה- מוזמנים לשלוח הודעה.

ביונסה, החתלתולה שלמצוא בית אוהב תנסה

רחובות17:21
המתוקה בת כ-5 חודשים, נזרקה לגינתי כאשר הייתה יונקת. עברתי איתה תלאות בעניין היניקה ולמידה לעשות צרכים. כעת היא בוגרת, עצמאית באכילה ובעשיית צרכים. החתלתולה מתוקה מנשוא, מעוקרת, מחוסנת, מתלטפת, חברותית, מגרגרת ופשוט אוהבת אדם. אם אתם שואלים אותי-פשוט אמצו את הדבר המושלם הזה.

זברה, הגורה המנומרת שתותחית באלגברה

רחובות17:21
החתלתולה הייתה לכודה בתוך בור אטום בבטון, ונחלצתי לעזרתה בזכות חור קטנטן שהיה בבטון. המתוקה בת 5 חודשים, מעוקרת, מתלטפת, חברותית, עצמאית, חמודה בטירוף. פתחו את לבכם ואמצו את הילדונת, מי שיאמץ אותה פשוט יהיה בר מזל. המודעה מכוונת לגברים ונשים כאחד P:

גורת הטאבי מאבו-דאבי

תל אביב-יפו17:21
הגורה בת חצי שנה,מעוקרת ומחוסנת. המאמצת של החתולה עברה בתקופה האחרונה משבר נפשי שבעקבותיו היא התאשפזה במוסד לחולי נפש(לפני כמה ימים בודדים).לפני האשפוז הבחורה גרה בדירה לבדה, לכן לא נשאר מי שיטפל בגורה המסכנה; אני מגיעה מדי יומיים לדירתה בכדי להאכיל, להשקות ולנקות את החול של החתולה. בנוסף, היא הגיעה למסקנה שהיא לא יכולה להחזיק בגורה משום מצבה הנפשי ההפכפך. הגורה עצמה יפיפייה,עדינה, חברותית, מתלטפת, כמו שאתם רואים בתמונות, היא פשוט מאמי אמיתית. משום המצב המסובך-אני חייבת למצוא לגורה בית מאמץ במהרה.

חתולים דחוף

עפולה15:27
לאשה עם לב גדול שתמיד מוכנה לעזור לתולים, אין יותר משאבים ולא מקום לטפל ב"נזקקים חדשים"... אנא עזרו לה בכך שתאמצו חבר מדהים לחיים. החתולים מטופחים ומטופלים מבחינה וטרינרית, כולל כל החיסונים. למי שמעוניין ולפרטים נוספים נא לכתוב לי ואבצע את קישורכם לאישה זו מיידית. תמונה להמחשה בלבד

שני חתולים יפהפיים למסירה

תל אביב-יפו13:56
שעירי וחלקי, שני חתולים מהממים בני שנתיים וחצי מחפשים בית. הם אצלי מגיל 3 שבועות, אז אספתי אותם מהרחוב. קיבלו אצלי אינסוף אהבה וגדלו להיות חתולים עדינים ואוהבים. לשניהם יש אופי מהמם, מאוד חברותיים, אוהבים ליטופים, חיבוקים ולהיות על הידיים. מעדיף למסור את שניהם ביחד אבל ניתן לאמץ רק אחד מהם. אני מבאר שבע אבל יכול להביא אותם למרכז. מעוניין שיהיו חתולי בית בלי אפשרות לצאת, אם יש לכם חצר או גינה ממנה לא יוכלו לברוח זה מעולה. מבקש שיפנו אך ורק אנשים רציניים שמבינים שלגדל חיה זה משהו שמצריך גם מאמץ ולא רק כיף ושעשוע.

גורי חתולים מחפשים בית חם

חולון11:11
2 אחים גורים מהממים מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.

חתולות פיקסי בוב

רחובות09:31
שתי חתולות יפיפיות מגזע נדיר בארץ פיקסי בוב מחפשות בית חם ואוהב. בנות 3 שנים, בריאות, מעוקרות. גרות בתוך הבית ומאוד אוהבות לטייל בחוץ. ימסרו עם כל הציוד.

גור מתוק למסירה

גבת09:28
טום הוא פינוקי מתוק בן כארבעה וחצי חודשים נוח באופיו ואוהב מאוד להתלטף...:)) מתאים לבית עם ילדים ורגיל לחברת כלבים וחתולים נוספים! למסירה למשפחה חמה ואוהבת חתולים.. ניתן לפנות לטלפון המצורף, תודה, כרמית

גור חתולים ג'ינג'י בן חודש מחפש בית

ראשון לציון08:58
גור חתולים ג'ינג'י כבן חודש זקוק בדחיפות לבית אומן או מאמץ. הגור הוא אחד מתוך חמישה גורי חתולים המועמדים להמתה באחד ההסגרים באזור המרכז. לפרטים יותר מדויקים נא לפנות אל אלה - מתנדבת בהסגר. חבר'ה, תצילו אותם בבקשה!!!
עוד חתולים:   134567הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב