סיוע חברתי וסביבתי

»

סיוע כללי

»

גמ"חים

גמ"חים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

עגלות

בני ברק6/7
עגלות-טיולון תאומים. עגלת אחים. עגלת רבעיה.מצבים. שכיבה קפיצית.שכיבה.ישנות לקניות.טרמפולינה.עונה עמוסה-מלא פריטים בגמ"ח.שלדים של עגלות.עגלות כרכרה.

כרית ברית מילה

אלעד5/6
גמח כרית לברית מילה מהממת על הכרית עושים גם את הברית כי לא צריך כרית נוספת הכרית ללא עלות תמורת ציק פיקדון בלבד ואחרכך מחזירים גרה באלעד

גמ"ח השאלת מזוזות

בני ברק30/5
להשאלה מזוזות. (ניתן להשאיל עד שבועיים)

גמ"ח קדיש

צפת21/5
בס"ד במסגרת פעילות הגמ"ח, ניתן גם לבקש ללא תמורה, אמירת קדיש על קרוב/ה, יקיר/ה שנפטרו ואין מי שיאמר עליהם קדיש, בין אם אין לו קרובים/בנים ובין אם יש לו ולא אומרים עליו בזמנים המיועדים לכך: יום האזכרה, בשבוע שחל בו יום האזכרה, שנת אבל ראשונה כולה. הקדיש נאמר מדי יום ע"י אברך ירא שמיים אשר לומד בציונו של התנא הקדוש האלוקי רבי שמעון בר יוחאי במירון. ניתן גם להקדיש סעודות בהן הברכות ודברי התורה שיאמרו יהיו לעילוי נשמת הנפטר/ת, הסעודות הינן עבור אברכים הלומדים מדי לילה בציונו הקדוש של רבי שמעון בר יוחאי. בפניה בכתב יש לציין את שם הנפטר ושם אמו (לספרדים) או שם אביו (לאשכנזים), יום הפטירה-תאריך עברי בלבד, שם וטלפון של מגיש הבקשה. ניתן לפנות טלפונית מבעוד מועד או בפקס או מייל שנתבשר בשורות טובות, גמ"ח כרם מנחם (ע"ש הרב מנחם אריה הכהן קסנר)

גמח מזרונים

ביתר עילית21/5
גמח מזרונים לשבתות וחגים

גמ"ח תפילין להשאלה

רמת גן18/5
גמ"ח תפילין מהודרות להשאלה בתמורת צ'ק פיקדון. לא בשבת !!!

גמ"חי מזרונים

ביתר עילית17/5
יש לי 60 מזרונים לשבתות חתן ושמחות באיזור ביתר עילית

בגדים יד 2

באר יעקב14/5
גמ"ח בגדים יד 2 לכל גיל במצב טוב עד מצוין פעיל כל השנה
עוד גמ"חים:   1
אמנת הפרסום המיטיב