סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

תמיכה ואוזן קשבת

תמיכה ואוזן קשבת למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

נפתחת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן

קרית טבעון10:48
מוקמת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן באיזשהוא שלב בחייהן .יהיו 10 מפגשים. בקבוצה נתמקד בשיתוף, הקשבה ותמיכה. המנחה היא פסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול והדרכה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל בלבד. ההשתתפות היא ללא תשלום .

אוזן קשבת

תל אביב-יפו09:44
הקשבה לזולת ליווי במצוקות ומציאת פתרונות הכוונה והדרכה בדסקרטיות מלאה אין צורך להיחשף יש צורך להיות כנה ודובר אמת השרות ללא תשלום השרות בהתנדבות מלאה בזמני הפנוי כל שעליכם לעשות להשאיר מספר ומה השעות הנוחות לדיבור

תרומת זמן ונסיון יעוץ זוגי/ נפרד

רחובות17/1
יועץ עם נסיון רחב לחיי יום יום זוגיות ביחד ולחוד בכל נושא שמטריד אותכם. 3מפגשים ללא תמורה.

מלווה רוחנית

חיפה (קרית חיים)17/1
, הליווי מיועד לחולי סרטן החיים עם המחלה . 10 המפגשים הם ללא תשלום וללא התחייבות. בהם תינתן תמיכה וכלים לקבלה והתמודדות עם המחלה. המפגשים הם עם פסיכותרפיסטית מנוסה. נא להשאיר כתובת מייל .

ייעוץ והדרכה בשלום בית/חינוך -חינם

באר יעקב16/1
בס"ד-ייעוץ הדרכה ותמיכה בדרך חז"ל בכל נושא שלום בית,ברכת הבית, חינוך הילדים,תעסוקה/פרנסה, מזל וברכה. - חינם.

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה15/1
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

קבוצת העצמה לבעלי קשיי למידה והפרעות קשב

מעלה אדומים11/1
שלום, שמי קטיה, אני מאמנת אישית ומטפלת בשיטה הנרטיבית. מזמינה את בני הנוער בעלי לקויות למידה והפרעות קשב להצטרף לקבוצה קטנה ב"קליניקפה" שלנו למפגשי שיתוף חוויות ודרכי ההתמודדות עם האתגרים שפוגשים אותנו בדרך. כל זאת סביב שולחן עגול על כוס קפה :). שלושה מפגשים ראשונים ללא תשלום.

קבוצת תמיכה והעצמה לבני הגיל השלישי

מעלה אדומים11/1
מפגשים בקבוצות קטנות לבני הגיל השלישי המאפשרים ביטוי עצמי, שיתוף, תמיכה הדדית ותקשורת מהנה. הנחיית הקבוצה מועברת בשיטת הטיפול הנרטיבי. שלושת המפגשים הראשונים ללא תשלום.

ייעוץ אישי וזוגי

תל אביב-יפו6/1
ייעוץ אישי זוגי ומשפחתי להעצמה אישית ולמציאת כיוון בחיים להצלחה ביצירת קשר זוגי - ניתן חינם ללא תמורה לגולשי אגורה והכל מניסיון אישי ומהצלחות בתחום. נא ליצור קשר דרך מערכת המסרים

פה כדי לשמוע

ירושלים26/11
קשה לך? יש לך אבן על הלב? מעונין לפרוק ולשתף? מחפש מישהו שישמע מה שיש לך להגיד? כל שיש ביכולתי לעזור אשמח באהבה! יש להשאיר מספר טלפון שם ויום מתאים לשיחה ואשמח לחזור ולעזור. מובטחת דיסקרטיות מלאה. אין צורך להחשף. זמין בשעות הפנאי שלי. השירות ללא תשלום.
עוד תמיכה ואוזן קשבת:   1
אמנת הפרסום המיטיב