סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

תמיכה ואוזן קשבת

תמיכה ואוזן קשבת למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

תרומת זמן ונסיון יעוץ זוגי/ נפרד

רחובות00:06
יועץ עם נסיון רחב לחיי יום יום זוגיות ביחד ולחוד בכל נושא שמטריד אותכם תוצאות הצלחה מוכחות השרות ניתן ע"י גבר וניתן לגברים 3 מפגשים ללא תמורה.

אוזן קשבת

תל אביב-יפו15/10
הקשבה לזולת ליווי במצוקות ומציאת פתרונות הכוונה והדרכה בדסקרטיות מלאה אין צורך להיחשף יש צורך להיות כנה ודובר אמת כל שעליכם לעשות להשאיר מספר ומה השעות הנוחות לדיבור ללא מפגשים* הכל בשיחות טלפון בלבד * ללא תשלום

מלווה רוחנית

חיפה (קרית חיים)12/10
, הליווי מיועד לחולי סרטן החיים עם המחלה . 10 המפגשים הם ללא תשלום וללא התחייבות. בהם תינתן תמיכה וכלים לקבלה והתמודדות עם המחלה. המפגשים הם עם פסיכותרפיסטית מנוסה. נא להשאיר כתובת מייל .

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה8/10
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

ייעוץ אישי וזוגי

תל אביב-יפו18/9
ייעוץ אישי זוגי ומשפחתי להעצמה אישית ולמציאת כיוון בחיים להצלחה ביצירת קשר זוגי - ניתן חינם ללא תמורה לגולשי אגורה והכל מניסיון אישי ומהצלחות בתחום. נא ליצור קשר דרך מערכת המסרים

אימון אישי להצלחות

גבעתיים13/9
אימון אישי הוא תהליך ממוקד להשגת מטרה. לכולנו מטרות וחלומות שאנו רוצים לממש ולא תמיד מוצאים את הדרך. מזמינה אתכם לאימון אישי/עסקי ליצירת שינוי ושדרוג המחר שרציתם. 7 אימונים ראשונים חינם, אימון שמיני ואילך במחיר סמלי.

נפתחת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן

קרית טבעון11/9
מוקמת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן באיזשהוא שלב בחייהן .יהיו 10 מפגשים. בקבוצה נתמקד בשיתוף, הקשבה ותמיכה. המנחה היא פסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול והדרכה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל בלבד. ההשתתפות היא ללא תשלום .
עוד תמיכה ואוזן קשבת:   1
אמנת הפרסום המיטיב