לוח תרומת זמן ונסיון למסירה - כאן תוכלו למצוא עזרה בשימוש באתר אגורה, סיוע למעוטי יכולת ללא תשלום, לימוד והדרכת מחשבים ואינטרנט בחינם, טיפולים אלטרנטיביים ללא תשלום, טרמפים בחינם, הכנת שיעורי בית ללא תשלום ועוד...

תרומת זמן ונסיון למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

הדרכת הורים חינם

פתח תקווה09:17
במסגרת שנה אחרונה של לימודי הדרכת הורים מתחילה התנסות מעשית ומחפשת משפחה שרוצה לקבל הדרכה הורית (עם ילדים מעל גיל שנתיים). ההדרכה תהיה לזוג ההורים עד חמישה מפגשים בפתח תקווה החל מחודש פברואר פעם בשבוע ובחינם כמובן. יש לי נסיון עשיר בתחום הטיפול ועבודה עם ילדים בגילאים שונים, מוזמנים לכתוב לי :)

עזרה למשפחות נזקקות

קרית ביאליק07:55
מוכן לסייע בתיקונים שונים בבית , כגון סתימה , תיקוני חשמל , התקנת מדפים וכדומה למשפחות נזקקות ללא תשלום בגין העבודה

טיפולים אלטרנטיביים

רחובות00:30
טיפול אנרגתי יחודי לרוגע ושלווה עילאית לגוף ולנפש הפגת מתחים שחרור מכאובים פיזים ונפשיים מדאגות ותסכולים הסרת חסמים חשיבה צלולה חיבור ורענון אנרגיות חיוביות.3 ביקורים ללא עלות.

רוחניות וניו אנרג'י

רחובות00:30
אמון אישי קואצ'נג שיפור יחסים בין אישיים ובעיות בזוגיות ביחד או לחוד הכרת בן/בת הזוג ממבט חדש רענון יחסים בזוגיות הדרכה ליצירת מגעים אישיים מוצלחים הסרת חסמים שחרור מכאובים פיזים ונפשיים שקט נפשי חשיבה צלולה חידוש ורענון אנרגיות חייוביות שלושה טיפולים ללא עלות

אוזן קשבת יעוץ כללי בחיים

רחובות00:30
סיוע בבעיות יום יומיות אוזן קושבת יעוץ בכל התחומים 3 מפגשים ללא תמורה

יעוץ זוגי

רחובות00:30
מסייע ביעוץ זוגי או בנפרד אימון אישי לשקט נפשי וחשיבה צלולה אוזן קשבת לזוגות ויחידים שלושה מפגשים ללא תמורה.

לימוד משחקי לולאות

חיפה17/1
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

טיפולים אלטרנטיבים

תל אביב-יפו17/1
היי אני סטודנטית שנה אחרונה בפסיכותרפיה הוליסטית . אני נותנת עד 10 טיפולים ב חינם לאנשים עם בעיות נפשיות ופיזיות . המודעה פונה רק לנשים.

הטכנאי הקטן

חדרה17/1
בעל ידיים טכניות טובות מוכן לעזור ללא תמורה בייעוץ, בקידוח למיתד (דיבל)/בורג להרכבות קלות בבית לחסרי ידע - בכל אזור השרון ***נא לעיין בחפצים שאני מחפש***

טיפולים בעוצמת הרכות

רמת גן17/1
5 טיפולים בעוצמת הרכות ללא תשלום , טיפול בבעיות פיזיות ובקשיים שונים בחיים ,הטיפול כולל גם נענוע הגוף על מיטה טיפולית, בשעות אחה"צ והערב .

אוזן קשבת ועוזרת

בני ברק17/1
אני לרשוותכם בכל עת בכל נושא ועניין אם הרבה ניסיון ופרקטיקה נכוון נקשיב נעזור אם זה שלום בית או כל מצוקה אחרת אתם לא לבד דאגה בלב איש ישיחנה אל תרגישו לבד השרות חינם אבל נידרש ממכם כנות ורצון להשתנות ולהתגמש במקרה הצורך השאריו מספר טלפון ואחזור אליכם

את'ה לא לבד

תל אביב-יפו17/1
אחי אחותי אני כאן לעזור לשמוע לנווט ולכוון העיקר את/ה לא לבד יש מי שיחלוק איתכם חוויות בחיים

שירות גישור

נתיבות17/1
שירות גישור ללא תשלום: * גישור בקהילה - (סכסוכי שכנים, תביעות קטנות) * גירושין

תיקונים

ירושלים17/1
אשמח לעזור בתיקונים קטנים לבית. כמו חשמל נגרות אינסטלציה. בחינם ללא תמורה

סדנא להמשיך זוגיות טובה גם לאחר לידה

חיפה16/1
סדנא חינם ללא שום התחייבות איך להמשיך להיות בזוגיות טובה גם לאחר הולדת הילדים. הסדנא היא של 3 מפגשים .

מוקמת קבוצת נשים 50+

חיפה16/1
מוקמת קבוצת נשים 50 + לשיתוף תמיכה טיולים וכו'. נשים שרוצות לפגוש נשים, לשתף, לתמוך, לטייל וכו'. השתתפות בקבוצה היא כמובן ללא תשלום. הפגישות והפעילויות יהיו יהיו לפי מה שיחליטו בקבוצה, מי שרוצה להצטרף תשאיר כתובת מייל.

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה16/1
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

סדנת העצמה לרווקות בסביבות 30

חיפה16/1
הסדנא מיועדת לנשים בנות 30 + לא נשואות ולא ילדים. הסדנא מיועדת לבחון את הבחירות, אורך החיים, ומידת שביעות הרצון. הסדנא תמשך 3 מפגשים פעם בשבועיים. הסדנא ללא תשלום וללא התחייבות מנוהלת ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל.

טיפול אלטרנטיבי

חיפה16/1
הטיפול מיועד לכל מי שיש לו בעיה אשר ניסה כל מיני אפשרויות ללא הצלחה. ניתנים 3 פגישות ללא תשלום וללא התחייבות בהם ננסה לחפש את המקור לבעיה ולמצוא לה פתרונות אפשריים. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)16/1
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל
עוד תרומת זמן ונסיון:   1345678הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב