לוח סיוע חברתי וסביבתי למסירה - כאן תוכלו למצוא לוח גמ"חים, סיוע למעוטי יכולת בחינם, אביזרים לנכים יד שניה למסירה בחינם, טרמפים ללא תשלום, טיפולים אלטרנטיביים בחינם, הכנת שיעורי בית ללא תשלום, בקשות והצעות סיוע, עזרה בשימוש באתר אגורה בחינם ועוד...

סיוע חברתי וסביבתי למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

עיכוב ב : זיווג,פריון,פרנסה , שלום בית

באר יעקב08:35
בדיקת עיכוב ל: זיווג,פריון,פרנסה, שלום בית , ע"י תלמיד חכם בקי ומנוסה -חינם לשם שמים. יש להקפיד לציין שם מקורי מהלידה,שם נוסף אם יש, שמות ההורים מהלידה.תאריך לידה/נישואים עברי. אין לצרף טלפון.

מכשיר לבדיקת לחץ דם

נורדיה08:32
אשמח לתת מכשיר דיגיטאלי לבדיקת לחץ דם . דרושה בדיקה .באריזה המקורית .יצרן fuzzy

עזרה למשפחות נזקקות

קרית ביאליק08:10
מוכן לסייע בתיקונים שונים בבית , כגון סתימה , תיקוני חשמל , התקנת מדפים וכדומה למשפחות נזקקות ללא תשלום בגין העבודה

השתתפות בקבוצה להתפתחות

קרית טבעון23/1
מוקמת קבוצה להתפתחות אישית, לשיתוף ועזרה בהתמודדות עם מצבי חיים שונים. ינתנו כלים להתפתחות אישית ובן-אישית. הקבוצה היא ללא תשלום וללא התחייבות, היא תתקיים כ- 10 פגישות פעם בשבועיים בימי ראשון ביין 9.00- 11.00 בבוקר. למעונינים נא להשאיר כתובת מייל. המנחה היא פסיכותרפיסטית כ- 10 שנים מתמחה בהתפתחות אישית ושיפור יחסים בן- אישיים. המעונינים מתבקשים להשאיר כתובת מייל בלבד.

ייעוץ בתקשורת בן-אישית

קרית טבעון23/1
המפגשים מיועדים למי שמרגיש שיש לו קושי בתקשורת עם בן/בת זוגו, במשפחה, בעבודה ועם חברים. ניתנים 3 מפגשים חינם ללא התחייבות.

טיפול פסיכותרפי

קרית טבעון23/1
הטיפול הפסיכותרפי מיועד למי שחווה תקיעות בחייו, קשיים שלא חולפים, חוסר התקדמות לעבר המטרה הרצויה בחייו. למעוניינים ניתנים 3 פגישות חינם ללא התחייבות בהן יינתנו כלים להתמודדות וכלים לשינוי. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל.

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון23/1
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

סדנא לגברים בני 35+רווקים הרוצים להתחתן

קרית טבעון23/1
הסדנא מיועדת לגברים בני 35+ הרוצים זוגיות וחתונה. בסדנא נברר את הרצון האמיתי של המשתתפים ומה מונע מהם לממש את הרצון להתחתן ולבנות משפחה.. הסדנא תכלול 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות בהם ינתנו כלים כדי להתגבר על המכשולים הקיימים בדרך לזוגיות מחייבת, למעוננים נא להשאיר כתובת מייל.

נפתחת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן

קרית טבעון23/1
מוקמת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן באיזשהוא שלב בחייהן .יהיו 10 מפגשים. בקבוצה נתמקד בשיתוף, הקשבה ותמיכה. המנחה היא פסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול והדרכה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל בלבד. ההשתתפות היא ללא תשלום .

שיפוצים חינם באשדוד

אשדוד23/1
בחור צעיר עם ידיים נעשה עכול .כל סוגי שיפוצ (חשמל,אינסטלציהי,גבס.פרקת,קרמיקה,צבע,שפכטל,פירוק ו ערכבה)בחינם.רק בשעות ערב ו שישי שבת.(איגור)

תספורת חינם- עד הבית

תל אביב-יפו23/1
"המספרה החברתית" אנו מציעים שרותי מספרה עד הבית . מזה 3 שנים אנו מעניקים תספורות לאוכלוסיה הזקוקה לכך ללא עלות ע"י ספרים ומעצבי שיער המוכנים לתרום מזמנן . חינם ללא עלות!! לטובת תספורת אופנתית קצרה נשמח לעמוד לשירותכם.בחינם.. בנוסף יש אפשרות לצביעת שיער קצר בחינם . נא להשאיר מס' טל בגוף ההודעה בכל אזור תל אביב המרכז והשרון והסביבה. עקב הביקוש הרב הרחבנו את טווח פעילותנו גם לאזור השרון. המייל לבקשת שירות נמצא בתחתית העמוד

טיפול אלטרנטיבי

חיפה23/1
הטיפול מיועד לכל מי שיש לו בעיה אשר ניסה כל מיני אפשרויות ללא הצלחה. ניתנים 3 פגישות ללא תשלום וללא התחייבות בהם ננסה לחפש את המקור לבעיה ולמצוא לה פתרונות אפשריים. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנא להמשיך זוגיות טובה גם לאחר לידה

חיפה23/1
סדנא חינם ללא שום התחייבות איך להמשיך להיות בזוגיות טובה גם לאחר הולדת הילדים. הסדנא היא של 3 מפגשים .

סדנת העצמה לרווקות בסביבות 30

חיפה23/1
הסדנא מיועדת לנשים בנות 30 + לא נשואות ולא ילדים. הסדנא מיועדת לבחון את הבחירות, אורך החיים, ומידת שביעות הרצון. הסדנא תמשך 3 מפגשים פעם בשבועיים. הסדנא ללא תשלום וללא התחייבות מנוהלת ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל.

מוקמת קבוצת נשים 50+

חיפה23/1
מוקמת קבוצת נשים 50 + לשיתוף תמיכה טיולים וכו'. נשים שרוצות לפגוש נשים, לשתף, לתמוך, לטייל וכו'. השתתפות בקבוצה היא כמובן ללא תשלום. הפגישות והפעילויות יהיו יהיו לפי מה שיחליטו בקבוצה, מי שרוצה להצטרף תשאיר כתובת מייל.

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה23/1
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

הפרשת חלה בחינם

באר יעקב23/1
אני עושה הפרשת חלה, חינם חינם חינם ערב מרגש ויפה למען בנות ישראל היקרות, ולמען אלוקים שבשמיים הערב כולל: סעודת אמנים, עצות מעשיות לפרנסה וסגולה לשפע שכל אחת יכולה למשוך על עצמה, העצמה נשית וסיפור אישי

כרית ברית מילה

רמת גן23/1
אנו משאילים כריות ברית מילה ליום האירוע איסוף מר"ג

מד חום דיגיטלי (F)

ירושלים23/1
מדחום שמודד בשיטת פרנהייט F. עובד, לא היה בשימוש. איסוף מתלפיות או מרכז העיר

מכשיר למדידת סוכר

בת ים23/1
מכשיר למדידת סוכר של חברת פריסטייל. הדגם הבינוני.
עוד סיוע חברתי וסביבתי:   1345678910הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב