סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

תמיכה ואוזן קשבת

תמיכה ואוזן קשבת למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

תרומת זמן ונסיון יעוץ זוגי/ נפרד

רחובות00:29
יועץ עם נסיון רחב לחיי יום יום זוגיות ביחד ולחוד בכל נושא שמטריד אותכם. 3מפגשים ללא תמורה.

נפתחת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן

קרית טבעון22/7
מוקמת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן באיזשהוא שלב בחייהן .יהיו 10 מפגשים. בקבוצה נתמקד בשיתוף, הקשבה ותמיכה. המנחה היא פסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול והדרכה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל בלבד. ההשתתפות היא ללא תשלום .

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה20/7
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

מלווה רוחנית

חיפה (קרית חיים)20/7
, הליווי מיועד לחולי סרטן החיים עם המחלה . 10 המפגשים הם ללא תשלום וללא התחייבות. בהם תינתן תמיכה וכלים לקבלה והתמודדות עם המחלה. המפגשים הם עם פסיכותרפיסטית מנוסה. נא להשאיר כתובת מייל .

אוזן קשבת ועוזרת

ירושלים19/7
אני לרשוותכם בכל עת בכל נושא ועניין אם הרבה ניסיון ופרקטיקה נכוון נקשיב נעזור אם זה שלום בית או כל מצוקה אחרת אתם לא לבד דאגה בלב איש ישיחנה אל תרגישו לבד השרות חינם אבל נידרש ממכם כנות ורצון להשתנות ולהתגמש במקרה הצורך השאריו מספר טלפון ואחזור אליכם

ייעוץ אישי וזוגי

תל אביב-יפו17/7
ייעוץ אישי זוגי ומשפחתי להעצמה אישית ולמציאת כיוון בחיים להצלחה ביצירת קשר זוגי - ניתן חינם ללא תמורה לגולשי אגורה והכל מניסיון אישי ומהצלחות בתחום. נא ליצור קשר דרך מערכת המסרים

אימון אישי

אור יהודה10/7
מזמינה אתכם לתהליך אימוני חוויתי ומעצים. 3 אימונים אישיים ראשונים ללא תשלום או התחייבות . אני מאמנת אישית לפיתוח הביטחון העצמי במגוון תחומים: כיוון קריירה, יצירת זוגיות, שיפור זוגיות קיימת, ביטחון עצמי, ניהול זמן אפקטיבי וכו'. באימון נגדיר מטרות ברורות אליהן תרצו להגיע ונשפר את רמת האושר בחייכם. האימונים יתקיימו בקליניקה שלי באור יהודה.

אימון אישי זוגי ועסקי

גבעתיים30/6
מאמנת אישית לפתרון דילמות ופיתוח ביטחון עצמי, אושר ? זוגיות ? אהבה ? קריירה משגשגת ? הכל בר השגה. הזמן והמקום עלי - התהליך שלכם , ביחד נגיע להצלחה, 3 אימונים ראשונים חינם

מפגש תמיכה

ביתר עילית27/6
קשה לך? כאב לך ? מציק לך? אשמח להפגש , להקשיב, ובעזרת השם לעזור לך... 3 מפגשים ראשונים חינם (לגברים או לזוגות בלבד)

חינם אוזן קשבת לכל אחד

חולון26/6
מוזמנים להתקשר ולספר על כל דבר שעובר על יומכם מיועד לעל יסודיים , תיכון וחיילים אשמח לעזור בכל מה שאוכל

קבוצת העצמה לבעלי קשיי למידה והפרעות קשב

מעלה אדומים23/5
שלום, שמי קטיה, אני מאמנת אישית ומטפלת בשיטה הנרטיבית. מזמינה את בני הנוער בעלי לקויות למידה והפרעות קשב להצטרף לקבוצה קטנה ב"קליניקפה" שלנו למפגשי שיתוף חוויות ודרכי ההתמודדות עם האתגרים שפוגשים אותנו בדרך. כל זאת סביב שולחן עגול על כוס קפה :). שלושה מפגשים ראשונים ללא תשלום.
עוד תמיכה ואוזן קשבת:   1
אמנת הפרסום המיטיב